Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 9:10
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 102 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 SUV: Vlastná bezpečnosť na úkor druhých 
Autor Správa
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milan píše:
Rudi píše:

Svätá pravda a preto som na tomto fóre.Konečne som našiel rovnako "postihnutých" ako som Ja.Aj keď Ja som zatiaľ len začiatočník budem robiť všetko čo sa dá aby som Vás dobehol.Skôr ako som sa zaregistroval tak som tri dni čítal všetky príspevky a poto som si povedal :Tak toto je to pravé orechové,čo už dlho hľadám.Tu sa medzi sebou neurážajú a dokážu si hlavne aj pomôcť a to je dôležité.Tak som tu a za to Vám DÍK :D :D :D :smt041

Urazat?Co to je?Tu na fore si iba vymiename nazory i ked niekedy su rozne,Rudi neaky ten nazor hod aj ty a len necitaj :D
Prvý krok som už urobil a keď si budem myslieť že to čo chcem napísať má hlavu a aj pätu určite sa zapojím.


Sob, 13.01.2007, 11:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to JANO JP: ja som tam napisal to co som si myslel v danej chvili a je pravda ze to tak budem zatial mysliet aj nadalej. to ako to zoberu iny je zas druha strana mince. ja som vyjadril moj nazor a bude si za nim stat. mozno som to nedotiahol v tom smere ze mi je jedno co sa druhemu stane.... nechcem nikomu zle ale ked by mala byt situacia ja verzus niekto neznamy... no povedzme si narovinu. urcite sa budem snazit prezit ja. v jednoduchosti. radsej ja ako nikto iny... je to sebecke bohuzial. ale zivot je svina. :wink: kto ma pochopi ma pochopi a kto nie tak nie... sme ludia. :roll:


Ned, 14.01.2007, 15:19
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milos píše:
to JANO JP: ja som tam napisal to co som si myslel v danej chvili a je pravda ze to tak budem zatial mysliet aj nadalej. to ako to zoberu iny je zas druha strana mince. ja som vyjadril moj nazor a bude si za nim stat. mozno som to nedotiahol v tom smere ze mi je jedno co sa druhemu stane.... nechcem nikomu zle ale ked by mala byt situacia ja verzus niekto neznamy... no povedzme si narovinu. urcite sa budem snazit prezit ja. v jednoduchosti. radsej ja ako nikto iny... je to sebecke bohuzial. ale zivot je svina. :wink: kto ma pochopi ma pochopi a kto nie tak nie... sme ludia. :roll:

Máš pravdu, Miloš,
bohužiaľ je volajako v móde prikrašlovať seba a svoje postoje a konanie...preto si treba vážiť otvorený, aj keď na prvý pohľad kontroverzný, ale úprimný názor, ako si prezentoval napr. Ty...
...a mňa tiež nesmierne "serie", že sa napr. aj v tejto problematike niektrorí ľudia tvária (súdiac podľa ich požiadavky na majiteľov SUV a offov, aby nejazdili na týchto autách), že kupujú malé autá z ohľaduplnosti k ostatným a robia sa tak peknými a majú drzosť odsudzovať majiteľov odolnejších áut...miesto toho, aby otvorene priznali, že na veľké nemajú, alebo nie sú toľko ochotní investovať, alebo že malé je ekonomickejšie, alebo že sa im jednoducho páči... a potom si ešte novinársky dement vymyslí, že majiteľ bezpečného auta je bezpečný NA ÚKOR DRUHÝCH a naočkuje tým verejnosť v malých autách, z ktorej veľa jednotlivcov je zo svojho stavu zamindrákovaných...a tak vytiahnu do svetej vojny proti SUV a OFF...(a nás budú upalovať na hraniciach ako bosorky v mene svojej svetej pravdy a všeobecného dobra pre všetkých vyvolených s malým...( :lol: )

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 15.01.2007, 9:53
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No Janči presne ako píšeš a ked sa to zoberie globalne tých malých akože bezpečných aut sa predáva viac ako SUV a OFF, takže z toho vyplýva len jedno demagogia, ktorou sa nakŕmi spústa ludí a predá sa dalšia spústa týchto aut však ide o dobrý busines a nadalej budeme považovaný za hrozbu na cestách a odsudzovaný týmito.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pon, 15.01.2007, 10:10
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Andrej píše:
No Janči presne ako píšeš a ked sa to zoberie globalne tých malých akože bezpečných aut sa predáva viac ako SUV a OFF, takže z toho vyplýva len jedno demagogia, ktorou sa nakŕmi spústa ludí a predá sa dalšia spústa týchto aut však ide o dobrý busines a nadalej budeme považovaný za hrozbu na cestách a odsudzovaný týmito.

- ako vravíš, Andrej
inak je dobre, že väčšinou sa jazdí na osobákoch a že aj väčšina SUV len zriedka opustí cestu - a aj keď táto zima-nezima mi zrovna nedáva za pravdu, SUVčka na našich hlavne zasnežených cestách, neskôr znečistených posypom sú dobrým riešením hlavne v hornatejšej oblasti, ako sa dostať do cieľa cesty...
- čím viac by sa jazdilo off, tým by to vyvolávalo väčší odpor a to by len uškodilo pravým milovníkom offroadu...
- človeka však nenechá v kľude vyvolávanie duchov a "demokratické" lynčovanie menšinového názoru väčšinou ovládanou davovou psychózou, lebo takýto dav nám môže zakázať aj nosiť nos medzi očami v mene svojho spravodlivého hnevu, história je plná dôkazov...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 15.01.2007, 11:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jo akurat dnešna zima ma naserkala, keby nie jazdenia v žiline ani neviem ako sneh vyzerá :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pon, 15.01.2007, 11:09
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
teraz trosku odbocim nahodou som zachytil v radiu ako sa rozoberala problematyka SUV a spotreby... ale neviem o com presne tocili bolo to zhruba o 1-2hej dnes na obed. detaily vazne neviem lebo bol okolo mna hluk... a bolo to na stanici slovensko1


Pon, 15.01.2007, 18:44
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milos píše:
teraz trosku odbocim nahodou som zachytil v radiu ako sa rozoberala problematyka SUV a spotreby... ale neviem o com presne tocili bolo to zhruba o 1-2hej dnes na obed. detaily vazne neviem lebo bol okolo mna hluk... a bolo to na stanici slovensko1

-bolo to o tom, že ropná kríza postihne ako prvé SUV - nejak automaticky k nim priradili vyššiu spotrebu; a o majiteľoch SUV sa nezabudli vyjadrovať s náznakom, že ide o extra spoločenskú triedu, ďalší zamindrákovaný redaktorík

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 15.01.2007, 20:00
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 19:38
Príspevky: 72
Bydlisko: okr.Bardejov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To,že väčšina ľudí používa auto na robotu ich neser..a :twisted:


Pon, 15.01.2007, 20:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pali píše:
To,že väčšina ľudí používa auto na robotu ich neser..a :twisted:


Jo pač väčšina z nich ma služobné a neplatí z vlastného len drístajú a doma maju nanajvýš nejakú korzu :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pon, 15.01.2007, 20:53
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
-bolo to o tom, že ropná kríza postihne ako prvé SUV - nejak automaticky k nim priradili vyššiu spotrebu; a o majiteľoch SUV sa nezabudli vyjadrovať s náznakom, že ide o extra spoločenskú triedu, ďalší zamindrákovaný redaktorík


tak aj ty si pocuval?? presne to som myslel.


Uto, 16.01.2007, 19:12
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hej, počúval...vždy, keď sa dá, mi niečo v pozadí vyhráva... ;-)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 16.01.2007, 19:31
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 102 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: