Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 18.04.2024, 19:16
Dnes je štvrtok 18. apríla 2024, meniny má Valér a zajtra Jela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Palivová sústava 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Pia, 07.04.2017, 20:00
Príspevky: 20
Odpoveď s citáciou
Dobrý deň, Potreboval by som poradiť ako na mojom jeepe napojiť naftu z pät flaše na palivové čerpadlo. Mám to pripojiť asi na filter. A po odpojení z filtra hidičky ktorá ide z nadrže nebude tiecť nafta keď ,že cerpadlo v nadrži bude stále cirkulovať naftu do systému motora? Ďakujem. PS: A ešte poprípadne ako ovzdušniť filter ak by náhodou pri odpajani hadičky sa dostal vzduch do palivového systému.


Uto, 07.11.2017, 0:06
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
ToXo340 píše:
Dobrý deň, Potreboval by som poradiť ako na mojom jeepe napojiť naftu z pät flaše na palivové čerpadlo.


Päť fliaš nepotrebuješ. Stačí jedna. A môže byť aj sklenená, nemusí byť PET :D

ToXo340 píše:
Mám to pripojiť asi na filter.


Neviem síce načo to vlastne chceš robiť ale ak, tak čistú naftu a pred filter. A prepad nazad do tej fľaše, inak ti to fľaškové palivo akurát tak prečerpá do nádrže cez spiatočku

ToXo340 píše:
A po odpojení z filtra hidičky ktorá ide z nadrže nebude tiecť nafta keď ,že cerpadlo v nadrži bude stále cirkulovať naftu do systému motora?


V nádrži nemáš žiadne čerpadlo, takže to prečerpá trt makový


ToXo340 píše:
A ešte poprípadne ako ovzdušniť filter ak by náhodou pri odpajani hadičky sa dostal vzduch do palivového systému.


Filter má pumpičku. Zaleješ ho naftou. Zvyšok natiahne čerpadlo. A odvzdušnuje sa len vysokotlak, klasicky ako u každého starého ropáka s rotačkou. Povolením trubiek na vstrekoch

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Uto, 07.11.2017, 1:02
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: