Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 22:38
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 problem z TP po predaji auta 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Pon, 28.12.2009, 20:22
Príspevky: 1037
Bydlisko: Pezinok Lošonec
Odpoveď s citáciou
Poslať 
v pezinku us zatvorili pobocku ked sa prevalilo ze predavali psov na pokusi
na dog fore je us o nich dost popisane takze tam ja by som nedal ani potkana

_________________
Jeep zj 4.0 1994
Jeep xj 4.0 H.O.1996
Mazda 323 bf turbo 4wd
Multipla CNG
Ex. Jeep cherokee 2.1
Ex.LKT 81 T
Ex.UKT 6340
Ex .suzuki samurai 1,3 sj510
0904976223


Ned, 11.11.2012, 23:37
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
takyto su najhorsi, co sa hraju na najvacsich dobraciskov. odtial ide vacsinou najviac zla... :( smutne, psov mam rad a taketo veci ma vedia mrziet.
takyto ludia by predali aj vlastnu mater, nielen tu psiu - a presnou vizitkou tohoto je aj momentalne to, okoo tvojho auta :(

_________________
Obrázok


Ned, 11.11.2012, 23:53
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 24.05.2012, 12:56
Príspevky: 988
Bydlisko: Povazie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
byt tebou pridem tam, nejakym sposobom by som si vypytal technicak napr ze ukazem vam kde to je vsetko zapisane atd, a ked by som ho mal v ruke tak by som palil do faka, doma odhlasil a poslal spat doporucenym listom. a potom by som mal totalne na salame, zablokoval ich hovory maily a secko. mne samemu sa sice pri inom (kupa domu) druha strana vyhrazala sudmi atd atd bol som z toho namako, furt sa riesilo nejake odskodnovanie a tak...potom sme sa rozhodli nahodit uplne ignore a asi po dvoch mesiacoch nam len prisli vyrozumenia z katastra ze boli stiahnute navrhy na vklad (nejdem rozpisovat cely pribeh ale dopadlo to v pohode) ked si budes citat take vyhrazky a voloviny tak ta len bude vnutri uzierat a ci nahodou nemaju pravdu a tak...mozu ist do prdele kupnopredajna zmluva, je dokument ktory ma velmi velku vahu a neda sa od nej len tak ledabolo odstupit. To nieje podpis na nejakom papieri pre jehovistov co ta odstavia na namesti.
dalsia vec moze mat nahrane aj holu rit tvoju, to vsetko je absolutne nepouzitelne....s akoukolvek nahravkou tvojej ośoby musis suhlasit a musis byt o nej minimalne oboznameny.
tot vsjo, su to z ich strany len plne kyble sraciek. debil sa vyhraza hlupostami jak 14rocne decko, keby to boli nejaki solidni ludia co by sa vyznali by postupovali uplne inak.
a som aj trochu zaujaty lebo milujem psov a pochadzam zo zilny :) (to snad kazdy chape :) nic v zlom)


Pon, 12.11.2012, 0:09
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 93 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: