Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 22:24
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Kedy menit 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.06.2013, 14:11
Príspevky: 109
Bydlisko: Košice
Odpoveď s citáciou
dakujem ze si nas rozumne ´´rozsudil´´ pali :smt147 :smt156 sak ved mas pravdu...nikdy som netvrdil ze nie... :smt156

_________________
Nissan X-TRAIL
,,Rozhodol som sa, že budem žiť večne a zomriem len v prípade, že by mi to nevyšlo.´´ :)
E.M.Remarque


Uto, 21.04.2015, 17:25
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.01.2010, 22:27
Príspevky: 383
Bydlisko: TRENČÍN, LIPTOV
Odpoveď s citáciou
KajsiKE píše:
sory chalani ja sm sa neprisiel hadat a ani nikoo urazat tak neurazaj tiez ok? ajj trail je 4x4...nemudroval som na pala to skor ty musrujes na mna priatelko..snazim sa ludom poradit co najjednoduchsi sposob. pozri tu kolega hore pisal ze to je pcut aj za jazdy ja som zas ponukol alternativu ako to vyskusat bez rozberania. nikto nevravel ze si ma na t vziat dvojmetrvu paku..kua... tak sak klud... :smt156


KajsiKE :smt023 ja som kludný a v pohodičke, nemám pocit že ťa urážam, a machrovanie v mojom veku sa už nenosí, som skrátka len priamo rozprávajúci človiečik, ktorému je jedno či to iný chápe, alebo mu to nedochádza, nemám už ani čas a ani chuť vysvetlovať môj prejav, ale máš u mňa jednu istotu niesom lezdoprdelista a vždy sa dozvieš to čo si myslím aj keď to možno neznie príjemne, a ešte som aj škaredý....
Takže dle hore uvedeného, skúšanie kardanových krížov dle Tvojho návrhu paisrom je fakt na hovno...,
Čo sa týka Trailu? Nehaním, je to dobré auto, ale na úplne iný účel a nie do offu, aj swift je 4x4 a offroad na ňom málokto jazdí pokial to nieje služobný tereniak.... pohovor si s Pandíkom on ti to vysvetlí (myslím že na tomto fóre si svoje už zažil a celkom sa aj vypracoval rokmi)............

Krokovanie (prvotný pozorovateľný príznak posratých kardanových krížov) nevyskúšaš inak ako po odpojení kardanu a to rukami, aby si cítil či krokuje, Palo má v tomto absolútnu pravdu, ale to je dosiahnutelné len skúsenosťami (aj keď je to leňoh :P ) a nie kecaním na fóre, ergo radami, ale podloženými overenými skúsenosťami a nie že jeden to takto skúša a tvári sa že to funguje ( tu je potom vítaná fyzika v praxi) , časom príde...Palo má absolútnu pravdu, ale to je dosiahnutelné len skúsenosťami a nie kecaním na fóre, ergo radami, ale podloženými overenými skúsenosťami a nie že jeden to takto skúša a tvári sa že to funguje ( tu je potom vítaná fyzika v praxi) , časom príde...

_________________
všetko čo má kolesa, pásy, nohy .......


Naposledy upravil YJ KAO dňa Uto, 21.04.2015, 20:39, celkovo upravené 1



Uto, 21.04.2015, 20:30
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Kua KAO to si ako smolil ten príspevok na 3x kopírované to isté :shock:

A dám ti ja po vajci takého leňocha že až :smt021 Však počkaj, zajtra zoberiem ten opuchnutý passat
tak vyskúšať do terénu, že mu budú krokovať nie len kríže ale aj celé kardany :-D :-D

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Uto, 21.04.2015, 20:37
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.01.2010, 22:27
Príspevky: 383
Bydlisko: TRENČÍN, LIPTOV
Odpoveď s citáciou
palo-cherokee píše:
Kua KAO to si ako smolil ten príspevok na 3x kopírované to isté :shock:

A dám ti ja po vajci takého leňocha že až :smt021 Však počkaj, zajtra zoberiem ten opuchnutý passat
tak vyskúšať do terénu, že mu budú krokovať nie len kríže ale aj celé kardany :-D :-D


Počuj a dočiahneš aj vyššie ako na vajcia ??? Aby si mal po akých, už mi po nich dali iný a moc tam toho neostalo.....
A niesi leňoh? Čo teda kua robíš na pc a nenadstavuješ opuhnutého passata, aby si si konečne pozrel terén z nafúknutej perspektívy????

Slááááby net 3xma zhodilo a neviem prečo to kopčilo text...

_________________
všetko čo má kolesa, pásy, nohy .......


Uto, 21.04.2015, 20:44
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.06.2013, 14:11
Príspevky: 109
Bydlisko: Košice
Odpoveď s citáciou
YJ KAO píše:
KajsiKE píše:
sory chalani ja sm sa neprisiel hadat a ani nikoo urazat tak neurazaj tiez ok? ajj trail je 4x4...nemudroval som na pala to skor ty musrujes na mna priatelko..snazim sa ludom poradit co najjednoduchsi sposob. pozri tu kolega hore pisal ze to je pcut aj za jazdy ja som zas ponukol alternativu ako to vyskusat bez rozberania. nikto nevravel ze si ma na t vziat dvojmetrvu paku..kua... tak sak klud... :smt156


KajsiKE :smt023 ja som kludný a v pohodičke, nemám pocit že ťa urážam, a machrovanie v mojom veku sa už nenosí, som skrátka len priamo rozprávajúci človiečik, ktorému je jedno či to iný chápe, alebo mu to nedochádza, nemám už ani čas a ani chuť vysvetlovať môj prejav, ale máš u mňa jednu istotu niesom lezdoprdelista a vždy sa dozvieš to čo si myslím aj keď to možno neznie príjemne, a ešte som aj škaredý....
Takže dle hore uvedeného, skúšanie kardanových krížov dle Tvojho návrhu paisrom je fakt na hovno...,
Čo sa týka Trailu? Nehaním, je to dobré auto, ale na úplne iný účel a nie do offu, aj swift je 4x4 a offroad na ňom málokto jazdí pokial to nieje služobný tereniak.... pohovor si s Pandíkom on ti to vysvetlí (myslím že na tomto fóre si svoje už zažil a celkom sa aj vypracoval rokmi)............

Krokovanie (prvotný pozorovateľný príznak posratých kardanových krížov) nevyskúšaš inak ako po odpojení kardanu a to rukami, aby si cítil či krokuje, Palo má v tomto absolútnu pravdu, ale to je dosiahnutelné len skúsenosťami (aj keď je to leňoh :P ) a nie kecaním na fóre, ergo radami, ale podloženými overenými skúsenosťami a nie že jeden to takto skúša a tvári sa že to funguje ( tu je potom vítaná fyzika v praxi) , časom príde...Palo má absolútnu pravdu, ale to je dosiahnutelné len skúsenosťami a nie kecaním na fóre, ergo radami, ale podloženými overenými skúsenosťami a nie že jeden to takto skúša a tvári sa že to funguje ( tu je potom vítaná fyzika v praxi) , časom príde...


No šak dobre len si nemusel tak zostra no...sak sa da aj kludnejsie..lezdoprdelizmus jak to nazyvas tiez nemam rad a dufam ze nevyzera ze ho prevadzkujem no lebo sak dvojzmysly su svina takze tak...ze druhemu povies co si myslis kvitujem a robim to tiez...a to ze si skaredy je sice tvoj problem ale verim tomu :smt016 lebo sak aj ja chcem mat auto zablatene aby som aspon trosku pri nom vyzeral :mrgreen:

_________________
Nissan X-TRAIL
,,Rozhodol som sa, že budem žiť večne a zomriem len v prípade, že by mi to nevyšlo.´´ :)
E.M.Remarque


Pia, 24.04.2015, 19:16
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.06.2013, 14:11
Príspevky: 109
Bydlisko: Košice
Odpoveď s citáciou
a k mojmu odpisaniu na paliho prispevok bolo to myslene takto: tym ze som napisal svoj/u nazor/radu som nechcel ani hanit ani znegovat to co napisal kolega palo...len som sa pridal do debaty a vyjadril sa...takze dufam ze to nikto neberie ako tlačenku.. :smt006

_________________
Nissan X-TRAIL
,,Rozhodol som sa, že budem žiť večne a zomriem len v prípade, že by mi to nevyšlo.´´ :)
E.M.Remarque


Pia, 24.04.2015, 19:19
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: