Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 24.04.2024, 23:01
Dnes je streda 24. apríla 2024, meniny má Juraj a zajtra Marek




Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 Kluc zrazu nechcel odomknut auto 
Autor Správa
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Cau odbornici, zase si do tejto osamotenej sekcie dopisem nejaky moj problem. Dnes sa mi prvykrat odkedy mam Commandera stala taka nemila vec. Teraz v noci som potreboval kamsi vybehnut, tak idem dole k autu, odomykam na kluci... nic. Auto nereaguje. Pozeram cez okienko, cervena LEDka blika na pristrojovke, takze akumulator je OK (navyse je pomerne novy a nabijal som ho minuly tyzden).

Okej, asi dosli baterky v kluciku. Idem do bytu po nahradne kluce, pridem k autu, odomykam... nic. Hmmm. Tak teda mechanicky odomknem vodicove dvere, otvorim, samozrejme auto zacne hukat na celu ulicu. Strcim klucik do zapalovania, odocim do druhej polohy, alarm zdochne, auto sa rozsvieti. Nastartujem a normalne idem prec.

Pridem na miesto urcenia, vyberiem klucik, zavriem dvere, zamknem. Vsetko funguje.
Cestou domou som pripojil cinsku OBD II diagnostiku, ale ta nacitala 0 ulozenych chyb. Predpokladam, ze ale z imobilizeru nevycita nic.
Pridem nazad pred dom, opat zavriem auto, zamykam.... nic. Ach jaj. Neriesil som to dalej, len som zamkol vodicove dvere a nechal to tak.

Toto je prva taka blba chyba na aute a potrbujem to riadne vyriesit.

Co moze mat na toto vplyv: Minuly tyzden som robil udrzbu a menil som aj ignition switch (Chrysler cislo 04685719AI), pretoze moj stary bol mierne pokazeny a casto som mal v aute diskoteku. Auto odvtedy tyzden normalne fungovalo, neviem, preco sa to zrazu stalo a ci to s tym naozaj suvisi.

Stretol sa s tym uz niekto?


Uto, 24.01.2017, 3:38
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: