Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 10:49
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 l200 naraznik 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Ned, 30.03.2014, 12:58
Príspevky: 7
Odpoveď s citáciou
Pani.
Zdravím Vás.
Mal by som otázku..Možno dve :)
Uvažujem o kúpe l200 club cab. 2013
Mal som už dve ale klasické 4dverové.Našiel som club cab. Mne osobne sa strašne páči.(nie je to táka rároha že mam problém pri kauflande zaparkovať)
Ale máte niekto s ním skúsenosť? Prípadne ja dosť vymýšľam :) Ako bolo spomenuté mal som dve.Tak sa aj bojím že ako sa poznám ak by som ju zobral vydržala by mi zasa pol roka.A bojím sa aj z toho dôvodu že mi už par ľudí povedalo že to auto je nepredajné(Ked sa nejedná o 4dverovu verziu) Myslíte že to je pravda?

Ale moja hlavná otázka bola.Tá l200 o ktorej uvažujem je dovoz a ma naraznik K.O..Obvolal som vrakoviska v CZ kde som vždy na l200 zohnal čo som potreboval.No teraz bohužiaľ nie(asi novší model a je to problém zohnat)
Našiel som samozrejme niečo na allegro.Ale zdajú sa mi iné mriežky chladiča tak sa bojím či by to pasovalo alebo je to len jednoducho iné ale pasovať to bude.
Ďakujem
https://4.allegroimg.com/original/01d530/c8ae3fdf4f5ea28399f2b37343d4
Obrázok 


Str, 26.10.2016, 10:37
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: