Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 9:55
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 102 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
 SUV: Vlastná bezpečnosť na úkor druhých 
Autor Správa
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milos píše:
nedalo mi... musel som tam napisat svoje :twisted:

Miloš, len či to čitatelia správne pochopia? Lebo aj s Finderkom ste napísali okrem veľa múdrych a správnych vecí aj niečo v tom zmysle, že vám je jedno, či sa tomu druhému niečo stane...a to sa dá pochopiť všelijak...samozrejme ja to chápem v kontekste s ostatným, čo ste napísali a som presvedčený, že ani jednému vám to nie je úplne jedno, akurát že prioritná je pre vás vaša bezpečnosť...(aj pre mňa) ...a ver tomu, to je každému, aj keď to neprizná - iba málo jedincov trpí chorobou=neprirodzeným stavom, ktorý predstavuje stratu pudu sebazáchovy...
...a žiaden človek na svete nekupuje malé auto z ohľaduplnosti k druhým - to je taká kravina, že ma v tejto chvíli ani väčšia absurdita nenapadá...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 12.01.2007, 11:36
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 21:46
Príspevky: 339
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
Milos píše:
nedalo mi... musel som tam napisat svoje :twisted:


...a žiaden človek na svete nekupuje malé auto z ohľaduplnosti k druhým - to je taká kravina, že ma v tejto chvíli ani väčšia absurdita nenapadá...


zásadná pravdivá veta

:smt038 :smt038 :smt038

_________________
všetko je raz "poprvé"
skype: doraskype2918
ex: Suzuki Samurai
ex: Jeep Grand Cherokee 2.5TD
ex: Jeep Grand Cherokee 5.2
ex: Mitsubishi Pajero Pini 2.0 GDI


Pia, 12.01.2007, 13:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Cierne SUV...

Obrázok

Obrázok

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Pia, 12.01.2007, 14:48
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...a nie hocaké, však? aj keď tu to chlapec napeckoval do autobusu a nie autobus do neho, takže asi v tom nebol nevinne; čo však moji kamaráti, keď pri odbočovaní a dávaní prednosti do nich odzadu vrazil náklaďák s drevom v rýchlosti 83 km/h? Jazdia prevažne "ohladuplnou" fábiou, vtedy však zhodou okolností sedeli v L 200... a len vďaka tomu ešte žijú a dokonca nepotrebujú ani invalidné vozíčky, len ich bude čoraz viac štiepať pri zmenách počasia... :wink:
(samozrejme každý chce prežiť, aj keď urobí chybu, ale ja sa hlavne chcem chrániť pred chybou iných; ale pravda v prípade nás offroaďákov je taká, že voľba auta nie je primárne kôli bezpečnosti, ale jeho schopnostiam...)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Naposledy upravil Jano JP dňa Pia, 12.01.2007, 15:11, celkovo upravené 1



Pia, 12.01.2007, 15:02
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
že prerobil H2 na H 0,5 ma neprekvapuje... pri dostatočnej rýchlosti sa dá rozbiť lubovolné auto ... ale jak to ustál ten autobus.... to :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Pia, 12.01.2007, 15:04
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
že prerobil H2 na H 0,5 ma neprekvapuje... pri dostatočnej rýchlosti sa dá rozbiť lubovolné auto ... ale jak to ustál ten autobus.... to :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

-súúúúhlas

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 12.01.2007, 15:14
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ozaj, a rodičia detí z toho autobusu sa predpokladám nehambia zato, že autobus mal neohladuplnú odolnosť na úkor humra, čo povieš, Celbos...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 12.01.2007, 15:18
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
ozaj, a rodičia detí z toho autobusu sa predpokladám nehambia zato, že autobus mal neohladuplnú odolnosť na úkor humra, čo povieš, Celbos...

Ale uz klud ... :-D, normalne mi ho je luto ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Pia, 12.01.2007, 15:35
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
Jano JP píše:
ozaj, a rodičia detí z toho autobusu sa predpokladám nehambia zato, že autobus mal neohladuplnú odolnosť na úkor humra, čo povieš, Celbos...

Ale uz klud ... :-D, normalne mi ho je luto ...

...veď ja nie som zlomyselný a v pohode mu aj pivo zaplatím (to nie žeby potreboval, ja len že nič osobné v tom nie je) len ho chcem "donútiť" pochopiť, že vždy treba hodnotiť vec komplexne, nie jednostranne...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 12.01.2007, 15:45
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Offtop

Vcera ma to napadlo a dnes sa mi to zase potvrdilo, pri citani tej diskusie na autovia.sk

Normalne som rad, ze sme tu ludia aky sme ...

Ked si pozrem ine fora (napr. u susedov), alebo aj dane prispevky na tom clanku, stale mi pride, ze konkretne tu u nas sa ludia vyjadruju dost erudovane, s nadhladom a k veci ... Jasne, ze vsade su vynimky, ale trufam si povedat, ze co u nas tema, to nie zbytocne mlatenie slamy ...

A ked uz hej, tak v krcme a spriatelenych butikoch :-D

Dufam, ze si tento (trufam si povedat "vysoky") kredit odbornosti a vecnosti zachovame, a len tak dalej :smt128

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Pia, 12.01.2007, 16:34
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
múdro vravíš, súvisľe, až je to divnô... :lol: - ale vážne, myslím, že máš pravdu; a ja zas pripomínam - akí sú ľudia, taká je spoločnosť a v menšom - fórum je také, akí sú jeho účastníci...a hlavne som rád, že sa navzájom neurážame, aj keď na chvíľu aj vzplanieme...
...a myslím to fakt úprimne-keď sa v niečom mýlim a niekto ma na to upozorní, prípadne doloží argumentom, som mu vďačný - veď človek je tvor omylný, hlúposť nie je mýliť sa, ale zotrvať v omyle
howgh

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 12.01.2007, 18:51
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
Offtop

Vcera ma to napadlo a dnes sa mi to zase potvrdilo, pri citani tej diskusie na autovia.sk

Normalne som rad, ze sme tu ludia aky sme ...

Ked si pozrem ine fora (napr. u susedov), alebo aj dane prispevky na tom clanku, stale mi pride, ze konkretne tu u nas sa ludia vyjadruju dost erudovane, s nadhladom a k veci ... Jasne, ze vsade su vynimky, ale trufam si povedat, ze co u nas tema, to nie zbytocne mlatenie slamy ...

A ked uz hej, tak v krcme a spriatelenych butikoch :-D

Dufam, ze si tento (trufam si povedat "vysoky") kredit odbornosti a vecnosti zachovame, a len tak dalej :smt128
:-D :-D :-D :-D Svätá pravda a preto som na tomto fóre.Konečne som našiel rovnako "postihnutých" ako som Ja.Aj keď Ja som zatiaľ len začiatočník budem robiť všetko čo sa dá aby som Vás dobehol.Skôr ako som sa zaregistroval tak som tri dni čítal všetky príspevky a poto som si povedal :Tak toto je to pravé orechové,čo už dlho hľadám.Tu sa medzi sebou neurážajú a dokážu si hlavne aj pomôcť a to je dôležité.Tak som tu a za to Vám DÍK :D :D :D :smt041


Sob, 13.01.2007, 1:09
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak vitaj. :-D

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Sob, 13.01.2007, 1:27
Profil WWW
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
michi píše:
Tak vitaj. :-D
Tak dík!


Sob, 13.01.2007, 2:32
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Rudi píše:

Svätá pravda a preto som na tomto fóre.Konečne som našiel rovnako "postihnutých" ako som Ja.Aj keď Ja som zatiaľ len začiatočník budem robiť všetko čo sa dá aby som Vás dobehol.Skôr ako som sa zaregistroval tak som tri dni čítal všetky príspevky a poto som si povedal :Tak toto je to pravé orechové,čo už dlho hľadám.Tu sa medzi sebou neurážajú a dokážu si hlavne aj pomôcť a to je dôležité.Tak som tu a za to Vám DÍK :D :D :D :smt041

Urazat?Co to je?Tu na fore si iba vymiename nazory i ked niekedy su rozne,Rudi neaky ten nazor hod aj ty a len necitaj :D

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Sob, 13.01.2007, 11:42
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 102 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: