Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 17:23
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Pridavny panel 
Autor Správa
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Nazda ludia zhanam kde sa da kupit takyto pridavny panel oznaceny cervenym ramcekom

Obrázok 

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Str, 31.01.2018, 20:32
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
allmetal aj ta stranka na ktorej to mas je jedna zo stranok allmetalu v ponuke to nemaju na stranke ale ked im napises mail tak ti to nacenia a urobia podla poziadaviek (diery na vypinace budiky 12v zastrcky po bokoch proste co chces)

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Str, 31.01.2018, 20:44
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Janciak píše:
allmetal aj ta stranka na ktorej to mas je jedna zo stranok allmetalu

toto som postrehol aj ja ale oni to nemaju ako doplnok v e-shope či sa stym dakto nestretol kto to vyraba iny ked to oni nechcu asi predavat asi nepotrebujú na tomto zarobiť

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Str, 31.01.2018, 20:48
Profil ICQ
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
MIrec01 píše:
toto som postrehol aj ja ale oni to nemaju ako doplnok v e-shope či sa stym dakto nestretol kto to vyraba iny ked to oni nechcu asi predavat asi nepotrebujú na tomto zarobiť



Prečo by to nechceli predávať? Na to si ako prišiel? :roll: Nemusí byť všetko na nejakom eshope alebo kde zavesené. Ja napríklad mám na eshope tak možno 20-30% u nás dostupného sortimentu. A nie som jediný. Prečo je to tak je nad rámec tohoto príspevku. Stačí im zavolať alebo napísať a nacenia ti to podľa výbavy. je to individuálny výrobok na mieru. Tak ako písal už tuto Jančiak.

Mne sa síce tento panel moc nepáči, ale proti gustu žiadnen dišputát. A nijak to nesúvisí s tým, že to vedia/nevedia/dodajú/nedodajú/zarobia/nezarobia :)

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Str, 31.01.2018, 21:03
Profil WWW
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Palo asi si ma nepochopil kebyze chcem zavolam radovi alebo inemu onemu ale ja som sa pytal či sa stym niekdo niekde nestretol u ineho dodavatela ako je rado zacnem pisat po portugalsky to bude lahsie chapatelne.

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Str, 31.01.2018, 21:08
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.09.2012, 9:43
Príspevky: 1886
Bydlisko: GA-Kosuty
Odpoveď s citáciou
Nemusis pisat portugalsky,spoj sa s Andrejom190 on mal taky panel vo svojej byvalej GVitare,za opytanie nic nedas

_________________
VW T3 1,6 aircooled boxer(1980). EX:Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Cherokee 2,5 td,Ford Maverick 2,7td,Jeep Grand Cherokee 5,2V8,Jeep Grand Cherokee 4,0i,Jeep Grand Cherokee 2,5td,Hyundai Galloper 2,5td,Jeep Cherokee 2,5td


Str, 31.01.2018, 21:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 13:24
Príspevky: 1209
Bydlisko: Ráztočno - PD
Odpoveď s citáciou
No, ale on tie paneli priamo vo firme vyrábali. Priemerne zručný človek si to vyrobí sám.

_________________
Ludia požadujú aby ich život mal nejaký zmysel, život má presne toľko zmyslov, koľko sme ochotný doň vložiť. H. Hesse


Str, 31.01.2018, 21:41
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
ja ked som si to davala nacenit dostal som mail v ktorom mi rozpisali rozne moznosti podla toho v ako stave to chcem co tam chcem a tak
Neviem ci to je este aktualne ale vsetko co rado robil sa dalo kupovat aj ako polotovar a preto asi aj nemal nahodene veci v Eshope a riesil to individualne podla poziadaviek

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Str, 31.01.2018, 21:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
skus si nejake pozriet tu:

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=toggle+switch+panel&rt=nc

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Str, 31.01.2018, 21:59
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 12.11.2011, 13:20
Príspevky: 1461
Bydlisko: B. Bystrica
Odpoveď s citáciou
pampuch ty máš inú pamäť :-D

Mirec Jo ja som to mal v GV. Mal som to od rada a predný panel som si prispôsoboval podľa seba. A predáva to tak ako to tu bolo už písané.. akurát to čo som našiel na nete tak je toto > http://www.nissanpatrol.sk/prv-ovladaci-panel.html
Je to jeho výrobok a neviem či to nájdeš niekde inde.. ak áno tak len iný vzor si myslím :smt017
Pootom by bolo riešenie už len to čo poslal miloš že si kúpiť predný panel aký chceš a vyrobiť k nemu skrinku alebo ho zapustiť niekam.. alebo pohľadať panel presne na daný tip auta.. chceš to na patrola? či buggy?

_________________
http://www.safeworks.sk - Výškové práce, Pilčícke práce, Elektroinštalácie


Str, 31.01.2018, 23:53
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Kupit stredovu ,,kaplicku,, ci ako to nazvat komplet s aj vrchnym krytom z pajeraII bol v tom naklonomer ,vyskomer a to vyhadzat a dat namiesto nich ciernu dosku napriklad z plastu alebo hrubsi plech a do neho diery na vypinace podla vkusu sudruha. Cena ,,kapliciek,, na bazosi okolo 50eur . Almetal ked sa pamatam ponukal ten svoj vyrobok v cene okolo150eur asi


Štv, 01.02.2018, 0:38
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Huráá :) konečne ste ma pochopili toto je to čo som chcel viac hláv viac rozumu viac foto viac výberu

Nemam čas si to vyrabat sam ako ked ma dakto laser tak je to paráda ja si to neviem ani sam nakresliť kedže z technického kreslenia som mal 6 :)

Andrej chcem do do Y61 lebo pridávam dake veci ohľadne chladenia cuulera plus pridavne mlhofky a turbo budik plus tlak oleja atd ci ze aj panel od raduza mi pomoze ked sa inde neda ale viac foto je super
Mat viac času a mat aspoň s toho šablóny tak si to vypálim sam plazmou ale toto je super :)

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Štv, 01.02.2018, 1:52
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 12.11.2011, 13:20
Príspevky: 1461
Bydlisko: B. Bystrica
Odpoveď s citáciou
keby si chcel čisto len budíky tak možno by ti stačilo aj niečo takéto bud na palubovku alebo na stlpik > https://race-shop.sk/sk/46-drziaky-budikov-univerzalne
a prípadne nejaký prepínač (ak nepotrebuješ veľa) tak stačí niekde osadiť len tlačítko napr > viewtopic.php?f=61&t=22580 alebo zvlášť malý panel na tlačítka zapustený alebo tiež niekam na prístrojovku..
ja čo som mal ten panel od rada tak ja som polovicu predného plechu dal preč a vyrobil si tam svoj podľa mojich predstáv.. ja som to mal takto > viewtopic.php?p=271317#p271317
samozrejme ten predok si už spravíš ako chceš.. plný malých tlačítiek, plný veľkých tlačítiek, plný budíkov atd atd.. a predný kusok plechu si dokážeš spraviť aj ty sám keby si aj nezohnal taký aký si predstavuješ..
ťa začne aj hlava bolieť keď začneš nad tým špekulovať :-D :-D :-D

_________________
http://www.safeworks.sk - Výškové práce, Pilčícke práce, Elektroinštalácie


Štv, 01.02.2018, 9:28
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.11.2015, 12:10
Príspevky: 411
Bydlisko: doma na Orave, pracovne Bratislava + cely svet
Odpoveď s citáciou
MIrec01 píše:
Andrej chcem do do Y61 lebo pridávam dake veci ohľadne chladenia cuulera plus pridavne mlhofky a turbo budik plus tlak oleja atd

Cau, no tak to prosim ta popis, co pridavas a ako, ja som to riesil minuly rok, budiky mam ale nakoniec na A stlpiku a pridavne vypinace pod volantom a okolo volantu. Taketo hovadko ako na obrazku som davat nechcel, na dlhsie navigacne trasy tam mam tablet a mam autoradio s vysuvnym displejom co by budiky zakryvalo.
Ja som dorabal iba tlak turba a teplotu vyfukovych plynov, od ostatnych som upustil lebo sa mi to zda zbytocne. Dolozim si este voltmeter na obe baterky a to je vsetko. Tlak aj teplota oleja sa mi zda zbytocne, chcel som ich, ale vyhovorili mi to.


Štv, 01.02.2018, 14:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 13:24
Príspevky: 1209
Bydlisko: Ráztočno - PD
Odpoveď s citáciou
Ja som budíky narval pred spolujazdca, ale nie je to ideálne - zlý výhľad, aj keď zas tak často na ne nepozerám a vypínače s CB do stropnej konzoly

Obrázok

_________________
Ludia požadujú aby ich život mal nejaký zmysel, život má presne toľko zmyslov, koľko sme ochotný doň vložiť. H. Hesse


Štv, 01.02.2018, 17:12
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: