Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 29.04.2024, 20:46
Dnes je pondelok 29. apríla 2024, meniny má Lea a zajtra Anastázia




Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 Predám Pajero II 2.8 TD. SWB manuál.prevodovka, uzávierky 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 27.08.2013, 20:47
Príspevky: 129
Bydlisko: Čadca
Odpoveď s citáciou
Ahojte. Predám moje Mitsubishi Pajero 2.8 TD 92 kW. Krátke - SWB. Manuálna prevodovka. Má aj zadnú uzávierku. Prevodovka plne funkčná, uzávierky plne funkčné, redukcia funkčná. Motor aj prevodovka idú pekne, takisto turbo má pekný normálny chod. V aute je namontované nezávislé kúrenie Hydronic ktoré je funkčné ale potrebuje nový žhavič. Auto má odpružené predné sedačky. Verzia GLS. Klimatizácia, plne funkčná. Strešné okno. Tónované zadné sklá. Ťažné zariadenie. Predný nerezový čelný rám. Všetko je zapísané v TP. Auto má hrdzavý rám , za zadnými kolesami sú momentálne aj dve trhliny (ťahal som drevo a trhol som) a je potrebné vyvariť ho. Mám ho 11 rokov. Do auta som dal nové predné ložiská INA, nové predné zvislé čapy Lemforder. Nový odpor kúrenia. Čapy riadenia som tiež menil ale už majú pár rokov. Auto je zdvihnuté a veľmi pohodlné. Chcem ho predať buď niekomu vcelku na diely, alebo niekomu kto si zainvestuje do opravy nosného rámu a bude mať z neho offroad. Auto štartuje na brnk. Auto je na ŠPZ kách. STK a EK je platná do novembra 2024. Cena 3500 eur. 0904 817 596
Fotky :

https://auto.bazos.sk/inzerat/163589809 ... predam.php

_________________
PAJERO 2.8 TD SWB, 1995
Vitara LY 1.6 DDiS AllGrip
PAJERO 2.8 TD SWB, 1997


Pon, 08.04.2024, 15:36
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: