Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 14:54
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 27 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Leasing 
Autor Správa
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chalani a nechyba vam obsencia 4kolky a zadny nahon nie je problem v zime ? :-( pytam sa , ze nemam s nim skusenosti ... som skor audi +pozitiv :D


Pon, 19.02.2007, 20:22
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
Chalani a nechyba vam obsencia 4kolky a zadny nahon nie je problem v zime ? :-( pytam sa , ze nemam s nim skusenosti ... som skor audi +pozitiv :D

...keď si páni tam hore nakúpili tie krásne sedmičky, prvú zimu, ale aj potom boli samé búračky...náš vrchný mal predtým audiny a v zime žiaden problém; bmv však nie a nie udržať na ceste...
...desať centy čerstvého snehu a mal som problém na rovine do garáže na zimákoch!...ale inak bola radosť v tom jazdiť...
(ale aj tak mám na tú značku dodnes slabosť :wink: )

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 19.02.2007, 21:11
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dik :-) potvrdil si mi to iste co X ludi , ze v zime su problemy trochu :) ja ked som na audinke jazdil , tak som sa minulu zimu vytesoval , ze vsetci maju problemy s rozbehmi a mne len blikalo ESP a kolieska pekne zabrali a isiel som :-)


Pon, 19.02.2007, 21:18
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
Dik :-) potvrdil si mi to iste co X ludi , ze v zime su problemy trochu :) ja ked som na audinke jazdil , tak som sa minulu zimu vytesoval , ze vsetci maju problemy s rozbehmi a mne len blikalo ESP a kolieska pekne zabrali a isiel som :-)

- ...ono to chce veľký cit v nohe a na plyne, na klzkom neodpustí žiadnu chybičku, plyn je rovnako nebezpečný ako brzda...
hold audi je audi (bmw robia aj štvorkolky, no nesedel som v takom)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 19.02.2007, 21:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
Xader píše:
Dik :-) potvrdil si mi to iste co X ludi , ze v zime su problemy trochu :) ja ked som na audinke jazdil , tak som sa minulu zimu vytesoval , ze vsetci maju problemy s rozbehmi a mne len blikalo ESP a kolieska pekne zabrali a isiel som :-)

- ...ono to chce veľký cit v nohe a na plyne, na klzkom neodpustí žiadnu chybičku, plyn je rovnako nebezpečný ako brzda...
hold audi je audi (bmw robia aj štvorkolky, no nesedel som v takom)


jj je to presne tak.ak si zvyknuty par rokov na predny nahon a zrazu sadnes v zime do zadkolky je to dost ine- udrzat auto na ceste. chce to presne to co pisal janoJP: cit. vediet sa vzit do toho ako sa auto sprava ked nan posobia rozne fyzikalne sily :roll:
a este nieco: ked sa to vie tak sa so zadkolkou da super zajazdit :wink:
na medovi na zimu davam do kufra dve betonove kocky alebo mech s pieskom.dost to zlepsilo grip na snehu.
skusal som kedysi ML-ko ked to bola este novinka na zamrznutom jazere a snehu. to auto ma tolko tych anti-anti smykacich systemov esp,trakcnu kontrolu a milion dalsich ze dostat to do smyku bolo dost tazke aj ked som chcel. na www.youtube.com je vela videi na tuto temu 8)

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Pon, 19.02.2007, 22:31
Profil ICQ WWW
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak to hej , ja som po jednom 330xi pokukoval ked som kupoval seata , ale nakoniec som si to rozmyslel , ze to som si rovno mohol nechat audinu s 2x takym vykonom a rovnakou spotrebou :D ale ked BMW , tak 7micu :-) tie nove su uzasne vovnutri , tu palubovku moooozem :D


Pon, 19.02.2007, 22:32
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tá Z3 je úžasná v tom, že sedíš fakticky na zadných kolesách a tak je hmotnosť rozdelená skoro 50:50. Má perfektne vyladený stabilizačný systém a tak jazdiť na snehu s ňou - paráda. Sám som bol prekvapený, keď niekedy pred Novým rokom v BA vnoci nasnežilo a zajazdil som si na tom snehu. Tak perfektne som zátačky nevyberal ešte na žiadnom aute. Na prednohrabe keď pridáš do zátačky a aj keď máš stabilák tak vyletíš - ideš rovno. Na tomto ti to krásne vybere zátačku aj pod plynom - len nesmieš vypnúť ten stabilák. Na 4x4 ideš riadeným šmykom. Aj pri rozbeho na svetlách alebo dokopca som to prednohrabom natrel. Ale naozaj neviem ako by sa správala taká 7.

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Uto, 20.02.2007, 10:29
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
KOŤO píše:
Tá Z3 je úžasná v tom, že sedíš fakticky na zadných kolesách a tak je hmotnosť rozdelená skoro 50:50. Má perfektne vyladený stabilizačný systém a tak jazdiť na snehu s ňou - paráda. Sám som bol prekvapený, keď niekedy pred Novým rokom v BA vnoci nasnežilo a zajazdil som si na tom snehu. Tak perfektne som zátačky nevyberal ešte na žiadnom aute. Na prednohrabe keď pridáš do zátačky a aj keď máš stabilák tak vyletíš - ideš rovno. Na tomto ti to krásne vybere zátačku aj pod plynom - len nesmieš vypnúť ten stabilák. Na 4x4 ideš riadeným šmykom. Aj pri rozbeho na svetlách alebo dokopca som to prednohrabom natrel. Ale naozaj neviem ako by sa správala taká 7.

krása krása krása...
...sedmička - taky nádhera...len tej sily je toľko, že to s ňou treba na klzkom vedieť - ono také auto vzbudzuje pocit neobmedzených možností, no fyzika platí aj tu...
- v prevedení štvorkolka to musí byť žúžo

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 20.02.2007, 20:28
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 13.02.2007, 21:38
Príspevky: 140
Bydlisko: BA/PK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nejak sa to tu zvrtlo zo smartu na BMW :lol:

Len pre upresnenie, pre tych co nevedia. X-drive sa do sedmicky neda objednat, 6-kova rada ho absolutne neponuka, 5-kova rada len 3-litrovy diesel a benzin, vynimku tvori 525xi...zial 525d uz nie! 3-kova rada opat len 3-litrovy diesel alebo benzin s X-drivom, vynimku opat tvori motor 325xi, 1-kova rada a ani Z4 neponuka X-drive.

_________________
...dlha seda Y61 2.8TD (1998) s elektronickym cerpadlom
...Ex dlha zelena Y61 2.8TD (1999) s mechanickym cerpadlom
...popripade pomoze Pajero Sport 2.5TD (1998)


Uto, 20.02.2007, 22:10
Profil ICQ
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
TomasBA píše:
Nejak sa to tu zvrtlo zo smartu na BMW :lol:

Len pre upresnenie, pre tych co nevedia. X-drive sa do sedmicky neda objednat, 6-kova rada ho absolutne neponuka, 5-kova rada len 3-litrovy diesel a benzin, vynimku tvori 525xi...zial 525d uz nie! 3-kova rada opat len 3-litrovy diesel alebo benzin s X-drivom, vynimku opat tvori motor 325xi, 1-kova rada a ani Z4 neponuka X-drive.

:smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 20.02.2007, 22:47
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
TomasBA píše:
Nejak sa to tu zvrtlo zo smartu na BMW :lol:

Milan kde si? nejak sa to tu zvrhava na bmw. ze ake super vozy to su :smt126 BMW ??? :smt078

z 25 rocnych BMW sa dnes vyrabaju pracky ale z 25 rocnych Mercedesov su dnes jazdiace klasiky :smt098 :smt126 :smt064 :wink:

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Str, 21.02.2007, 0:52
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
biker píše:
Milan kde si? nejak sa to tu zvrhava na bmw. ze ake super vozy to su :smt126 BMW ??? :smt078


Kto to povedal?Kto to povedal?S tou mojou 35 rocnou klasikou MB 115 D sa akosi neviem rozlucit.Biker,z toho BMW sa musela uz aj ta pracka zodrat :-D

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Str, 21.02.2007, 1:20
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 27 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: