Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 20:18
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Pre a proti - DEFENDER 
Autor Správa
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 23.10.2006, 15:36
Príspevky: 195
Bydlisko: Nove Mesto nad Vahom
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak páni vcera som sa v nom viezol aj som ho soferoval (kamarat mal pozicane od znameho). Bol to ten som starsim interierom. Ako musim povedat ze je to vazne hrozne auto. Placu je naozaj malo na lavu ruku ale aj tak ho MILUJEM :-D a akonahle budu love idem do neho.... jednoducho to bola laska na prvy pohlad...

_________________
LR Defender, 2.4 TD, 32x9.25 R16 a usmiaty cloviecik za volantom...


Štv, 16.10.2008, 8:38
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.02.2008, 4:34
Príspevky: 175
Bydlisko: Brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zdravim Defendristov aj ked ich tu nieje prilis...

Ked uz sa tolo popisalo o pre a prosti, ake mate skusenosti so zivotnostou tychto aut?

Pytam sa lebo teraz som dlho v UK a naozaj tu ich je neurekom naozaj snad aj 40 rocnych a ani nevyzera ze by sa sli uz uz rozsypat.
Rozmyslam nad kupou dalsie auta (navara na 99% predana) a asi kupim defender 110 ale len troj miestny lebo potrebujem vela priestoru na naklad.

Asi sa rok bude pohybovat medzi 1990 a 1998, myslite ze je sprostot kupovat auto take stare? teraz nemyslim motor skor podvozok a tak viem tazka a velmi relativna otazka, potesi ma vseobecny nahlad na vec.

priklad aut:

Teda bude dlha zivotnost jedin z kladov defendera?

linky vymazane, nauc sa vkladat dlhe linky, rozbija to stranku. F.

_________________
JEEP grand cherokee 99
4.7 V8 :)


Pia, 12.12.2008, 23:27
Profil WWW
Koumák

Registrovaný: Sob, 20.01.2007, 23:53
Príspevky: 176
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Peter BR: hoj, zkus se podivat sem www.landroverforum.cz/forum pripadne tam vznest tento dotaz a uvidis co ti bude odpovezeno :-)
low LR defender 110 rv 1998 za posledni dva roky jsme byli dvakrat v africe, nejaka labanie makedonie ukrajina rumunsko a rozhodne nevypada, ze by se chtel rozsypat .-)


Pia, 12.12.2008, 23:30
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.02.2008, 20:07
Príspevky: 743
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Defik je auto ktore by som chcel keby nemam patrola je sice spartansky ale o to jednoduchsi nenarocnejsi a hlavne odolnejsi.
paci sa mi dizajn zvonka a lacne nahradne diely... dobra volba s ohladom na to ze sa pohybujes v anglicku isto nebudes mat problem pozhanat na to auto cokolvek....gratulujem k dobremu vkusu

_________________
GR Y60 W IM C BFG MT HiLift IM Spulka


Sob, 13.12.2008, 0:30
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: