Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 11:13
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 nefunkčné diaľkové ovládanie 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 04.03.2014, 11:23
Príspevky: 4
Odpoveď s citáciou
Ahojte, chcel by som vás poprosiť o radu príp. pomoc ako vyriešiť problém, s ktorým som sa stretol ani nie po 1/2 roku od kúpy ojazdeného Jeep Compass 2.0 CRD, 4x4, 103kw, r.v.2007. Ráno som išiel k autu a po márnom stláčaní diaľkového ovládača som otvoril dvere kľúčom, vtedy sa spustil alarm, bol skutočne vytrvalý, nevedel som čo robiť, mačkal som tlačítko ovládača ako besný a žiadny výsledok. Kontrolky na prístrojovke svietili, tak som skúsil naštartovať a auto normálne naštartovalo a alarm sa vypol. Previezol som sa, či náhodou sa alarm nespustí za jazdy a nič, všetko O.K. Zastavil som pred činžiakom a skúsil diaľkové, nič. Tak som zamkol kľúčom a poďho čítať literatúru. Tam som nič nevyčítal, preto sa obraciam na vás s prosbou o radu čo by to tak asi mohlo byť. Neviem či sú v poistkovom module (tej skrinke pri motore) nejaké poistky, ktoré súvisia s diaľkovým ovládaním či alarmom, v knižke sú len poistky spínacej skrinky, tak naozaj neviem čo robiť. Aby som bol úplne presný, stalo sa mi toto už aj minulý týždeň, vtedy mi dokonca ani nesvietili kontrolky na prístrojovke ale po usilovnom stláčaní tlačítka diaľkového ovládača sa zrazu všetko šuplo do normálu. Myslel som, že to bude v slabých baterkách ovládača, dal som nové ale závada sa opakuje. Ďakujem za pomoc.


Pia, 25.04.2014, 8:22
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: