Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 18.04.2024, 11:39
Dnes je štvrtok 18. apríla 2024, meniny má Valér a zajtra Jela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Jeep yj, možná prestavba 
Autor Správa
Začínajúci koumák

Registrovaný: Pia, 22.12.2017, 20:43
Príspevky: 113
Odpoveď s citáciou
Za domom mi stoja dve yj, jedno pojazdne a druhe burane na diely. Začal som rozmyšlať že to burane by som prerobil na "offroad špecial" . S autom sa da normalne preparkovat ide všetko, lenže rám je v predne časti auta pohnutý o cca 12cm a trochu prasknuty.ram kupit novy, alebo neako sa pokusit ho vyrovnat, alebo odrezat a dat vyrobyt tu ohlu časť novú? Dalej, motor je tam 2.5 89kw rok 1993, motor by som pri prestvbe najradšej vymenil tiež, najradšej 4.0 , znami mi hovoril ze ta 2.5 je to iste akurat skratena o 2 valce a ze to tam pasuje, čo je na tom pravdy a z akeho jeepa by tam 4.0 pasol najlepšie, najradšej by som ostal pri origi manuali ak by to bolo mozne. Stale neviem ci sa do toho pustit, ci za tie penaze nekupit uz radsej rovno pojazdne a upravit si ho. Preto sa pitam vas skusenejších.

_________________
Nissan Patrol Gr y60
Ex:Jeep Cherokee XJ 4.0
Ex:Jeep Wrangler YJ 2.5


Uto, 29.05.2018, 15:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 25.12.2013, 16:15
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
niekedy sa da zohnat cely 4.0 motor za dobry peniaz. cize vymena motora zalezi od toho, ci zozenes a mas chut sa s tym babrat. samozrejme treba k tomu kabelaz a riadiacku. popozeral by som u poliakov, ti mavaju vsetko mozne za vacsinou prijatelne ceny.
ram sa da opravit, ak to vies

_________________
Jeep Cherokee XJ 5.3


Uto, 29.05.2018, 15:51
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Ned, 01.04.2012, 14:22
Príspevky: 319
Bydlisko: Šemša-KS
Odpoveď s citáciou
motor som teraz videl na bazoši 4.0 s automatom za 280€ niekde v okolí Martina napríklad

_________________
ARO M461-motor Zetor 5211
JEEP XJ-4.0 LPG biely trojdveráčik,pevnosťák, navijak 5,5T, lift 3"


Uto, 29.05.2018, 15:55
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: