Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 20.04.2024, 8:41
Dnes je sobota 20. apríla 2024, meniny má Marcel a zajtra Ervín




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
 Lemy z TJ na XJ. 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Str, 13.04.2016, 15:14
Príspevky: 3
Odpoveď s citáciou
Zdravim pani. Idem na vas s otazkou ci sa uz niekto stretol s montazou lemov s wrany TJ na Xj? Chcel by som ich na svoje XJ tak ak by mal niekto nejake rady,tipy budem vdacny. :lol: Zatial vdaka. :smt162


Pon, 10.12.2018, 22:06
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Matúš V8 píše:
Zdravim pani. Idem na vas s otazkou ci sa uz niekto stretol s montazou lemov s wrany TJ na Xj? Chcel by som ich na svoje XJ tak ak by mal niekto nejake rady,tipy budem vdacny. :lol: Zatial vdaka. :smt162


Ked uz natolko chces lemy, tak skus si kupit Buschvachery, najdes ich na niakej polskej stranke, ja som si na ZJ stadial kupoval,, alebo najskor u Balusika z PD, alebo Plachera, abo Rada stadialtok z fora,,alebokeby nemali, , tak si pozry na ebay, a tam si kup origo USA a budes mat pokoj, bo ked kupis z Polska, tak tie su z laminatu a nedokonale dosadaju, cize budes permanentne nadavat pocas montazi a preklajes Jaruzelskeho az dokosti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jeepka si zasluzi poriadne lemovanie,, ale ak sa budes hrabat poriadne tu na jepka strankach aj spiatocne, tak najdes k tomu dostatok informacii, a vsetko co k tomu patry,, len sa treba tomu venovat..a najdes.. :smt156

A cosa tyka lemov z Vrany,, hm, pochybujem ze budu dobre pasovat,, jak dosadanie na blatniky,tak aj uchytenie,,nakolko ma insie ako xj,, teda dierky nemusia zrovna vyst tam kde budu dobre na xj,, tosi najsamprv skus poprezerat,,a dokladne popremyslaj pospekuluj,, a mozno potom to bude aj dobre,,

Ale napadlo ma este,, skus sa spojit s JanoP stadialtok z fora,, on ak dobre viem, rozoberal niake xj 4 liter co mal a natom boli origo buschwachery,, krasne..co ak ich ma este ak vobec rozkuchal to xj..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 11.12.2018, 18:05
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
A prečo nie?
lemy z TJ na XJ je celkom bežná úprava. tj lemy sú ok, je to celkom pevný a zároveň pružný plast, znesie to dosť.
Samozreme je to zásah do karosérie a to chce trochu kreativity, meraia, vŕtania ....ale vo finále to vôbec nevyzerá zle, účel to splní a cenovo si na tretine oproti Bushwakcerom.

A keď sme pri tom, tak montáž bushwackerov tiež nie je úplne easy, takisto sa reže, vŕta boduje, lakuje....

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Uto, 11.12.2018, 19:11
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
ved hej ,, sak pisem daval som tie polske, a od zaciatku az dokonca som nadaval na poliakov,, laminat skoro nikde nesedel,, takze brusil som lemi a spekuloval,, co sa tyka z TJ tak s tym nemam skusenosti,,len s origo plastami a laminatovym,,, s plastom jeto OK ale laminat je uz ohubu ked nepasuje,, mordovacka,,,tusim som otom aj daval sem hore niekde foto,,ale hladat sa mi uz nechce..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 11.12.2018, 19:45
Profil
Čumil

Registrovaný: Str, 13.04.2016, 15:14
Príspevky: 3
Odpoveď s citáciou
Ok, vdaka za vas nazor, ja som nad tym presedel cele poobedie v nedelu, prezrel som nejake fora fotky a rozhodol som sa ze sa do toho pustim... Rano v pondelok som rovno kupil lemy od kamarata s wrany Tj :lol: za dobry peniaz a pred tym ako sa do toho pustim som sa este obratil tu na vas ci nahodou niekto sa stym stretol.... Tak vam dakujem a dufam ze sa my to podari tak ako si to predstavujem.. 8-) :-D


Uto, 11.12.2018, 21:34
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 15:26
Príspevky: 523
Bydlisko: tisovec
Odpoveď s citáciou
to efendy :.....to moje xj stále žije :smt162 a dokonca nový majiteľ sa ho snaží udržať pri živote,čiže nie je darca orgánov :smt134 ....kurnik ked on zavrčí vedľa mojej jeepky 2,5 td aj slza sa mi do oči vtisne :-D

_________________
už len ex.....jeep xj 2,5 ....patrol gr.... jeep xj 4l......


Uto, 11.12.2018, 21:46
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
janoP píše:
to efendy :.....to moje xj stále žije :smt162 a dokonca nový majiteľ sa ho snaží udržať pri živote,čiže nie je darca orgánov :smt134 ....kurnik ked on zavrčí vedľa mojej jeepky 2,5 td aj slza sa mi do oči vtisne :-D


Konecne si aj ty nato prisiel ze prava Jeepka je na benziiiin, :smt023 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a ropa patry do traktora :-D :-D :-D i ked aj tosa vravy ze benzin zase do kosacky :-D
Bo raz si mi vravel ze pojde na suciastky, tak zato som dal odkaz nateba.
inac aj ja lutujem to moje ZJ cko 4liter,, bol to unikat... :smt023 :smt023 :smt023

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 14.12.2018, 18:11
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron