Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 17:26
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Navi radio nenacita vsetky MP3 z CD 
Autor Správa
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Tento problem mam na mojom Commanderi, ale davam ho sem, lebo viac ludi ma WK a radio je rovnake.
Mam navi radio "REC" (tj. americka verzia) a taky problem. Ked na CD napalim MP3 subory, radio nacita iba zopar (napriklad prvych 20 suborov). Nie su to nahodne subory, vzdy idu za sebou od zaciatku (podla abecedy), a potom sa to usekne. Tieto nacitane idu prehravat uplne v pohode, nie je ziadny problem so zasekavanim, preskakovanim, atd. Ale dalsie subory vobec nevidi. Skusal som to rozne oklamat (znovu a inak vypalit CD, rozdelit pesnicky do adresarov po 20 suboroch), ale nic nepomohlo.

Ked si precitam o REC radiu, tak je napisane, ze podporuje 255 suborov.

Nestretol sa niekto s tymto problemom? Nezda sa mi, ze by to bola nejaka spinava optika alebo cosi, lebo vzdy sa nacita ten isty pocet pesniciek. Planujem do buducna menit audio, ale zatial by som to rad poriesil. Diky.


Štv, 09.06.2016, 11:38
Profil ICQ
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Tak dnes som spravil experiment. Nechapem, preco som to neurobil uz skor. Nejako som sa k tomu nemal.

Nakupil som rozne CD-R: TDK, TDK pre Audio, Sony, Extreme, Esperanza. Posledne dve znacky ani nepoznam.

Zobral som z auta jedno z tych CD a pokusne som ho vypalil znovu trikrat. Skusil som rozne programy, rozne mody vypalovania a rozne rychlosti:
Esperanza CD-R: 16x rychlost, InfraRecorder, Disk-at-Once
Sony CD-R: 16x rychlost, InfraRecorder, Disk-at-Once
Extreme CD-R: 10x rychlost, CDBurnerXP, Track-at-Once

Tiez som pouzil inu napalovacku, nez kde som palil predosle CD. Siel som to potom do auta vyskusat a radio tentokrat nacitalo vsetky pesnicky a to z kazdeho CD. Takze mozne vysvetlenia su:
• Predosle CD boli zle alebo nevhodne pre to radio, co je ale trochu divne, lebo to boli Verbatim media, ktore su celkom kvalitne.
• Predosla napalovacka si asi nesadla s Jeep radiom (toto vidim ako pravdepodobnejsie).

Takze sa nejedna o ziadnu mechanicku zavadu, problem som si vyriesil a postupne si prepalim vsetky CD, aby fungovali korektne. Pomoze mi to prezit, kym nevymenim radio za ine.


Pon, 13.06.2016, 0:14
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Pia, 04.03.2016, 0:29
Príspevky: 15
Odpoveď s citáciou
Pomerne zaujimavy problem :-)


Pon, 08.08.2016, 19:53
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron