4x4 Club Slovakia
http://www.4x4club.sk/forum/

Allegro.pl
http://www.4x4club.sk/forum/viewtopic.php?f=2&t=17075
Stránka 1 z 2

Autor:  tomato [ Uto, 09.04.2013, 7:44 ]
Predmet príspevku:  Allegro.pl

Zdravim pani, nakupuje alebo nakupoval niekto nieco niekedy cez tento server? Potrebovalby som odtial nieco a nejako tomu nerozumiem...kludne aj pm

Autor:  blahos [ Uto, 09.04.2013, 8:40 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

ja som kupoval v inzerate bol uvedeny email na poliaka,tak som pisal čo potrebujem cez prekladač,opoved prilsa hned.komunikacia v pohode.
A bol som milo prekvapeny ked za uvedeny tovae nepozadoval peniaze vpred!!!
Dokonca uvedene poslal len tak na dobierku na moju adresu a nasledne az potom som previedol peniaze na jeho ucet.
:D :D :D

Autor:  ORKO [ Uto, 09.04.2013, 17:06 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

ja z allegra veci riesim uz asik 5rokov,tak ak potrebujes nieco tak kludne aj PM blahos tak to si potom mal viacej stastia ako rozumu :) lebo poliak ktory neriesi peniaze dopredu a posle ti to na dobierku este na SK tak to snad neni ani poliak :D vecsina poliakov teda 95percent ty dokaze prejst cez rozum a ojebabrat, :)

Autor:  blahos [ Uto, 09.04.2013, 17:51 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

:D :D no a podotykam ze to nebolo 10 euro.Dobri a cestni ludia takisto existuju a prave preto som mu tie peniaze poslal.
Na oplatku napisla že ked budem niečo potrebovat nieje problem :D

Autor:  tomato [ Uto, 09.04.2013, 20:09 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

Zatial to mam doriesene, ale dik aspon do buducnosti viem na koho sa mam obratit keby bolo treba.

Autor:  peterde [ Štv, 01.08.2013, 8:46 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

kupujem tam casto cez sprostrekovatela www.autofra.sk
dokonca som cez nich kupil i korbu na mojho nissana.
super pristup!

Autor:  macka [ Štv, 01.08.2013, 11:09 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

jj, tiez mozem odporucit tovarzpolska.sk(autofra), uz som cez nich poslal par veci, zatial 100%-na spokojnost..zajtra mi ma prave od nich dojst naboj loziska pre range :smt162

Autor:  Jeep4.0l [ Štv, 01.08.2013, 23:04 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

ešte jedná dôležitá vec ohľadom autofra.sk, je bezproblémová remlamácia pri overených poľ. predajcov.

Autor:  romo11 [ Pia, 02.08.2013, 8:14 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

ceny sú tam v PL zaujímavé, ale čo kvalita? nebojíte sa? :roll:

Autor:  macka [ Pia, 02.08.2013, 11:11 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

tak podla mna tie ceny(novych dielov) aj zodpovedaju svojej kvalite :smt151

Autor:  Hesh [ Str, 22.07.2015, 0:21 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

Ahojte nebude niekto objednavat cez autofra.sk alebo z allegra veci ? potreboval by som objednat ziarovky do interieru ktore stoja 2€ ale cez autofra ma postovne vyde 5€ tak ze ci by mi niekto neobjednal ak by bral toho viacej vopred dakujem

Autor:  ManoM [ Str, 22.07.2015, 5:18 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

Objednaj z ebayu :)

Pisem z mobilu berte ohlad...

Autor:  Hesh [ Str, 22.07.2015, 8:58 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

Skusal som najst na ebay dealextreme alliexpresse a nenasiel som to tam mozno som hladal slabo ale nasiel som vzdy len malu velkost 36mm a ja potrebujem 42mm ( jedna sa o klasicke halogenove sulfitky plnene xenonovim plynom a modrym sklom ktore svietia bielym svetlom ) ledky nechcem mam ich teraz ale pri osvetleni kufra je to super ale pri vodicovi je to strasne silne a chcem skusit ake to bude ( skusenosti mam uz ale s paticou T10 a maximalne spokojny snimi ale to su zas original od philipsu)

Autor:  MARTINO [ Str, 22.07.2015, 9:05 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

Autofra je v poriadku,par veci som objednaval,dokonca aj reklamacia bola vybavena k spokojnosti -diel bol vymeneny kus za kus ,takže nevidim problem :smt156

Autor:  ManoM [ Str, 22.07.2015, 10:04 ]
Predmet príspevku:  Re: Allegro.pl

Ked budem doma pozriem ti to

Pisem z mobilu berte ohlad...

Stránka 1 z 2 Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/