Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 21:33
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 Suzuki grand vitara núdzový režim a ojedinele dlhšie štarty 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Štv, 09.04.2020, 8:00
Príspevky: 4
Odpoveď s citáciou
Dobrý večer, potrebujem pomoc. Na mojej vitarke RHZ 80kw blbne motor. Pri dosiahnutí v kopci cca 3000-3500otáčiek hodí motor do núdzového režimu, pomôže až následné vypnutie a naštartovanie motora, kontrolka motora stále svieti, problém sa potom opakuje stále dookola. Diagnostika vyhodila chybu pod kódom ´´P0246´´. Ako začať riešiť chybu ? Zanesený AGR ventil alebo podtlakový regulátor turba, alebo niečo úplne iné ? Ďalšia chyba, občas sa stane že auto potrebuje dlhší čas na naštartovanie, chytalo na ťuk. Palivový filter dnes menený, jednú vec čo som si povšimol je hučanie (bzučanie/syčanie) palivového čerpadla v nádrži. Ak sa auto naštartuje a ja pôjdem za auto tak počujem čerpadlo, akoby sa dreli ložiska. Je to normálne ? Môže aj ten núdzak spôsobovať práve to čerpadlo rovnako aj ako tie štarty ? Ak nechám 2x natiahnuť naftu tak auto štartne hneď. Vedel by mi niekto poradiť ? Vopred ďakujem za každé rady. :)


Uto, 23.06.2020, 22:55
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: