Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 14:25
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 LR Freelander 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 25.01.2007, 18:28
Príspevky: 105
Bydlisko: LM
Odpoveď s citáciou
caute landaci vie mi niekto povedat co je to za motor Land Rover Freelander 2.0 di XE r,v 2001 dik za kazdu radu

_________________
Jeep Wrangler Rubicon 2,8CRD


Str, 14.12.2011, 15:19
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 14.11.2006, 22:24
Príspevky: 325
Bydlisko: Dudince
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ak je označený TD4 tak bavorák,staršie boli origo landrover.Tie motory sa menili nejako okolo toho roku.Ak sa nemýlim.
Najlepšie preštudovať landroverforum.

_________________
LANDROVER DISCOVERY bývalá leštenka


Str, 14.12.2011, 21:36
Profil
Čumil

Registrovaný: Ned, 22.06.2014, 8:54
Príspevky: 4
Odpoveď s citáciou
Čaute , mam freelandera takmer 10 rokov a zažil som si snim už kade čo . Odišlo mi 2 krat turbo , čerpadlo a drobnosti ako elektrické sklapanie spetnych , stahovanie okien alebo truba sa pokazili po prvých 200 km . Aj tak to je super auto , môzem len odporucat . Najdolezitejsie bolo najst servis kde si snim vedia poradit . Ked mi odislo cerpadlo pobehal som 3 servisi v Ke , 2 v Polsku , original servis LR a všade robili len tie diagnostiky a nic nevymysleli a na nič neprišli . Cele to behanie ma stalo cez 1 000 eur a vysledok bol taky ze auto pochodilo tyzden a ten isty problem sa naskytol zas . Az som sa dopracoval ku kontaktu na odbornika . Bosch servis v obci Tulčik pri Prešove . Za 300 eur mi poskladali cele auto a funguje uz cez 50 000 km , majitelom tohto typu odporucam . Robi tam mechanik (opravar vojenskych lietadiel ) Aspon tak sa o nom hovori a on je fakt na taketo auta macher


Ned, 22.06.2014, 17:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 13:24
Príspevky: 1209
Bydlisko: Ráztočno - PD
Odpoveď s citáciou
s prevodovkou si problémy nemal? Prvé Freelander I na ne dosť trpeli a opravy sa predražovali, pretože tam bola konštrukčná chyba a LR prestal vyrábať ND a ponúkal celé nové - vylepšené prevodovky.

_________________
Ludia požadujú aby ich život mal nejaký zmysel, život má presne toľko zmyslov, koľko sme ochotný doň vložiť. H. Hesse


Ned, 22.06.2014, 21:29
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 12.07.2014, 8:52
Príspevky: 26
Bydlisko: Prešov
Odpoveď s citáciou
uz asi 3 mesiace mam moznost jazdit na fr1 2000 2.0D 72kW cerpadlo od roveru .... bez abs ... taze problemi s motorom a abskom odpadavaju ... radost mat LR ...

_________________
RomanPO


Sob, 12.07.2014, 9:09
Profil
Čumil

Registrovaný: Ned, 21.12.2014, 17:44
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Ahojte mame doma Freelander 2001, a chcel by som sa opytat, ci ma kontrolku stretavacich svetiel - nenasiel som ju ani v manuali (pise sa tam iba o kontrolke dialkovych svetiel).
Dalej by som sa opyta ako sa menia ziarovky v svetlometoch - pozeral som to, se tam krytka, ktora by sa mala otocenim uvolnit, to je ok, ale pred tou krytkou vedu tesne nejake rurky akoby zosilnenie karoserie a tak tu krytku nemozem dobre vytiahnut

Dakujem


Ned, 21.12.2014, 17:55
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: