Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 20:26
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Karpaten niva tour 2013. Part I 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Štv, 29.08.2013, 21:08
Príspevky: 10
Odpoveď s citáciou
Tento raz vsetko bolo na Zakarpatsku. Nektoru cast cesti urobilisme na Ukraino-Rumunskey granici. Dyaley bolo po nacionalney rezervacii. Opisovat mi je tyazko, preto ze ne viem mnohe slova.
Niva turi robim uz tri roki pospel. Na buduci rok uz sa zhlasili nektori, ze naspety pridu. Ale moz urobit ne len niva tur. Mozu bit i ine auta. Viem velya peknich a zaujmavich miest. A kedy je interes na podobne turi, to zhlasajsza kedi bi si mal interes to viskusit.

_________________
https://www.facebook.com/romi.skoropad


Pia, 30.08.2013, 22:07
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Romi,na 12 foto na ceste ide Patrol Y 60 a potom ho tam uz nikde nevidim.Nebol s vami ?

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pia, 30.08.2013, 22:17
Profil
Učeň

Registrovaný: Štv, 29.08.2013, 21:08
Príspevky: 10
Odpoveď s citáciou
Nie. Mi sme sa vstretli. To boli kamarati cloveka na Jimniku z Litvi, vracalisa z Rumunska.

_________________
https://www.facebook.com/romi.skoropad


Sob, 31.08.2013, 8:43
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Štv, 29.08.2013, 21:08
Príspevky: 10
Odpoveď s citáciou
Skusim vkratce napisat ako to bolo… A bolo ona tak…
V sobotu v Chope na Ukraino – Madyarskey colnice som cakal tuto grupu. Ak presli control, odvedol som ih do turistickeho kompleksu s krasnimi bungalami. Tam mali veceru, pivo…
Rano v nedelu som ich zobral a poslisme do Mukacheva, vimenilisme euro na grivni, skupilisme nektori spotravi a virusilisme na Rahov. Po ceste som zasiel na prigranicnu sluzbu dostaty prepustki na vsetkich. Ottyal vislisme na dolhu cestu off-roadu.
Hnedy cesta posla do hori. Ale vsetko bolo suchim I mi ne malisme zyadnich problemov. No, len na Szamurayovi sza ulomila zadna ressora. Neak prichitilisme most I poslisme dyaley. Bolo malo blata, vsetci az ozili od neho. Ya som staralsa obyazdity, ja ho uz viskuszal mnoho krat. A ostatni naopak, len do blata isli.
Co sa tici ostatnich, to niktore vobec ne mali naviku jazdi v blate. Te ktore mali, to len bolo 2-3 krat v off-road parku. Ale to ye nic, pretoze v parku ti vjes co tya caka. Tu vje len yeden Boh. A to pre mnya bolo velkou otpovednostyov za vsetkich. Okreme som pre vsetkich urobil poistene. Tak ze bal som sa ay za 5 dverovu nivu. Ale ak sa to ukazalo, bolo marne. Isla perfektne!!! Kebisom ne videl – neuverilsom bi nikdi.
Auta z Litvi mali uz za sebov nekolko rokov intenszivneho off -roadu. Okrem technickih problemov nic ne bolo s nimi.
Po rumunsko-ukrainskey granice cestovalisme dva dni. Nekolko krat nas zastavali na kontrolu, ale mal som povolenie od náčelníka oddelenia hraníc.
Na drugiy den spustilismesa do dediny kupity produkti. Ottjal virusilisme opedy hore...
Na tento krat som vibral cestu ces nacionalnu reszervaciu. Tez boli nektore problemi prejazdu tam, ale vsetko sa viresilo a poslisme. Tu opety malisme dva dni len les a hori. Cesta sla pod versinami hor. Ciste nebo, perfektni panorami.
Po preyazdu tohto kuszu, opety po asfaltu dosllisme do Ciarney Tisy. Tam cesta bola nayzauymaveysia. Vsetkim sa pacilo. Tu kazdiy musel dumaty kadi ma ist, musel pozret na kolegu ktori mu z vonku ukazoval gde ma ist. Ten to kus cesti urobilisme len preto, ze 3 tizni ne bolo dazdya. Kebi bol, tam bisme sedeli do konca))).
Potom vislaisme na lesovu hlavnu cestu, o ktorey urobilisme 18 km. Ale tato cesta bola strsna… kamni, kamni a kamni..
Na nastuni den opety do hor, na poloniny. Tam urobilisme asi 50 km. Ak uz szaversilisme, nacal padat daszdy…
Opety z Rachova poslisme na Mukachevo, gde vimilisme vsetke auta a opety do turistickeho komleksu. Na druhiy den som viprovadil ich do collnice.
Tak sa skoncil tur s pervov grupou. Vecer som isel naspety na colnicu csakaty druhu grupu. Ale o tom napisen nico neskor.

_________________
https://www.facebook.com/romi.skoropad


Sob, 31.08.2013, 20:27
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: