Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 15:15
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 aj takto sa da :-( 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Priatelia spoluverci,
dnes som sa pasoval za vadny medzikus ... Idem dole dolinou a zrazu (cca40km/h) sup a uz to islo . Inak normalne mokra cesta 3°C ALE kua zatacka na severnu stranu a do tienisteho miesta ... Aj som to ciastocne pochopil ale UZ bolo neskoro . Stihol som dat dve kontry ale pochopil som nezmyselnost mojho snazenia az ked som z toho vyliezol von ... Opat smyk a aj ja som dr.ol na rit. No jednoducho SKLOVINKA . poladovicka v useku asi 150 m. Dedina sa vola HorneHamre pri Zarnovici .
Dakujem fsetkym anjelom Peto TN dik za GSM , Rado dik za rady aochotu a Matiasovi za odtah ...
Obrázok

_________________
OFF the ROAD


Naposledy upravil IvoLUCKY dňa Str, 03.01.2007, 22:02, celkovo upravené 1



Str, 03.01.2007, 21:57
Profil
Odpoveď s citáciou
IvoLUCKY píše:
Priatelia spoluverci,
dnes som sa pasoval za vadny medzikus ... Idem dole dolinou a zrazu (cca40km/h) sup a uz to islo . Inak normalne mokra cesta 3°C ALE kua zatacka na severnu stranu a do tienisteho miesta ... Aj som to ciastocne pochopil ale UZ bolo neskoro . Stihol som dat dve kontry ale pochopil som nezmyselnost mojho snazenia az ked som z toho vyliezol von ... Opat smyk a aj ja som dr.ol na rit. No jednoducho SKLOVINKA . poladovicka v useku asi 150 m. Dedina sa vola HorneHamre pri Zarnovici .
Dakujem fsetkym anjelom Peto TN dik za GSM , Rado dik za rady aochotu a Matiasovi za odtah ...


tiez som pred vikendom zazil maly skym na GRku :shock: isiel som len na zadok a ked to prislo , tak ma to prekvapilo :shock: ze som sa skoro po... :smt087

Ako si dopadol ? snad vsetko ok ...


Str, 03.01.2007, 21:59
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Tak sa pochval, ake maš pneu? Myslím že to bude odpoved na ;ake pneu na zimu.? Aj ked...

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Str, 03.01.2007, 22:09
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Gumy ??? Na tamtom len klince , alebo ist UUUUPLNE krokom , alebo neviem... Traktor co ma isiel tahat sa smykal a bohoval ako fras... Ale cca po 1/2 hodine tadial prefrcal cestar a sypaaal o sto ossem. Potom to povolilo.
Inak gumy mam asi 8mm Continental contitrck SUV ( ja viem nic moc :-( :oops: ) Ale este raz bola to pasca ako bejk. Mojou chybou bolo ze som ju necakal ( presiel som vrchom cez Velke Pole a tam asi 5cm ujazdeny ladosneh so strkom - tam OK ale ked uz som bol dole v doline - noproste som to mal cakat ... ) Miestni okanzite prisli s cajom ako keby to cakali a vraveli , ze to je zatacka kde sa rocne taha okolo 10 aut z toho jarku ...

_________________
OFF the ROAD


Str, 03.01.2007, 22:15
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.10.2006, 16:48
Príspevky: 197
Bydlisko: Jablonica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ako si vyviazol,teda co tomu je???aj prevalene dvere?


Str, 03.01.2007, 22:20
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Lezal na boku asi 1,5 hodiny ( Policia sa poponahlala :evil: ) . Potom to islo traktorom na 4x4 a zbadal som tu spust . Cela lava strana je V RITIII plechy odpochodovali ako papirek. Plasty ? bez komentara. Ram v poho. Motor po navrateni a 4x4 naskocil ale po chvili dymil ako swina ( asi olej pretiekol pri tom lezani na boku ) ... Odislo to po svojich ale iba asi 500m do dvora na uschovu nez dosiel Matias s vlekom. Okna samozrejme v prdeli.
Kapota ohnuta - no spust .
POUCENIE ?
Aj 40km/h je pre hmotu 2,5tony STRAASNE moc.
Inak ja i spolujazdec sme boli priputani a uplne v poho... Airbagy nebuchli , lebo do toho jarku ( hlbka cca 1m) sme sli bokom. Dokonca ani mobil nevypadol z drziaku ...

_________________
OFF the ROAD


Str, 03.01.2007, 22:29
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:12
Príspevky: 204
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Skurvena smola.....je mi luto tvojho nadherneho auta.... :(

_________________
EX: Nissan Patrol GR
SUVčkár...


Str, 03.01.2007, 22:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
uf uf ,hlavne,že sa Vam nič nestalo.Všetko dobre želam nech sa to da poriadku a offroad anjeli nech maju čim menej prace,ale vdaka ,že su. :wink:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Str, 03.01.2007, 23:16
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
- Ivo, nie si sám - tuším predvčerom sa podobné len bez prevrátenia stalo aj inému našemu priateľovi tu blízko mňa, volal mi...ale on napíše sám, keď usúdi (najprv sa musí vrátiť z dovolenky)...
- fakt nechcem provokovať, asi naozaj v takom extréme by to neudržali ani kvalitné zimné, ale odkedy sa mi to dole kopcom odtrhlo na 1. krátkej (už pomenši sa naozaj nedá) nikto na svete ma nepresvedčí na zimu ani na AT, nieto MT...
- takže pripájam sa - prajem čo najrýchlejšie, najlacnejšie a najkvalitnejšie odstránenie následkov a kašli nato, buď rád, že sa nikomu nič nestalo, to už by potom bolo o úplne inom, plechy sa "zahoja" najľahšie...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Str, 03.01.2007, 23:31
Profil
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Skoda auticka, ale ono sa to da do kopy. Hlavne ze ste OK :smt023 Drzim palce.


Str, 03.01.2007, 23:48
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.10.2006, 16:48
Príspevky: 197
Bydlisko: Jablonica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ivolucky:sak nemas foto po havarii ako to vyzera???ci sa nato radsej ani nepozries.ci sa to da nejako tie dvere zavarit,obrusit a prestreknut.....


Str, 03.01.2007, 23:56
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Cítim s Tebou, aspoň, že sa vám nič nestalo !


Štv, 04.01.2007, 0:42
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.12.2006, 21:52
Príspevky: 561
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No, je mi to lúto,zažil som to aj ja,dostal som hodiny na čistom lade a skončil v metrovej jame omotany okolo stromu-vercajch som zbieral niekolko metrov od auta.Pomôcť som si musel sám, lebo v nedelu na obed mali všetci kamsi naponáhlo, ale dopadlo to našťastie dobre, nikomu sa nič nastalo :) , odniesol si to len gaz :cry:. A čo sa týka gúm,mat som MT, a myslím že na zimákoch by som to ja a asi aj ty "ukačíroval" :shock: .Lebo DOBRÉ zimné gumi dokážu aj na lade zázraky.Ja mám dobré skúsenosti z OffDunlopou a Toyo tiež neni na zahodenie.Zimné gumi netreba na to aby ste sa všade dostali ale aby ste bezpečne zastavili keď treba :!:
Takže hlavu hore,hlavn že sme zdravý, ostatné sa na nejak spravý.držím palce!

_________________
1. Moje pravopisne chyby kludne opravte, slovenčina nebola nikdy moj kobylka :smt124
2. Nerobim kvalitne, ale pomaly!


Štv, 04.01.2007, 1:03
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ivo nemas zac, a ked ti po oprave zostane na caffe v sobotu poobede v Maxe sa stretneme. Ak nie tak si pozvany.
Drz sa!

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Štv, 04.01.2007, 10:40
Profil ICQ
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
kua :shock: :shock: v horných hámroch takto mrzko :shock: :shock: :?: :!:

To je aj moja trasa.... dobre vedieť.

úúúprimnu sústrasť... :smt056

kedy sa Ti zadarilo ?... ja som tam včera (v stredu) drandil po okolí


Štv, 04.01.2007, 12:18
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: