Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 20:08
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Prosba o radu, co kupit 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Str, 10.05.2017, 21:20
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Dobry den vospolok.
Uz asi dva mesiace studujem toto forum, pretoze ma uz nebavi stale so svojimi bruchoplazmi( :D ) zapadat v kazdej druhej barine. Takze som sa konecne rozhodol kupit nieco, s cim budem moct zapadat dalej, ale uz aspon v kazdej tretej, stvrtej, ci dokonca az piatej...
Postupnym vylucovanim roznych typov stvorkoliek a zohladnenim svojich schopnosti a moznosti som sa dopracoval k tomu,m ze chcem Nissan Patrol, tdi okolo 3litrov, najskor y61 (y60), dlhu verziu, zvysenu, s minimalne jednym navyjakom, naraznikmi a vsetkymi tymi vecami, ktore su potrebne. Jazdit s nim chcem hlavne v okoli Bratislavy (teda zahoracke piesky, sutroviny v Karpatoch a blata na dunajskych ramenach) a neskor ked sa naucim na tom aspon ako-tak jazdit, by som rad absolvoval Rumunsko, Ukrainu atd...
Moj limit je okolo 7-8000e takze by som Vas chcel poprosit o rady, co konkretne z momentalnej ponuky v inzeratoch vybrat, aby to bolo v ramci moznosti spolahlive a aspon v blizkej dobe s cjm mensimi dalsimi investiciami.
Toto su moji momentalny kandidati:
https://www.autobazar.eu/nissan-patrol-gr-28-td-lx-wagon-id10199070.html
https://auto.bazos.sk/inzerat/72746479/Nissan-Patrol-y61.php
https://auto.bazos.sk/inzerat/71796029/patrol-gr-28.php
https://www.autobazar.eu/nissan-patrol-gr-30-ddti-luxury-id10012059.html?utm_source=hu008&utm_medium=bazaret&utm_campaign=888WZ888
toto by som bral hned, len by to muselo byt lacnejsie
https://www.autobazar.eu/nissan-patrol-gr-30-ddti-comfort-id10170627.html

No a potom je tu este jedna moznost a tou je Satan Kanibal (Santana aniball), len neviem, ako sme na tom na Slovensku s nahradnymi dielmi a servisom

Budem Vam vdacny za kazdu radu ci usmernenie. A hlavne, ak niektore z aut poznate a viete, v akom su momentalne stave. Dik Juro.


Naposledy upravil Duro TheDark dňa Sob, 13.05.2017, 16:10, celkovo upravené 1



Pia, 12.05.2017, 7:19
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
tak tu santanu neodporucam ma to znami a vidim to len pred servvisom :) a celkovo aj tu uz o nej bolo popisane
no s k tym patrolo
osobne nepoznam ani jedno ale ten modry co je na "37" gumach je tam uz hoooodne dlho sam by som rad vedel ako to je podvihane a v akom to je stave ked tam je taka cena
ta y60 y popisu nevies nic tak treba zavolat a podebatit
a ta y61 zo ZA zelenej farby za 8500 moze byt celkom schopna
kazdopadne ako to pozeram tie auta su na jednej kope vsetko ZA a okolie cadca MT sadni do auta a chod skusit vsetky podla mna si vyberies

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Pia, 12.05.2017, 16:04
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 10.05.2017, 21:20
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Hej, vsak to mam v plane, len musim zohnat niekoho, kto bude ochotny zabit cely den jazdenim po Slovensku, lebo sam tomu nejako moc nerozumiem. Ale iste ich okuknut pojdem.
Inak som opravil ten treti link, pretoze som tam dal omylom dva krat ten rovnaky namiesto toho, co je tam teraz. Ten, ktory tam je teraz sa mi tiez paci dost, len ako som googlil, zistil som, ze jazdil (asi vacsinou s tym velkym privesom) u nejakej logistickej, ci spedicnej spolocnosti. A niekde tu vo fore som cital, ze auta, ktore casto tahavaju velke peivesy mozu mat unaveny motor, ci nieco take. Tak neviem. Ale ako pisem, ten sa mi paci asi najviac zatial (ten ako pise majitel extremne zdvihnuty).
A co sa tyka toho Satana, uz som posal panovi zo spolocnosti C-Bone, ale medzitym som si nieco nasoel aj na nete a ono to asi nieje velmi vhodne auto na dlhe presuny po dialniciach, takze asi vypadava z hry. A tak isto aj ludia, co ich pouzivali udavalu 2x taku priemernu dlhodobu spotrebu, ako je pisana v inzerate (jasne, zalezi ako a kde bola ta priemerna spotreba jazdena).
Vsak zatial este cakam, mozno sa objavi aj nieco dalsie. Nejako mi to nesuri. Ked to kupim aj o mesiac, nic sa nestane. A dakujem za nazor :)


Prílohy:
Poznámka: Postupne sem pridam par fotiek z niektorych mojich zapadnuti s roznymi bruchoplazikmi, aby ste sa mohli zasmiat ;-)
980457_10201006903482181_2126022858_o kopie.jpg
980457_10201006903482181_2126022858_o kopie.jpg [ 155.08 KiB | Zobrazené 2876 krát ]
Sob, 13.05.2017, 16:34
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron