Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 1:46
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 strpanie....WJ 
Autor Správa
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 01.11.2006, 12:26
Príspevky: 424
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
sorry za ten vyraz.....neviem ako to lepsie nazvat.....pri zatacani....pri pomalych rychlostiach.....cele auto akoby vrnelo strpalo.Predpokaldam ze nieco so samosvorom?.....prosim o radu kde zacat...predny zadny dif?..alebo oba.....popripade aka velka oprava....cena?...Dakujem

_________________
Grand Cherokee V8 4,7 WJ
Jeep Wrangler 2,5 YJ


Pia, 18.06.2010, 16:31
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
ludo píše:
sorry za ten vyraz.....neviem ako to lepsie nazvat.....pri zatacani....pri pomalych rychlostiach.....cele auto akoby vrnelo strpalo.Predpokaldam ze nieco so samosvorom?.....prosim o radu kde zacat...predny zadny dif?..alebo oba.....popripade aka velka oprava....cena?...Dakujem


Keď mi idišiel zadný samosvor, tak mi sa mi v zátačkách na kruháku zo zadu ozýval zvuk ako keby som mal zle zatiahnutú ručnú brzdu, také nejaké trenie a za mokra mal snahu zadok odskakovať, predný samosvor - vtedy mi zase nechcel ísť do zátačky a predok truchu odskakoval ako pri uzavretom medzinápravom.
Riešenie - prevŕtať otvor na takom plechu čerpadla samosvora, myslým že na 2mm. Toto je nutné ale overiť u odborníka. Mne to robili u wiesentcara a funguje to už 1 rok bez problémov (na zadku) a predok mám cca 3 mesiace prevŕtaný - zatiaľ OK. Len sa tam zväčšila dierka - že vraj je to oficiálne aj servis manuále.

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Ned, 20.06.2010, 20:37
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jo a ešte cena? Už si nepamätám, ale ak do zadu, tak určite nové ložiská, krúžky, guferá, samozrejme olej a prísada. Ak predok, tak tam aspoň guferá a už všetky 3 - aj na kardan.
No a popri tom sa nájdu aj iné veci: obloženie ručnej brzdy, zodraté kotúče, vymlátené homokyneťáky na prednom kardane, čapy, manžety, pomletá podložka z čerpadla.........

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Ned, 20.06.2010, 20:42
Profil WWW
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 01.11.2006, 12:26
Príspevky: 424
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dakujem...... :-)

_________________
Grand Cherokee V8 4,7 WJ
Jeep Wrangler 2,5 YJ


Pon, 21.06.2010, 13:34
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: