Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 19:22
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Ako zistiť dlžku tlmičov ? 
Autor Správa
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 15.12.2014, 21:35
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
Potreboval by som radu ohladom tlmicov. Mam Jeep Wrangler Rubicon, ktory som uz dostal dvihnuty a teraz mi vypovedali sluzbu tlmice, no kedze neviem o kolko je dvihnuty neviem kolko palcove tlmice objednat. Vedel by mi tu niekto poradit? Vopred vdaka :-)

_________________
Jeep Wrangler Unlimited Rubicon


Uto, 29.08.2017, 1:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Dĺžku zrátaš jednoducho, jeden variant je vymontovať tlmič a zmerať (teda ak na ňom nenájdeš označenie a u uja Google nenájdeš to čo máš), alebo druhá možnosť, zmeriaš minimálny a max rozsah na aute, akurát ak je to nejaký zlepenec, tlmiče nemusia byť také aké potrebuješ.

Ideálne vyhodiť tlmič, podvrhnúť nápravu na doraz smerom hore - máš minimálnu dĺžku tlmiča + odrátaš cca 10-20mm ako rezervu na prepruženie dorazu.
Potom necháš vyvesenú nápravu dole ako pôjde a máš max dĺžku tlmiča v roztiahnutom stave.

Ono skús hodiť fotografiu ako to vyzerá na aute, možno sa priblížime k tomu čo tam teraz máš.

A.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 30.08.2017, 7:45
Profil
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 15.12.2014, 21:35
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
Ano dakujem za radu tak to spravim ale dufal som ze to pojde aj nejak lahsie bez demontaze sucasnyh tlmicov...ale este raz vdaka

_________________
Jeep Wrangler Unlimited Rubicon


Str, 30.08.2017, 14:30
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: