Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 9:49
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 27 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Leasing 
Autor Správa
Odpoveď s citáciou
Frajerka si zobrala auto na leasing...na zaciatku zaplatila 50tisic , potom v splatkach dalsich cca 20-30tisic ... auto uz dalej nechce leasingovat a chce ho predat ...
Cez inzeraty to proste nikto nekupi. Neviete ako sa da vypovedat zmluva?-urcite DA ! ... ale co potom nasleduje ? auto zabavia ?
alebo ci by to niekde vykupili napriklad za tych 50 tisic a zvysok by doleasingoval novy majitel?


Ned, 24.12.2006, 16:02
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Xader píše:
ale co potom nasleduje ? auto zabavia ?

V každom prípade budeš platiť, ak sa medzitým niečo nezmenilo.Kamoške zhorelo líznuté auto. "Najprv doplať, potom sa bavíme.A keď nedoplatíš, prídu to pýtať iní, než sme my."Citoval som pracovníka lízingovky.Stačí?


Ned, 24.12.2006, 19:17
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak zase kvoli poziaru a podobnym skodam ma auto havarijku ... :-/
je to tazke...


Ned, 24.12.2006, 19:29
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 20:07
Príspevky: 291
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Najlepšie je najst pokračovatela lízu a u niektorích lízingoviek sa da ukončiť aj skôr , musíš požiadať o ukončenie a oni to vyrátaju .Ešte odratajú zákonú a havarijnu poistku,no prerobíš aj na tom aj na tom :evil:

_________________
offffffffffffff


Ned, 24.12.2006, 23:27
Profil WWW
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ivanbb píše:
Najlepšie je najst pokračovatela lízu a u niektorích lízingoviek sa da ukončiť aj skôr , musíš požiadať o ukončenie a oni to vyrátaju .Ešte odratajú zákonú a havarijnu poistku,no prerobíš aj na tom aj na tom :evil:


Ide o to , ze dalej nechce doplacat NIC ... a to som pisal , ze cez inzerat nezozenie nikoho kto by pokracoval v leasingu ... to nejde :-/ je to dost specificke auto.


Ned, 24.12.2006, 23:30
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ake auto, kolko platit a kolko krat, sak sa vytlac nech sa popytame okolo seba

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Ned, 24.12.2006, 23:41
Profil ICQ
Odpoveď s citáciou
Poslať 
petertn píše:
ake auto, kolko platit a kolko krat, sak sa vytlac nech sa popytame okolo seba


SMART - pre 2 osoby.v super stave. splatenych ma tusim nejakych 70tisic, este ostava asi 100 000,-Sk ... 5000,-SK mesacne aj s havarijkou uz v tom ...
A nemusim ani hovorit ako to auto jazdit a v akom je stave , ked ho ma baba a jazdi s nim len po meste ... takze auticko ide na 1tku ...


Ned, 24.12.2006, 23:43
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader to ho nosiš v kufri Patrola? :smt121 :smt121

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Ned, 24.12.2006, 23:48
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Niekto ma rezervne koleso, niekto rovno rezervne auto.... :twisted: :twisted:

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Ned, 24.12.2006, 23:53
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
Ide o to , ze dalej nechce doplacat NIC ... a to som pisal , ze cez inzerat nezozenie nikoho kto by pokracoval v leasingu ... to nejde :-/ je to dost specificke auto.


Xader, ak nezoženieš pokračovatela lízingu, bude Ťa to stáť /resp. majiteľa/ dosť veľkú stratu peňazí. S tým nič nevymyslíš. :smt017 Lízingovky to majú ošetrené, aby im toto klienti /platiči/ nerobili. Ak by si sa predsa tak rozhodol, narátajú Ti aj svoj ušlý zisk, aj daň ktorú by z neho zaplatili /aj plat upatovačky v ich kancloch/. :smt119 To isté platí keby Ti auto ukradli. To je hold riziko lízingu. Treba si pozorne preštudovať lízingovú zmluvu /aj tie drobné texty/ a uvidíš, že jedine pokračovateľ.

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Pon, 25.12.2006, 0:07
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
2 Xader: ZMRT - tots to je predsa auto na cely zivot, kupis a uz sa ho nezbavis :P
Dnes zavolam kamosovi do BA, ten zhana nejake auto pre priatelku, lebo ho uz nebavi pozerat ako mu trapi Pathfindera :lol: vecer dam vediet.

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Pon, 25.12.2006, 9:39
Profil ICQ
Odpoveď s citáciou
Poslať 
petertn píše:
2 Xader: ZMRT - tots to je predsa auto na cely zivot, kupis a uz sa ho nezbavis :P
Dnes zavolam kamosovi do BA, ten zhana nejake auto pre priatelku, lebo ho uz nebavi pozerat ako mu trapi Pathfindera :lol: vecer dam vediet.


Dakujem pekne , aj ked tomu nedavam moc sanci ... :-D

Toho smarta by som fakt nalozil do kufra , ale ono to je zase dobre babske auticko do mesta ... a mimo mesta to taha max. 130 , tak tych 90 mozes uuuuplne v pohodicke tahat a hlavne to je 0.6 objem a papa 3.5L/100km :-D moje GRko o 10 viac :smt019


Pon, 25.12.2006, 11:06
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 15.02.2007, 19:45
Príspevky: 679
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
v akej lizingovke to mas? kazda ma ine podmienky. ked to mas u mna, poradim, ked inde zistim .

_________________
Patrol 3,0 TDi


Pia, 16.02.2007, 13:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja som predčasne ukončil leasing na BMWZ3. Najprv som požiadal o výpočet doplatku a zistil som, že keď ho vyplatím, ušetrím asi 70.000,- Sk ako keby som pokračoval v leasingu ďalej. (prišli mi nejaké peniaze s ktorými som nerátal). V inej leasingovke sa za predčasné ukončenie platí len 5000 Sk + nesplatená požičaná suma bez navýšenia. Záleží od zmluvy.

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Pon, 19.02.2007, 10:25
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no Koťo, splácať Z3 to nie je zlý vkus...
odmala som obdivoval BMW viac ako meďáky, čím nechcem nič meďákom uprieť...aj som sa postupne dopracoval k prvému, druhému i tretiemu bmw...a najviac ma na tej značke sr...dilo, že ju mal bárjaký mafián (vrátane tých čo sú tam...)

- Ja som vybavoval lízing raz v živote a nikdy nezabudnem na stúpajúce požiadavky dotyčnej spoločnosti, a to sme ich niekoľko odfiltrovali v prvom kole...tak ma dojali, že som všetko zrušil tesne pred podpisom zmluvy a aj teraz im s radosťou posielam nasledovný symbol :smt098

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 19.02.2007, 19:49
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 27 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: