Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 20:36
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 102 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
 Stret so zverou a ako to dopadlo ... 
Autor Správa
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
... na tie vírusy som už aj odinakadial čítal varovanie, že vraj to lezie z imageshacku, nie z pôvodného obrázku.... ale nakládol by som otázku... prečo dávate odkaz na ten rozklikávací thumbnail? Keď vložíte do fóra úplne posledný riadok ( Direct link to image ) tak sa hotová fotka komplet zobrazí vo fóre a na nič netreba klikať.

Najviac som sa zvieratka zlakol na starej ceste z Brna k Hodonínu, keď som ida v noci v kolóne (cca 6 áut a bol som asi štvrtý) pospával v presvedčení že srnka do kolóny neskočí. ..... a skočila :shock: ...presne do medzery predo mnou..... dobrzdil som sa aj ja aj tý za mnou... ale bol som dokonale prebudený...

Je to asi dva roky čo na zjazde k Olichovu od Novej Bane skočila srna pred dodávku (tuším Tranzit), vletela dnu cez čelné sklo a rozraziac vráta vyletela zadkom von.... cestou zoberúc sebou hlavy pasažierov. Policajti zoškrabávali mrtvoly a sortovali mäso na ludské a divinu pol dňa :x Odvtedy tadial chodím po tme velmi komótne aj keď je prázdna cesta.

O tom smrťáku pri Bánovciach som počul od domácich... ešte aj s tým že mali nejak tesne pred svadbou či čo.... takže holka bola vdova honoris causa :(


Uto, 06.03.2007, 9:58
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 10:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Ruzomberok, Liskova
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="Martin 4O tom smrťáku pri Bánovciach som počul od domácich... ešte aj s tým že mali nejak tesne pred svadbou či čo.... takže holka bola vdova honoris causa :([/quote]

mali naozaj pred svadbou :(

_________________
boby patrol


Uto, 06.03.2007, 22:50
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 22.07.2007, 18:30
Príspevky: 16
Odpoveď s citáciou
Poslať 
prvy zazitok som mal s polnym zajacikom, chudak si to namieril akurat na stred osobaku, zajac mrtvy na jednaj strane cesty, espezetka na druhej strane cesty,,,, po nejakej dobe sa mi vplietla pod kolesa toho isteho bruchoplaza srna v cca 80-tke, podla foto mi nikto neveril ze LEN take poskodenie,,, bohuzial ani srna ani naraznik to neprezili, po nejakej dobe sa na mna pozerala z krajnice dasia srna, hold uz mam panicky strach jazdit osobakom v noci na cestach mimo obcii, chcelo by to pevnostny naraznik :-D


Naposledy upravil Pacificus dňa Sob, 18.08.2007, 13:42, celkovo upravené 2



Pon, 23.07.2007, 3:18
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2007, 15:23
Príspevky: 122
Bydlisko: Považská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Obvykle dobre - a zatiaľ len s tlupkami krásnych prasiatok s vždy ostražitou mamou - swinkou, 1x na aute v teréne s redukciou a 2x na prechádzke sám, 14 ročný s kamarátom a swina 1ks od nás tak 1,5m si nudne s krochkaním prešla a 23 ročný na prechádzke, celá tlupka malých a mamy swinky, čo tiež bolo na :smt149 v gacoch (a ono tam aj bolo, medzi nama dzefčatama - to bulo v Javorníkoch).


Uto, 24.07.2007, 15:02
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 23:54
Príspevky: 132
Bydlisko: Piešťany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Autom sa kolíziám vyhýbam až na niekoľko mačiek a jednu srnu liazkou nič moc, ale pri mne veľmi obľúbenom spôsobe poľovania /dlhohodinové prechádzky hovorí sa im z nemčiny pirsch/ tak si idem po koľajovom riadku v pšenici a mne prasiatka nie väčšie ako kocúr sa plietli medzi nohami. Len som stŕpol a čakal svinku ale na šťastie tá bola v neďalekom bahnisku a nič nezbadala a ani prasiatkam som sa nezdal podozrivý tak sme sa len rozlúčili a ja pomaly a bezpečne som sa vzdialil. Asi pred tromi rokmi kamaráta zvalili a pobehali diviaci a ten s tričkom od ratíc a šokom nevedel dobre dlho kde je sever. Len mal šťastie že ho žiaden nenačal. Zážitkov so zverou mám veľa a zase niekedy sa o ne podelím s vami.

_________________
Toyota Land Cruiser Hj 60, hladký diesel 4l zatial pred úpravou.


Sob, 18.08.2007, 12:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ako som sa prehrabaval fotkami....

Obrázok

tohto krasavca som nasiel funiet z poslednych sil pod nasim domom asi 25m v malom knaliku ktoru sluzi ako odvodnovaci pri dazdoch alebo ked je plny rezervoar. Bud ho zrazilo auto alebo sa mu prihodilo nieco ine. brat si dal rukavice a jazvec bol vyslobodeny a ulozeny do krikov. aky je jeho dalsi osud nevedno. O dva dni tam uz nebol.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Uto, 06.01.2009, 20:16
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nas niekdajsi uplne novy fiat punto 1,3 multijet (uz ho nastastie nevlastnime) sa stretol s potkanom.
asi mu, chudatkovi zvieratkovi, pripadol ten nepodarok velmi chutny a obzral na nom elektroinstalaciu, tapacir kapoty, penove odhlucnovace motora a este nejake drobnosti. skoda asi za 40.000 sk, poistovna mala radost. ale aspon niekto si na tom aute posmakol. ja teda moc nie, ale to je asi do ineho vlakna....


Uto, 06.01.2009, 21:01
Profil ICQ WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
susedovy podobne zožrali patrola...syn išiel na nákup hore Krivánskym kopcom, kto pozná vie, a volá ocovi že nejako mu to neťahá a max na rovine 60km/h, vrátil sa s autom domov a otvoria kapotu...potkaník obsypaný penou z toho tapacíru a chrumkal a chrumkal. najviac mu chutilo turbo...tu bola pokiaľ si pamätám škoda cez 80.000SK...poteší....

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Uto, 06.01.2009, 21:22
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 03.11.2008, 15:53
Príspevky: 42
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
koncom augusta som viezol brata na XT-cke (YAMAHA) medzi dedinami nieco po polnoci, ked som na ceste pred sebou zbadal bezat tucny zadok vypaseneho jazveca. neusiel na kraj, tak som pribrzdil na asi 30 km/h, spustil som nohu s kanadou a kopol som ho do zadku. chalani za mnou skoro popadali z motoriek, ked najskor nevedeli preco brzdim a potom sa pred nimi kotulal tucny jazvec ... vraj urobil dva krasne kotule, otriasol sa s odskocil vedla cesty. mnoho polovnikov jazveca ani nevidelo, nie este koplo do zadku... :wink:

_________________
Terrano II, 2.7TDI


Uto, 06.01.2009, 22:39
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
cimo píše:
koncom augusta som viezol brata na XT-cke (YAMAHA) medzi dedinami nieco po polnoci, ked som na ceste pred sebou zbadal bezat tucny zadok vypaseneho jazveca. neusiel na kraj, tak som pribrzdil na asi 30 km/h, spustil som nohu s kanadou a kopol som ho do zadku. chalani za mnou skoro popadali z motoriek, ked najskor nevedeli preco brzdim a potom sa pred nimi kotulal tucny jazvec ... vraj urobil dva krasne kotule, otriasol sa s odskocil vedla cesty. mnoho polovnikov jazveca ani nevidelo, nie este koplo do zadku... :wink:

za tvoj šľachetný čin by ťa ale mnoho poľovníkov určite koplo do toho tvojho

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Uto, 06.01.2009, 22:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no len niekedy sa karta obráti a......: :-D
http://www.dailymotion.com/naftak/video ... o-mn-stlet


Uto, 06.01.2009, 22:44
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
lop21 píše:
cimo píše:
neusiel na kraj, tak som pribrzdil na asi 30 km/h, spustil som nohu s kanadou a kopol som ho do zadku....., otriasol sa s odskocil vedla cesty.

za tvoj šľachetný čin by ťa ale mnoho poľovníkov určite koplo do toho tvojho

Citaj poriadne ... Jazvec zije ... Mal ho zrazit ?

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Uto, 06.01.2009, 23:20
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
aj on by žil po kopanci poľovníkom nie? a ani jemu by sa to asi nepáčilo...asi keď pribrzdil na 30 tak mohol v pohode obísť a nemusel nikoho nikam kopať...len toľko

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Uto, 06.01.2009, 23:27
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
uz sa to zas zvrhava :roll:

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Uto, 06.01.2009, 23:29
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nie nič sa nezvrháva ja len že mi to prišlo ako zbytočná frajerina kopať do zvieraťa, ktoré si hľadalo potravu ...ak sa to niekoho dotklo sorry ale nebolo to myslené zle...

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Uto, 06.01.2009, 23:31
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 102 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: