Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 16:38
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Nutne potrebujem stift na WJ 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.03.2007, 10:25
Príspevky: 1808
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
V niečom bude mať Juro pravdu. Tiež mi idú všetky matice značne ťažšie a posledne mi v pneuservise dosrali niečo na prednom náboji. Myslel som že strhnutý závit na matici: Od chalanov zo ZA som zohnal druhú za čo moc ďakujem avšak pri pokuse o výmenu som zistil že sa tá stará matica pretáča aj so štiftom a nejde za boha von. Tiež som nadobudol dojem že bude asi utrhnutý štift. Len mám teraz dilemu či keď zhodím zvyšné 4 matice či ten štift sa tam nebude točiť dookola a ja to koleso ani nedám dole. Keby sa utrhol len v časti kde je závit tak vyjde von aj s maticou, ale ono sa to tam točí dookola s pohybom pár mm smerom von a dnu. Vám ostatným sa to ako strhlo?

_________________
Jeep Grand Gherokee WJ 4,7 V8 Limited QadraDrive + LPG


Pon, 01.11.2010, 21:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.01.2008, 23:34
Príspevky: 2183
Bydlisko: Prakovce, Myjava a Vrbové
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tilda. To WJ je mi nejako povedomé. Kde ťa prezúvali na jar?

_________________
ARO m461 2.5TD CactusEdition .... Trooper 2.2TD (RIP)
.... alebo ....
*Čo z auta odpadáva ,to tam nepatrí*


Pon, 01.11.2010, 22:07
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 13.04.2008, 20:56
Príspevky: 137
Bydlisko: Piešťany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Na jar ma prezuvali v Piestanoch pneuservis pri Taborskom na Trajane. Ani sa mi nechce pisat jeho meno.
Inak pri kupe shiftu a matic som sa v obchode stretol s dalsim majitelom Jeepu, ktory ziskal po tom pneuservise podobny problem. U neho to na stastie skoncilo len odtrhnutim matic. Takze ho to vide o nieco lacnejsie a menej komplikovane.
Teraz najdes ten Jeep stat niekde v Trebaticiach. Ale snad najneskor zajtra bude zase doma. Dneska som isiel prvykrat do Blavy na zeninom bruchoplaze a nerad by som si to zopakoval (nehovoriac, ze uz mi ho nepozicia ;) ).


Uto, 02.11.2010, 10:00
Profil ICQ WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 13.04.2008, 20:56
Príspevky: 137
Bydlisko: Piešťany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to romo11
mne to neodtrhly. Dotiahli to tak, ze sa matka zazrala do disku a nesla nijako odtiahnut. Navyse bola samozrejme strhnuta. Takze snaha narazit tam 17, uplne zodranie, potom nadvaranie matiek.... Skoncilo to odvrtanim shiftu.btw. chlapik, co to odvrtaval nadaval jak pohan, ze uz to robil vela krat, ale ze tak zakalenu ocel este nevidel. Ze zlomil 5 vrtakov. Ze na beznom aute zlomi maximalne jeden.


Uto, 02.11.2010, 10:03
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.03.2007, 10:25
Príspevky: 1808
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak som zvedavý čo mňa čaká, lebo tá matica sa otáča aj so štiftom ale vybrať von neide :(

_________________
Jeep Grand Gherokee WJ 4,7 V8 Limited QadraDrive + LPG


Uto, 02.11.2010, 10:25
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mne to strhli pri skladani kolesa...matica sa tam neda uz zakrutit ...ale nastastie sa dala vybrat takze som nic nemusel vrtat...len nemam matku a chodim na 4roch...ale pravidelne ich kontrolujem ci su ok...a zatial je to v poriadku

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Uto, 02.11.2010, 11:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Romo Keďsa ti otáča štift tak sa si strhlo otvoru kde je štift zalisovaný, nakoľko ten je z dosť pevného materiálu aby zúbkovanie odišlo na štifte. Potom je ale problém že ani nový TI nebude držať, nakoľko už je v nom väčšia diera :? A bude sa pretáčať, nakoľko on je tam zalisovaný a presah robí to vrúbkovanie okolo štiftu.

Hold teraz votázka kde to je, či na prednom náboji či zadnej polovčele, pač to leze do penez ak je tam vyžužlaná diera.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 02.11.2010, 12:18
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.03.2007, 10:25
Príspevky: 1808
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mám to na pravom prednom náboji. teraz je otázne či dám dolu koleso keď sa to tam pretáča? hmm

_________________
Jeep Grand Gherokee WJ 4,7 V8 Limited QadraDrive + LPG


Uto, 02.11.2010, 14:15
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: