Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 22:12
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 Liberty KJ na svahu v clapkanici 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Sob, 04.02.2017, 19:15
Príspevky: 58
Odpoveď s citáciou
pridavam videjko ako sa moje nove green diamond gumy vzadu + vredesteiny vpredu spravaju pre zmenu na krystalickom snehu, viackrat rozmrznutom, zamrznutom a najnovsie topiacom sa + do toho voda. taka poriadna clapkanica. predtym som skusal ten isty testovaci svah na udupanom zamrznutom suchom snehu a to bola nuda, tak to som netocil. auto sa na tom spravalo ako na asfalte. tato clapkanica uz bola ine kafe...

podobny sneh som tu dal aj s mojim starym forestrom SF, avsak zastat a pohnut sa v tom najvacsom svahu uz forest nedokazal. vyzeralo to, ze v tej chvili sa tocilo uz len jedno koleso. co si vysvetlujem absenciou uzavierok difov... dost som sa obaval, ked som menil forestra za liberty, ci bude mat rovnako dobre schopnosti co sa tyka splhania sa do svahu na snehu a lade( a aj zjazdu) , ale zatial musim povedat, ze ma liberty plne ukludnilo... tych 500kg navyse, absencia medzidifu, vysoke tazisko atd sa nakoniec neukazali byt dostatocne minusy. takze spokojnost :smt023

https://www.youtube.com/watch?v=jtzP4TDKFk4

_________________
8. JEEP Cherokee Liberty KJ 2002 2.5CRD, 7. Subaru Forester 2.0 SF, 6. Skoda Superb 2.8-V6, 5. VW Passat 1.8t, 4. Seat Inca 1.4, 3. Renaul Laguna 1.6i, 2. Skoda Octavia 1.6i, 1. Skoda 120LS


Str, 08.02.2017, 16:25
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: