Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 23.04.2024, 23:38
Dnes je utorok 23. apríla 2024, meniny má Vojtech a zajtra Juraj




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 33 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Kúpa Jeep grand cherokke ZJ 5,2 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Str, 15.04.2015, 18:35
Príspevky: 6
Bydlisko: Trebišov
Odpoveď s citáciou
Ahoj zdravím Vás všetkých a sa ospravedlňujem že som tu neodpovedal na Vaše rady a postrehy ale som bol pracovne zaneprázdnený. Pozrel som si to navrhované lacnejšie GCH s LPG z Brezna od Holanďana a následne mu aj zavolal a bol som sklamaný z toho že to auto pomaly nič nemá funkčné z výbavy. Takže okrem odmontovaného kardanu kvôli pokazenému prednému difu je tam roky nefunkčná klíma, netopia sedadla tým pádom sa obávam nefunkčnosti viacerých elektro serepetičiek na ktoré to auto trpí viac než iné čo sa týka komfortu. Je tam vymenená vodná pumpa lebo sa mu prehrieval motor a tiekla voda takže ktovie či to neprehrial lebo podľa jeho slov sa tomu autu vôbec nerozumie a len jazdil a cena je taká lebo že vraj treba veľa veci opraviť. Takže som z toho na prášky lebo prvý môj uvádzaný kus za 6500EUR už je podľa všetkého preč a ja hľadám nejaký pekný kúsok bez väčších výdavkov na zbytočnosti do nejakých 4000eur lebo by som svoje peniažky radšej investoval do kvalitného obutia a liftu alebo úpravy motora čo sa týka sania a výfuku.

_________________
Začiatočník


Sob, 25.04.2015, 12:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Prave ten vyhrev je asi jedina elektricka vec co moze na ZJ prestat fungovat, aj to je oprava tak na par hodin roboty a ziadne peniaze navyse. Klima nemusi fungovat, lebo moze byt jednoducho prazdna, tam by som tie nevidel nejake zavratne investicie. Takisto vodna pumpa je spotrebny material. Takze jedina z Tebou popisovanych zavad je skutocny problem len ten dif (aj to sa da vyriesit pomerne lacno, kedze tychto aut na diely je plny internet) .

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 26.04.2015, 13:53
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
No každopádne by som sa vzdal ideálov, že kúpim auto a nebudem investovať, take ZJ na slovensku jednoducho nieje, alebo nieje na predaj, aj moje a to môžem povedať že oproti iným bol top stav, je v dnešnej dobe vo fáze totálnej rekonštrukcie, keďže auto bude už skoro ako veterán, tak sa po 20r robí nakomplet a bude z neho totálny cukrík.

Určite si priprav buksu aspoň na základnú výmenu olejov, a iného spotrebného materiálu.

A.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pon, 27.04.2015, 15:21
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 33 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: