Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 20:58
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Pridavny panel 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.11.2015, 12:10
Príspevky: 411
Bydlisko: doma na Orave, pracovne Bratislava + cely svet
Odpoveď s citáciou
Tomrs píše:
Ja som budíky narval pred spolujazdca, ale nie je to ideálne - zlý výhľad, aj keď zas tak často na ne nepozerám a vypínače s CB do stropnej konzoly

Uff, no toto by mne vobec nevyhovovalo, aj teplotu aj tlak potrebujem priebezne sledovat pocas jazdy, takto by som sa na to nevedel vobec pozriet. Ale ta CB v stresnej konzole je pekne riesenie, ja mam CB v strede pod autoradiom, hore mam kompas a ovladanie stresneho okna, tam by sa uz nic nezmestilo. A na tlacitka je dost miesta dookola volantu, zatopit auto neplanujem...
Dakujem za obrazok pre inspiraciu!


Štv, 01.02.2018, 19:52
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.09.2012, 9:43
Príspevky: 1886
Bydlisko: GA-Kosuty
Odpoveď s citáciou
Andrej niekedy mam problem zapamatat si ako sa volam,ale niektore veci si pamatam,hlavne take ktore sa mi pacia a Tvoja GV bola naozaj pekna :smt151

_________________
VW T3 1,6 aircooled boxer(1980). EX:Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Cherokee 2,5 td,Ford Maverick 2,7td,Jeep Grand Cherokee 5,2V8,Jeep Grand Cherokee 4,0i,Jeep Grand Cherokee 2,5td,Hyundai Galloper 2,5td,Jeep Cherokee 2,5td


Štv, 01.02.2018, 21:19
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
local.sk na ten stlpik som tie budiky nechcel nakolko z vonka je uz snorchcel a ten je masivny a nic by som do boku nevidel a Y61 ma dost male celne sklo tak som to chcel obmedzit ako sa len da a nič zbytocne nepchat po stlpikoch a toto na pristrojovku je decentne a premna viac ucelove kedze tam dam aj dalsie tlacitka na svetla a ovladanie navijaku a podobne
Pekne celkom riesenie poslal Andrej ale podla toho co maju u rada vyrobene bude panel vyzerat tak ze bude mat budik na zaciatku a na konci,tlak turba a tlak oleja co dolezite pre mazanie tlak oleja ked stratis tlak oleja motor ide do kytek teplotu motora nemusim davat na co ked tam je original a teplota vyfukovich plynov mi netreba kedze kat je von montujem ho iba koli stk :)

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Pia, 02.02.2018, 9:35
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 12.11.2011, 13:20
Príspevky: 1461
Bydlisko: B. Bystrica
Odpoveď s citáciou
Keby si aj kúpil ten celý panel od rada tak tú prednú stranu si budeš vedieť vyrobiť podľa seba. Keď som to ja káblikár zvládol tak ty nemôžeš mať problém :-D :-D

_________________
http://www.safeworks.sk - Výškové práce, Pilčícke práce, Elektroinštalácie


Pia, 02.02.2018, 11:14
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
V obchodoch s elektroinstalacnym materialom maju viac druhov ciernych krabiciek z odolnejsieho materialu za 4az10eur a staci len do toho uz vyvrtat diery na vypinace + kupit neake gumicky pod panel na prichytenie a da sa to aj takto 8-)


Pia, 02.02.2018, 14:45
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
andrej190 píše:
Keby si aj kúpil ten celý panel od rada tak tú prednú stranu si budeš vedieť vyrobiť podľa seba. Keď som to ja káblikár zvládol tak ty nemôžeš mať problém :-D :-D


Pssst neprezradzuj ma ja som lavo ruky edvord radšej kúpim origo :)

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Sob, 03.02.2018, 12:31
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: