Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 19:30
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Jeep XJ 4L - nestartuje 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Sob, 03.12.2011, 12:25
Príspevky: 5
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Dobry den pani .. moj problem spociva v tom ze moje Xj 4l rv98 asi 2 mesiace svieti kontroka motora jazda na benzin iba do 3000ot . pri prudkom pridani pridusilo zdochlo jedneho dna pri jazde zacalo ist uplne nepravidelne cierno dymilo nemalo tah proste ako rozhadzane casovanie rovnako benzin aj plyn , tak som si povedal bude to retaz vymenil som vsetko co je potrebne olej filter secko poskladal a auto nechce uz vobec natocit ani LPG ani Benzin ... nejaky ten napadik co by to hohlo byt ?


Štv, 08.12.2011, 0:24
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
JoschoXJ píše:
Dobry den pani .. moj problem spociva v tom ze moje Xj 4l rv98 asi 2 mesiace svieti kontroka motora jazda na benzin iba do 3000ot .


Dobry den....
bez urazky, ale keby mne svietila diagnostika motora a nevedel by som preco, tak to idem hned zistit a nevozim sa dva mesiace.
Sorry ale musel som


JoschoXJ píše:
pri prudkom pridani pridusilo zdochlo jedneho dna pri jazde zacalo ist uplne nepravidelne cierno dymilo nemalo tah proste ako rozhadzane casovanie rovnako benzin aj plyn ,


toto skor vyzera na problemy so zapalovanim alebo s pripravou zmesi.
Keby bolo takto rozhodene casovanie rozvodu, tak to klepe jak matice v kybli


JoschoXJ píše:
tak som si povedal bude to retaz vymenil som vsetko co je potrebne olej filter secko poskladal a auto nechce uz vobec natocit ani LPG ani Benzin ... nejaky ten napadik co by to hohlo byt ?


vymenit retaz sice nie je na skodu, ale pokial to nema nabehane viac ako 400 tisic, tak urcite nemohla byt v takom stave, aby to takto brutalne rozhodilo casovanie

takze ja skor tipujem na elektricku chybu - nejaky vypadok synchronizacie medzi klukou a vackou. Ja by som si zasiel na diagnostiku.
Ale skus odpojit baterku na 20 min a potom skus nastartovat. Ak to hodi LEN DVA KRAT iskru a potom nic, tak je problem tam (cidlo kluky alebo vacky).

To vynechavanie a dymenie moze byt tym istym alebo aj TPS to moze robit. To lpg je tam ake? Ako zapojene...?

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Štv, 08.12.2011, 12:29
Profil WWW
Čumil

Registrovaný: Sob, 03.12.2011, 12:25
Príspevky: 5
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak za tie 2 mesiace som urobil cca 300km :D ale to je jedno ...
Iskru mi to dava skusal som to startovat na sprej do sania striela to jak dive do saceho potrubia cize zle casovanie ak jedine zeby som zle poskladal rozvodak ale to by mi nesedeli rysky a tym padom ani rozdelovac ..
je tam lpg do sania znacky Prins cize Poliauto :D servis v SR ani jeden . mam stoho hlavu v smutku tak to vidim ze to asi dam niekomu kto sa rozumie do Jeepov bo ja to uz nejako nezvladam .
Cido polohy vacky to asi nebude bo mam 2 kusy a aby boli oba nefukcne tomu sa mi nece verit


Štv, 08.12.2011, 23:59
Profil
Čumil

Registrovaný: Sob, 03.12.2011, 12:25
Príspevky: 5
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak pani uz naskocil ale stale ide tak hupavo nepravidelne :( uz ma napada len cidlo klukovky ale to by skalalo uplne ci ?


Pia, 09.12.2011, 19:08
Profil
Čumil

Registrovaný: Str, 25.03.2015, 20:07
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Zdravim, nechcem zbytocne zakladat novu temu taakze: Nestartuje mi auto so spinacku ale mam napriamo momentalne kabel k starteru a tak to ide.. otazke je ze kde mam hladat problem..mal som dole NSS.. vucistil som..premeral.. a mal by fungovat..ale ked ho tam nahodim a aj pootocim tak nic.. ale este predtym ako to uplne prestalo ist mi islo startovat ked som paku potlacil uplne dopr3du alebo s nou pohybal..dakujem za rady..
4.0HO 131kw 97..


Pon, 17.09.2018, 9:35
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: