Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 17:51
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 76 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
 ZJ 4.0 druha jeepka v rodine 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 05.10.2013, 22:10
Príspevky: 343
Bydlisko: Piešťany
Odpoveď s citáciou
indian píše:
Dondo píše:
Dakujem. Vlozit nizsie nejde, to by som musel celkom iny pevnostak spravit alebo kupit. Respektive tento totalne rozrezat, vyrobit inu platnu a k neja dovarit zvysok. Uvidime co to bude robit, zatial som nikdy nemal problem s teplotou, a navijak tam bol aj predtym len mierne utlejsi. Tento je hodne mohutny.


jasne, ved uvidis v terene. a kedze si takto sikovny, ked by bol problem, rozrezes, upravis, prevaris a mas ;-)



Haha no, toto su roboty co ma zrovna moc nebavia :D Takze to by bol zase tak rok odhodlavania sa :smt005
Takze verim ze to bude vpohode :D Ked sa otepli, tak to este asi cele zhodim, vratane chladica a poriadne precistim vsetko

_________________
Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8 H.O. Overland

Jeep Grand Cherokee ZG, 4.5" Rubicon Express Long Arm, 35" Silverstone MT 117 Extreme, navijak, CB, pevnostaky, Ford 8.8 + OX locker, Dana 30 high pinion vystuzena + RCV poloosi, WARN ZEON 12


Pia, 23.02.2018, 16:04
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 76 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: