Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 8:18
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 isuzu trooper 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
http://pdftown.com/Isuzu-Trooper-Workshop-Manual.html

dole pod obrazkom klikni na download...

sorry ze az tak neskoro.. nedalo sa mi skorej.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Ned, 31.01.2010, 22:08
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 08.03.2010, 12:27
Príspevky: 43
Bydlisko: TT
Odpoveď s citáciou
Caute, chcel by som si kupit prvy offroad a pokukujem po Trooper 3.0., rok 1999, 3dv. Povodne som chcel Patrola ale Isuzu je za polovicu, takze by som to chcel vyriesit Trooperom. Aky je Vas nazor na tuto kombinaciu rocnik/motor ? Ma to elektronicku zapinanie 4x4 a redukcnu prevodovku, volnobezky automat - to bude treba asi casom vymenit za manual...

Ako so servisom ISUZU v SK ?

Bol som sa na tom povozit, stav sa zda OK vzhladom na vek ale nejake drobnosti este budem musiet upravit.
Potrebujem zohnat soferov airbag-bola tam morda z predu, zadnu lavicu. Neviete niekto o niecom ?

Ako je to so spolahlivostou ? Cital som, ze 3.0 je ISUZU a je v pohode a 3.1 bola od OPLA a dost poruchova.

Chcem dat na to casom IronMan a navijak - oplati sa to vobec na ISUZU ?

Ako riesite zapis pneumatik a naraznika do TP ? Pre ISUZU som nenasiel zastupcu ktory by vedel vydat potvrdenie pre policajtov... V original papieroch su totiz len 245/60 R16.

dakujem


Pon, 08.03.2010, 18:41
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 08.03.2010, 12:27
Príspevky: 43
Bydlisko: TT
Odpoveď s citáciou
Poslať 
airbag som uz zda sa zohnal ale tie ostatne otazky su este aktualne :-)


Str, 10.03.2010, 11:27
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Neviete niekto kde ma trooper vin číslo....kolega to dnes kúpil a uz s toho mame hlavu v smútku...

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Štv, 14.02.2013, 23:15
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
odbehni s autom do skoda servis v cemernon -kde sa robi ST-kacka-mal by tam robit taky rysavi technik-ten zvikne bezne pohladat a na vacsine aut ukazat kde je vin cislo na aute-boli sme tam uz 3xkrat-tiez sme hladali a vin nasiel a neboli to bezne auta-inak oni by to aj mali vediet ak robia kontroly


Pia, 15.02.2013, 0:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.01.2008, 23:34
Príspevky: 2183
Bydlisko: Prakovce, Myjava a Vrbové
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ale no! Nestačí sa mňa opýtať? :?

Pred pravým zadným kolesom na ráme a pod kapotou .

_________________
ARO m461 2.5TD CactusEdition .... Trooper 2.2TD (RIP)
.... alebo ....
*Čo z auta odpadáva ,to tam nepatrí*


Pia, 15.02.2013, 0:19
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Bingo :smt023 daleko za pajerom to neuteka-tam je na rame za pravym zadnym kolesom :-D -len tam to zvikne hrdzaviet :-D


Pia, 15.02.2013, 0:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.07.2010, 20:34
Príspevky: 1298
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
duri191 píše:
Caute, chcel by som si kupit prvy offroad a pokukujem po Trooper 3.0., rok 1999, 3dv. Povodne som chcel Patrola ale Isuzu je za polovicu, takze by som to chcel vyriesit Trooperom. Aky je Vas nazor na tuto kombinaciu rocnik/motor ? Ma to elektronicku zapinanie 4x4 a redukcnu prevodovku, volnobezky automat - to bude treba asi casom vymenit za manual...

Ako so servisom ISUZU v SK ?

Bol som sa na tom povozit, stav sa zda OK vzhladom na vek ale nejake drobnosti este budem musiet upravit.
Potrebujem zohnat soferov airbag-bola tam morda z predu, zadnu lavicu. Neviete niekto o niecom ?

Ako je to so spolahlivostou ? Cital som, ze 3.0 je ISUZU a je v pohode a 3.1 bola od OPLA a dost poruchova.

Chcem dat na to casom IronMan a navijak - oplati sa to vobec na ISUZU ?

Ako riesite zapis pneumatik a naraznika do TP ? Pre ISUZU som nenasiel zastupcu ktory by vedel vydat potvrdenie pre policajtov... V original papieroch su totiz len 245/60 R16.

dakujem


co usetris pri kupe , coskoro vrazis do oprav a furt budes mat isuzu a ne patrola :wink: je to SUV nevhodné na nejake hard jazdenie, to ti tunki potvrdí :-) a ked už tak to2,2TD kladivo jak má tunki to nezabijes.

_________________
Pepe K160 3,3TDi + Red Banditos Y60 4,2 D, Hyena V8 6.2D + Audi A6 2,5TD
UTE Y60 TD42 vo výstavbe
"ked motor tak kladivo, ked smrad tak z diesla"
td42@safe-mail.net


Pia, 15.02.2013, 12:26
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Pon, 17.01.2011, 10:49
Príspevky: 521
Bydlisko: Kežmarok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Odjazdil som s Troper-mi nejaký ten kilometer. Boli to služobné autá v DE a r.v. 1987 bola 2,6 benzín-na tú dobu super vozenie, ale servis a spotreba brutál. Ďalší bol 2.8TD vo výbave COMPETITION r.v. tuším 91. Mám naňho dobré spomienky, ale len preto, že servis ma netrápil. Urobil nejakých 300 000, motor sa vďaka darebáctvu porúčal pri 70 000, bol háklivy na olej. Zdola bol astmatický, ale keď sa rozbehol, tak už mu to šlo. Spotreba priemer 10-12l. Spojka vydržala 10-20tis. a lacná nebola. Inak, ale vozenie to bolo fajn, prejazdnosť tak isto. No a posledný bol 3.1 TD r.v. 94. Motor tragédia, čistý traktor a aj to možno niektoré urazím.Spotreba 12-18l. Čo sa týka pohonu, s tým nejaké extra problémy neboli a aj samosvor a spojka fungovali kým nešiel ďalej. Mal nejakých 325 000. Na motore sa drbalo pomali všetko, neboli to nejaké kolosálne poruchy,ale často sa stávalo že ráno jednoducho nenatočil. Väčšinou bola na vine elektrika raz sa menili vstreky, raz bolo robené čerpadlo. Pri nejakých 140 000 sa šéfovi podarilo chytiť ložisko na kľuke, na počudovanie odvtedy išiel bez nejakej vážnejšej poruchy a s tým chytením ložiskom bol aj predaný. Tiež som o ňom kedysi rozmýšľal, ale po otázke mechanikovi od Opla (je to dobrý kamarát), ako je to u nás so servisom tých vozov, mi odporúčal sa dobre opiť a kašlať na Montereya. Bolo ich u nás žalostne málo nato, aby sa vôbec mechanici naučili to opravovať. Takže moje odporúčanie je také isté jak od Pepeho, ruky preč. Jedine že máš dosť času, peňazí a rád sa pozeráš na auto v garáži.

_________________
Vždy ži svoj sen, neboj sa ísť pomaly, boj sa stáť na mieste, ale nezabudni si užívať život kým môžeš!

Mitsubishi L200, AVM voľnobežky, King One TDS-9.5C , Maxxis Mudzilla

Ex - Nissan patrol GR Y60, MT Nokian Vatiiva 33/12,5/15, naviják 5,4t,


Pia, 15.02.2013, 16:24
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.01.2008, 23:34
Príspevky: 2183
Bydlisko: Prakovce, Myjava a Vrbové
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chlapci ....... Reagujete tu na trojročný príspevok. Ďuri mal už medzitým čosi kúpené (asi ISUZU) A ktovie čo má teraz. :-D

PS: Jedinou skutočnou vadou Trooperov je, že hrdzavelo šasi. Každý si ich mýli s terénnym autom takže po krátkom čase sa rozdrbe aj predné zavesenie kolies. Zložité opravy a (na Slivensku) predražené diely do predku odsúvajú tento pracovitý voz do šrotu.

Odporúčam kupovať len v prípade, že je komplet funkčný a bez vôle pohon 4X4 a nechystáte sa ho po použití v teréne ešte opravovať. No a samozrejme ak na ráme nieje žiadna hrdza.

_________________
ARO m461 2.5TD CactusEdition .... Trooper 2.2TD (RIP)
.... alebo ....
*Čo z auta odpadáva ,to tam nepatrí*


Sob, 16.02.2013, 9:57
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron