Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 6:51
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ] 
 anténa rádia 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 22.10.2015, 18:08
Príspevky: 118
Bydlisko: ŠALA
Odpoveď s citáciou
Dal som namontovať do Grandu nové 2 din rádio a montér / inak super autoelektrikár -ale nie na jeep / mi volal počas montáže že nevie najsť anténu. dal mi tam externú čo prilepil na okno ale rádio nechytá ani prd normálne. poradte ako je vo wj anténa. Pri starom klasickom origo radiu bol signál na stanice super.


Sob, 20.11.2021, 15:45
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 25.11.2013, 8:17
Príspevky: 351
Bydlisko: Lučenecko
Odpoveď s citáciou
Anténa je v pravom zadnom okne.

_________________
Nikdy sa nevzdávaj!
Toyota LC 95 3,4 V6 leštenka
Ex. Mitsubishi Pajero II 3,5 V6
Ex. Jeep Grand Cherokee WG stock
Ex. Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME


Sob, 20.11.2021, 20:09
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Tu sa pozastavme trosku,,Nie je antena ako antena a tosame aj radio,,Totis mame viacej druhov autoadia s antenovym vstupom ako aj anteny s roznym napajanim,, :smt139

1/mame staru klasicku antenu s koaxial kablom 75 ohmov,

2/mame antenu z ktorej ide stary klasicky koaxial kabel 75 ohmov a je zo zosikom cize su tam este 2 kable na napajanie cierny a cerveny, -+

3/ mame antenu z ktorej ide koaxialny kabel a ma zosik, avsak,***napajanie je insie, pretoze tam moze byt iba cierny kabel na ukostrenie a prud uz ide zo samotneho autoradia do zosika stredovym kablom v koaxialuuuuu, a tym istym drotom ide s5 signal do autoradia.. :smt151

4/mame dalej anteny tovarenske, na zadnom okne ktore su umiestnene medzi vykurovanim zadneho skla a maju zvlast zosik,

Pocas svojej ery som namontoval xy autoradii do aut, ale moja skusenost jee, ze ked sa dava nie tovarenske autoradio do auta,, konkretne montaz s Androidom,, **China** tak tam je najosvedcenejsia antena uvedena v bode 3,, pretoze tie uz samotne davaju impulz s+ polom smerujuceho do zosika v antene a potom ked sa da druha, teda insia, antena autoradio ma velmi spatny signal, nemusi fungovat dokonale a ani doladovaci system na autoradiu,, nebude mat dobry signal,, ked som montoval anteny v bode 3 k autoradiam zo systemom android, vstale fungovalo dobre a bez problemov.. :smt023 Tolko z mojej skusenosti,,Ono aj ja som uz skusal na okno davat externu antenu, a vysledok???,, chytil som akurat tak sracku od zlosti :smt010 , bo to nefungovalo a zbytocne vyhodene peniaze,, totis tie anteny su dobre iba k starym retro autoradiam :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 21.11.2021, 13:28
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 22.10.2015, 18:08
Príspevky: 118
Bydlisko: ŠALA
Odpoveď s citáciou
super vysvetlenie-DAKUJEM. mne to síce nič nepovedalo ale vytlačil som si to a dám to autoelektrikárovi nech sa poučí a ak nepomôže prídem za tebov do Tornale prosiť o montáž :smt147 . už ma ide je...ť s toho rádia. rok tam mala žena také s výsuvným panelom to bolo super kým ho neukradli. Potom rok bez rádia. Kúpil som čínu za 100e rámik 97e montáž 80e a rádio nenájde ani jednu stanicu normálne.


Ned, 21.11.2021, 13:47
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Nuz skutocnost je taka ze ked sa jedna o* činu,*, nevylucujem ani tu skutocnost ze tuner v nom je spatny co je bezna vec u cinskych sraciek,** sory za vyraz, tym ale nechcem zhadzovat tvoje radio :D * ale najskor to bude len antena,, mal som toiste na jednom Golfe,, kupil som ho za 250€ a ked naslo stanicu, nevedelo si ju udrzat, spatny signal, atd,, napriklad naladoval som na 104,7, a tam automaticky preskocilo, cize nevedelo tu stanicu zachytit,, ani manualne ani automaticke ladenie,,dal som tam antenu co som uvadzal v bode 3 a odvtedy ide pekne.. Je teraz otazne ze povodna antena ako funguje,, ci je taka ako som ja uvadzal v tom bode 3..treba zistit jej napajanie a podla toho pan elektrikar zisti o aku antenu sa jedna,, :smt151 A druha vec je ze Cina ma za lacny peniaz nis moc radia teda vacsinou gyce,, ale za dobry a drachsi peniaz maju aj oni velmi dobre a kvalitne vyrobky, ktore mozu konkurovat ostatnym svetovym znackam.. :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 21.11.2021, 20:46
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 22.10.2015, 18:08
Príspevky: 118
Bydlisko: ŠALA
Odpoveď s citáciou
chlope vážne neviem ani čo je to za rádio. Kúpil som ho cez inzerát na bazoši, bolo zabalene nové ešte folia na na skle.myslel som radio ako rádio.žena chcela android tak som kúpil android. internet navigačka youtube všetko ide super len radio chytí stanicu ak stojí na mieste a len na chvýlku a za jazdy vôbec.


Pon, 22.11.2021, 12:32
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Pravdepodobne je ta antena nafigu,, treba vyskusat,,Odporucam ti kupit antenu od WV grupu v ktorej je uz zosik a napajanie uz je od koaxialneho kablu,, a podotykam ze origynal anie niaku repliku bo to su sracky,, mam to odskusane,,skus kupit na bazosi z niakej octavky nebo superb co su na diely a maju antenu na streche. prezvon a vysvetlym ti to..0905458583

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 22.11.2021, 16:41
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
originálna anténa má zisk jak hovado. Takže to le asi len zle zapojené alebo je niekde zemná slučka alebo to rádio má nanič tuner.
Až pôjdeš okolo tak sa stav. Bude to asi rovnaká blbosť ako tá páčka svetiel :D

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pon, 22.11.2021, 18:46
Profil WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 22.10.2015, 18:08
Príspevky: 118
Bydlisko: ŠALA
Odpoveď s citáciou
RE-Efendi- Ďakujem za ochotu ale ak ti aj zavolám nič nepochopím ani nedoriešim. Skúsim navštíviť chalanov v Lúčke kedže k svokre do Varína chodíme častejšie alebo do Turia za rodinou občas.
Palo dakujem za pozvanie na pomoc a som rád že moja páčka s osvetlením sa stáva slávnou . :smt023
Ja sa nehanbím a budem rád ak každému pomôže takáto info. So ženou sa stále na tom bavíme a ešte dlho sa budeme :smt126


Uto, 23.11.2021, 18:25
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:D OK , v pohode a verym ze Palko ti to spravy,, ma tam sikovneho mechanika :smt023 :smt023 :smt023 ... a v elektrike su uplne doma..To ti mozem garantovat :smt139


A daj vediet kde bola zavada,,, som zvedavy, :smt139

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 24.11.2021, 20:56
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 22.10.2015, 18:08
Príspevky: 118
Bydlisko: ŠALA
Odpoveď s citáciou
Pokračovanie príbehu o anténe. Nedalo mi a rozhodol som sa hladať anténový kábel po rade Štefana . Logika že ak je v zadnom pravom okne anténa určite bude kabel vedený cez strop potom v pravom stlpiku atd. Dal som dole plast na pravom stlpiku a našiel som antenový kábel s original koncovkou. Chlopi je to normálne alebo to niekto prerobil lebo ja sa strácam v tejto logike. Koncovka antény v polke predného stpika. Musím kupiť nejaký predlžovák aby to dočiahlo k rádiu.


Sob, 25.12.2021, 9:51
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 22.10.2015, 18:08
Príspevky: 118
Bydlisko: ŠALA
Odpoveď s citáciou
Dokončenie príbehu o antene. :smt133 Predlžovací kábel namontovaný a rádio už poslúcha.


Str, 29.12.2021, 12:50
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 25.11.2013, 8:17
Príspevky: 351
Bydlisko: Lučenecko
Odpoveď s citáciou
:smt133 :smt133 :smt133

_________________
Nikdy sa nevzdávaj!
Toyota LC 95 3,4 V6 leštenka
Ex. Mitsubishi Pajero II 3,5 V6
Ex. Jeep Grand Cherokee WG stock
Ex. Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME


Str, 29.12.2021, 20:30
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 13 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: