Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 12:38
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Slabo kuri suzuki grand vitara 2.0 td 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 28.05.2019, 18:25
Príspevky: 6
Odpoveď s citáciou
Ahojte mam suzuki grand vitaru 2.0 td 80kw peugeot motor a sa mi zda ze to malo kuri ked to dam naplno do cervenehoo tak nejde uplne horuci vzduch a pritom je auto zohriate alebo aj po odjetych 30 km na aute je nova vodna pumpa aj ternostat.poprosim keby ste mi vedeli povedat jak vam to kuri ze ci mam zhanat radiator. Alebo kde by mohel byt problem.Dakujem za rady.


Pon, 09.12.2019, 19:37
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 03.09.2011, 17:23
Príspevky: 63
Bydlisko: ZM a BN
Odpoveď s citáciou
Ahoj,
toto iste som teraz riesil na Renault clio. Vymenit radiator by znamenalo rozobrat celu palubnu dosku, co je robota na dlho. Tak som to vyskusal cez motorovy priestor, odpojil hadice co idu do radiatora a napojil ich na zahradnu hadicu a tak preplachol radiator. Cize na vstup do radiatora napojis zahradnu hadicu, na vystup napojis hocijaku hadicu a do kybla, preplachnes a potom opacne, vstup prehodis na vystup aby si tu spinu co sa tam zasekla dostal co najlepsie von. A voila auto zase kuri
Nezabudni pred odpojenim hadic vypustit chladiacu zmes :)


videa najdes aj na nete napr:
https://www.youtube.com/watch?v=Il34TEeiHn8&t=726s


Pon, 09.12.2019, 20:50
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 28.05.2019, 18:25
Príspevky: 6
Odpoveď s citáciou
Ahoj ja sem automechanik ja len vitarku mam chvilu a predtym sem jazdil na benzine a diesel som chcel vyskusat no ja vim co to je rozebrat celu palubovku ja len ci neni nejaky figel na to lebo kazde auto ma svoje muchy tak nez pred tym rozoberem tak radsej sa opytam. Tak diky za info no a novy radiator keby niekto zhana tak stoji 300 euro a nikde ho nemaju.


Str, 11.12.2019, 20:02
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron