Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 0:48
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 Suzuki GV 1.9 DDIS - je vidiet nejaky problem na podvozku ? 
Autor Správa
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 17.05.2016, 22:16
Príspevky: 2
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Dobry den, chcem kupit tento automobil Suzuki GV 1.9 DDIS , 2009 rocnik, cca 160 000 km. Odfotil som si podvozok a chcel by som poprosit majitelov a znalcov tohoto auta aby sa pozreli na fotografie a napisali ci tam vidia nieco velmi spatne popripade nejake neodborne zasahy. Pri obhliadke som si vsimol iba to ze z lavej strany zadneho diferencialu unika olej. Tiez sa mi zdalo akoby vyfukove potrubie bolo nizsie...? Dakujem za kazdu zmysluplnu radu.


Obrázok 

Obrázok 

Obrázok 

Obrázok 

Obrázok 

Obrázok 

Obrázok 


Uto, 08.08.2017, 21:45
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
to bolo fotene v mikone? Neviem ake odpovede ocakavas... Z tych fotiek to vyzera, ze auto ma podvozok :-D Jedine co ma trochu zarazilo su asi chybajuce matice (nepoznam to auto a neviem ako to ma byt uchytene, ci matice nie su pod tym deklom)
Obrázok 

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Str, 09.08.2017, 9:38
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 05.10.2013, 22:10
Príspevky: 343
Bydlisko: Piešťany
Odpoveď s citáciou
Nepoznam tieto auta ani ja, ale osobne si myslim ze tam matice nemaju byt. Unasac homoklbu bude na hriadeli z prevodovky chyteny maticou, ku ktorej sa dostane demontovanim kardanu. A zavity na sroby co drzia homoklb o unasac budu priamo v unasaci. Rovnako to je riesene aj na Jeepkovych homoklboch na kardanoch...

_________________
Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8 H.O. Overland

Jeep Grand Cherokee ZG, 4.5" Rubicon Express Long Arm, 35" Silverstone MT 117 Extreme, navijak, CB, pevnostaky, Ford 8.8 + OX locker, Dana 30 high pinion vystuzena + RCV poloosi, WARN ZEON 12


Str, 09.08.2017, 10:37
Profil
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 17.05.2016, 22:16
Príspevky: 2
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
cec píše:
to bolo fotene v mikone? Neviem ake odpovede ocakavas... Z tych fotiek to vyzera, ze auto ma podvozok :-D Jedine co ma trochu zarazilo su asi chybajuce matice (nepoznam to auto a neviem ako to ma byt uchytene, ci matice nie su pod tym deklom)
Obrázok 


Ano bolo to v Mikone. Dakujem za postreh o maticiach. Ocakavam prave take poznamky skusenejsich, ak vidia nieco neobvykle.


Str, 09.08.2017, 21:40
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
su tam sikovny chlapci a treba dat na to, co ti povedali oni. predpokladam ze ti tam robili nejaku kontrolu

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Štv, 10.08.2017, 11:49
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Štv, 23.05.2013, 10:49
Príspevky: 388
Bydlisko: mam tiez
Odpoveď s citáciou
Vyzera tak, ze zadny diel vyfuku prepusta. Okrem toho drziak prevodovky je od oleja, tak bud pusta olej prevodovka alebo olejova vana? Hoci auto chcelo byt zospodu vycistene wapkou. Inak podvozok vyzera byt normalka. Jeden nastrek proti korozii/soli a kamienkom by mu neuskodil. 1.9DDiS od renaultu nebol nic extra, radsej by som 2.4 benzin. Matice tam byt nemaju. V mikone mi strhli stift na zadnej naprave ale nie v tej v BA, odvtedy ich pravidelne obchadzam, kvoli ich odbornosti. Staci takto? :)


Pia, 11.08.2017, 21:25
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: