Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 10:25
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 vitara 2.0TD-kúpa 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Štv, 14.01.2010, 0:33
Príspevky: 10
Bydlisko: TN
Odpoveď s citáciou
Nazdar offroaďáci,
chcel by som Vás poprosiť o rady, postrehy alebo Vaše odporúčania.Chcem otcovi kúpiť na chatu auto, rozmýšľam nad Vitarou 2.0TD,64KW,r.96-98, len nikde sa neviem dopátrať nič o týchto motoroch, spoľahlivosti, atď.Auto by sa používalo len na chatu, taký stredný terén a sem tam samozrejme aj s vozíkom.možno budete odporúčať benzínovú, ale chcem len diesel. Viete mi k nej niečo povedať, resp. napísať?
Rozmýšľam aj nad Galloperom ale len 5dv, Pajerom 5dv.,( len Pajerá sa mi za tie isté peniaze zdajú dosť staré alebo cherokee (ale tam je to s motormi tiež dosť divné, aspoň čo som sa dočítal), všetko 2,5TD, hlavne som limitovaný cenou, max 4-5.000,-Eur aj s gumami a samozrejme prvotnými investíciami do toho auta, ako rozvody, oleje atď.
Alebo neviete niekto o nejakom takom slušnom aute, hlane spoľahlivom, lebo mal som vitaru 1.6 16V,rv 92 a to bol koniec, odišlo tam asi všetko čo sa dalo.

Vpred Vám veľmi pekne ďakujem.


Štv, 14.01.2010, 19:23
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 19.10.2006, 7:52
Príspevky: 76
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
k motoru 2.0 TD typ RF od Mazdy ti asi väčšina povie že je to shit a kazí sa to, aspoň tak sa šíria šumy. Ja ho však mám od nova, najazdených vyše 200 000km a zatial som na ňom nemenil nič, myslím vôbec nič ani žhaviče a ide bez problémov, nikde ma nenechal, vždy som naštartoval,neviem čo je to dolievať olej mimo intervalu. Ale vela závisí aj od predchádzajúceho majiteľa, ak bol magor tak istotne môžu byť problémy s hliníkovou hlavou či turbom.

_________________
Suzuki Grand Vitara 2.0 TDI


Štv, 14.01.2010, 22:55
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: