Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 29.04.2024, 5:28
Dnes je pondelok 29. apríla 2024, meniny má Lea a zajtra Anastázia




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 33 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 Telefonovanie v aute ... Z Á K A Z ako z princípu 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ešte by som tam zakázala prepravu zdutých manželiek a opitých manželov, ktorí vedia byť nebezpečnejší než ktokoľvek v telefóne a každý by mal na palubovke povinne tabuľku "NEMLUVTE ZA JÍZDY Z ŘIDIČEM".

SIS by to mohla kontolovať nasadením odpočúvacích zariadení a ak by niekto prehovoril - trest smrti.... :smt021

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Ned, 20.01.2008, 10:16
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zakázat to možu ale vždy bude človek ktorý bude telefonovat nebudú to vediet ustrážit. :smt018

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Ned, 20.01.2008, 10:43
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.12.2006, 16:44
Príspevky: 402
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak nech zakážu cez leto chodit ženám v krátkych sukniach
a používat GPS :shock: :shock: To sú chuji :roll:


Ned, 20.01.2008, 11:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Citácia:
Tak nech zakážu cez leto chodit ženám v krátkych sukniach
a používat GPS


a na bilboardoch musia vysiet IBA skarede baby a hnusni chlapi, nesmies pocuvat radio ( tie spravy ma niekedy pekne naseru !!!) v aute zakazat RockandRoll ( niekedy sa viem pekne rozblaznit a hulakam a spievam ) a vlastne aj folk ( S Nohavicom spievam tiez ). Zakazujem kychat za volantom !!!
A kazdy pri nastupe do vozidla dostane pridelenho statneho zamestnanca, ktory to bude kontrolovat !!! ( Korupcia sa bude trestat smrtou )



Citácia:
To sú chuji


ANO ANO ANO

_________________
OFF the ROAD


Ned, 20.01.2008, 11:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nevidim rozdiel medzi telefonovanim s niekym pocas jazdy cez hadsfree a s kecanim so spolujazdcom. co to je za blbost?

priklanam sa v tom pripade k zakazu akejkolvek komunikacie (i neverbalnej) v automobile a to dokonca aj vtedy, ked automobil parkuje a aj medzi spolucestujucimi. zakazat by sa malo aj pouzivanie radia. lava ruka by mala byt pocas jazdy povinne na volante v polohe 10 hodin a prava by mala mat technickymi prostriedkami povoleny len pohyb medzi volantom na polohe 2 hodiny a radiacou pakou. to iste plati aj o nohach a pedaloch. chrbat musi byt povinne vystrety a zadok zovrety na 75% maximalneho stisku (udrziava to podvedome organizmus v strehu).
stisk zadku sa bude nepretrzite monitorovat pridavnym zariadenim, ktore bude povinnou vybavou a bude sa na poziadanie prislusnikov kontrolovat ako tachografovy kotuc pri cestnych kontrolach.
:-D


Ned, 20.01.2008, 12:05
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ale serioznejsie: moj nazor je sice rovnaky ako som napisal na zaciatku predch. prispevku, ale neraz sa mi stalo, ze auto iduce predomnou po dialnici 140 zrazu zacalo bez zjavnej priciny spomalovat a pri predbiehani som videl, ze pricinou toho nelogickeho spravania je telefonovanie...


Ned, 20.01.2008, 12:12
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
thunder píše:
ale neraz sa mi stalo, ze auto iduce predomnou po dialnici 140 zrazu zacalo bez zjavnej priciny spomalovat a pri predbiehani som videl, ze pricinou toho nelogickeho spravania je telefonovanie...


... možno mu niekto volal, že na diaľnici je povolené max 130 km/h! :-D

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Ned, 20.01.2008, 12:52
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Riešenie je prosté...ludí treba trestať až keď skutočne niekomu ublížia, ale bez možnosti sa z toho vyvliecť pomocou postavenia alebo peňazí! Ale nech preboha neustále nerozširujú rozsah činností, postavených mimo zákon, ktoré len POTENCIONÁLNE môžu viesť k ublíženiu druhým! To sa predsa nikdy nezastaví!
Neustále sa tu zamieňajú hrušky s jablkami, príčiny s následkami, atdatd...

Lenže.......všakáno....žijeme kde žijeme. :twisted:

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Ned, 20.01.2008, 15:25
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
ešte by som tam zakázala prepravu zdutých manželiek a opitých manželov, ktorí vedia byť nebezpečnejší než ktokoľvek v telefóne...

Kapo, to sa nehambíš??? :lol:
Janka, a kto by vás teda mal voziť, keď si Kapo hrkne (a ty sa...)??? :lol: :lol: :lol:
(jééééjda to som si zavaril :roll: )

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Naposledy upravil Jano JP dňa Ned, 20.01.2008, 19:16, celkovo upravené 1



Ned, 20.01.2008, 18:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
diesel píše:
Lenže.......všakáno....žijeme kde žijeme. :twisted:


... a robime co robime...takze telefonujeme a budeme telefonovat.


... inac je to tak, ze telefonovanie jednoznacne odvadza pozornost nech pouzivame sebelepsie vymozenosti.

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Ned, 20.01.2008, 19:06
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
janwayz píše:
ešte by som tam zakázala prepravu zdutých manželiek a opitých manželov, ktorí vedia byť nebezpečnejší než ktokoľvek v telefóne...

Kapo, to sa nehambíš??? :lol:
Janka, a kto by vás teda mal voziť, keď si Kapo hrkne (a ty sa...)??? :lol: :lol: :lol:
(jééééjda to som si zavaril :roll: )


Keď si Kapo hrkne a ja sa na to zdujem, tak čestne vyhlasujem, že pôjdeme obaja pešo aby sme nebodaj neohrozili nejakého nič netušiaceho účastníka cestnej prepravy, a pre istotu pôjdem po druhej strane chodníka ako Kapo, aby nebodaj neutrpel ujmu ani žiaden chodec :smt075

Ibažeby sme sa ožrali svorne a vtedy by nehrozilo zdutie a hlavne ani to šoférovanie :smt146

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Ned, 20.01.2008, 20:30
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Janka, ty si zlatá, že sa nehneváš, lúbim ťa (ježiši Kapo, nechaj tú sekeru v kôlni, aj teba lúbim :lol: :lol: :lol: )

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Ned, 20.01.2008, 20:37
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.01.2007, 4:31
Príspevky: 400
Bydlisko: Trnavá Hora
Odpoveď s citáciou
Poslať 
O uvažujú o tom , že zakážu za volantom fajčiť, o fajčení pod volantom som nepočul zatiaľ nič :smt028 :smt025 :smt119

_________________
Jeep Wrangler Rubicon 4.0 L
www.alexbranovesystemy.sk


Ned, 20.01.2008, 21:04
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pit nemozme (vodu), fajcit, jest, telefonovat...

a kua co mam potom robit? sak mi vezmu vsetky zaluby :-D volam cez hendsfree, pit pijem jak duha (vodu), jem ked mi treba slanych tyciniek po rozky s treskou, a sem tam aj fotografujem pocas jazdy...

nikoho som s tym neohrozil a ani nic.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Ned, 20.01.2008, 21:43
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milos píše:
nikoho som s tym neohrozil a ani nic.


veď o to ide. Ludia sú rôzni...od jedného extrému po druhý. Niekto predstavuje so svojími (ne)schopnosťami hrozbu už tým, že naštartuje auto, iný zvláda pri jazde aj stolovanie. :-D Každý by si mal byť hlavne vedomý svojich schopností alebo ich aspon nepreceňovať a hlavne niesť si za to plnú zodpovednosť.

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Ned, 20.01.2008, 22:25
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 33 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: