Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 17:52
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 165 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalší
 Matador 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.02.2007, 18:42
Príspevky: 566
Bydlisko: senk
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No ale fakt preco ?? Je mi jasne ze vlastnosti medzi BGF a WIS su na nerozoznanie, tada ja by som to urcite nepoznal, ale ked raz niekto nieco okopiruje tak cena by mala byt oproti originalu podstatne nizsia, trebarz ako u navijakou a to nehovorim o tej obchodnej politike kde na domacom trhu su drahsie ako za hranicami.
Inak Pejo pre vecsinu tu chalanou je tento vzor povazovany za AT gumu, tak prosimta neoblbuj tu ludi ktory sa rozhoduju co si na auto obuju ze ake su oni fantasticke a neprekonatelne, len preto ze ty ich mas zadarmo. Pre mna to budu stale len kopie nic viac nic menej. Presne ako toto, podoba sa to ale nikto nevie ako dlho to vydrzi a ci sa da na to casom spolahnut, pricom cinania to davaju urcite za polovicu. :wink:
Obrázok
Inak keby boli WIS za polovicu tiez si ich kupim
Ha dnes som daaky kusavy :-D :-D


Str, 23.04.2008, 10:38
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
PEŤO píše:
Inak Pejo pre vecsinu tu chalanou je tento vzor povazovany za AT gumu, tak prosimta neoblbuj tu ludi ktory sa rozhoduju co si na auto obuju ze ake su oni fantasticke a neprekonatelne, len preto ze ty ich mas zadarmo.

???????????

Fakt si za týmto stojíš?


Naposledy upravil rado nd dňa Str, 23.04.2008, 11:25, celkovo upravené 1



Str, 23.04.2008, 10:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rado nd píše:
PEŤO píše:
Inak Pejo pre vecsinu tu chalanou je tento vzor povazovany za AT gumu, tak prosimta neoblbuj tu ludi ktory sa rozhoduju co si na auto obuju ze ake su oni fantasticke a neprekonatelne, len preto ze ty ich mas zadarmo.

???????????

Fakt si týmto stojíš?



To vyznieva pre mňa ako pochvala, ked na AT mizernej domácej značky prejdem viac ako väčšina na MT a na ´´ofroadoch´´a ešte ako som už počul, na aute, ktoré sa nehodí do terénu. No čo už, asi som fakt dobrý.
A ak som niekoho oblboval, tak len neumyselne pod vplyvom hlbokých zážitkov z jazdy.

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Str, 23.04.2008, 11:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.02.2007, 18:42
Príspevky: 566
Bydlisko: senk
Odpoveď s citáciou
pejo píše:
Oznamujem zarytym offroaderom radostnu spravu.
V Matadore Puchov uz vyrabaju v skusobnej serii Wysenty v rozmere 33x12,5x15´´!!! Moje prve dojmy z nich su viac ako dobre. Uz pri vyvazovani mali dobre hodnoty. V nedelu sme mali prejazdy. Zaber v blate pri 0,8bar je porovnatelny so sipovym dezenom alebo T3.



rado nd mam BFG AT i MT a rozdiel je tam velky to je jasne.
Ale ta radostna sprava pre zarytych offroaderou ked ich ide zrovnavat z T3 a sipakmi je riadny ficak. Clovek ked si to precita tak ma chut si ich kupit z pocitom ze sa vyskriabe vsade, a po ceste pohodicka.


Str, 23.04.2008, 11:22
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
PEŤO píše:
pejo píše:
Zaber v blate pri 0,8bar je porovnatelny so sipovym dezenom alebo T3.


rado nd mam BFG AT i MT a rozdiel je tam velky to je jasne.
Ale ta radostna sprava pre zarytych offroaderou ked ich ide zrovnavat z T3 a sipakmi je riadny ficak. Clovek ked si to precita tak ma chut si ich kupit z pocitom ze sa vyskriabe vsade, a po ceste pohodicka.


No toto je asi naozaj trochu prehnaná hláška! :smt120 (Pejo, nie si Ty šefom marketingu v Matadore??? :smt102 )

Musím dať za pravdu Peťovi. Tiež mám AT aj MT a porovnávať ich je blbosť, lebo každá je určená na niečo iné. A porovnávať Wisenty s akoukoľvek pneu so simexoidným vzorom je scestné a zavádzajúce.
:smt122

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Str, 23.04.2008, 11:38
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
ROMAN píše:
rado nd píše:
No aspoň nejaký posun.
Panáčci začali spolu komunikovať.


No no no nechcu ho TRPASLIKA jedneho :evil:


tiež nemám potrebu, Prášile

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Naposledy upravil pejo dňa Str, 23.04.2008, 13:31, celkovo upravené 1



Str, 23.04.2008, 12:11
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ten úlet s T3 a šípmi nekomentujem, to považujem za minuloročnú a uzavretú tému, a myslel som, že všetci po onom jazdení testovaní vo V.

Ak som dobre čítal, tak po obnovení témy Pejo porovnával BFG MT a Matador Wissenta.

Na to som sa od Peťa dozvedel, že Wissenty (alebo ich vzor)sú považované za AT. To ma zaujalo.Môže byť aj taký názor. Tak som sa na to opýtal. Odpoveď som dostal takú, že jej v súvislosti s položenou otázkou nerozumiem.

Ďalej som sa dozvedel, že Pejo dostal Wisentty zadara. Ja nejaké informácie mám, nekorešpondujú s Peťovými, tak som sa na to spýtal. Odpoveď som nedostal.

A nakoniec som sa dozvedel, že Pejo oblbuje ľudí ospevovaním fantastických a neprekonateľných Wissent. Neviem, či sú fantastické a neprekonateľné, ale videl som ich pár krát v akcii (33x12,5) a rozhodne by som si netrúfol povedať, že sa správajú v AKOMKOĽVEK teréne horšie ako BFG MT v tom istom rozmere.
Ja jazdím slicky BFG MT, takže myslím, že nie som predpojatý.

Výdrže a spoľahlivosti sa dotýkať nechcem, pretože k tomu sa zatiaľ málokto môže vyjadriť.


Str, 23.04.2008, 12:29
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re
Po dlhom zvažovaní som sa rozhodol pre dezen MT typu visenta,lenže stale vaham či BF,matadory ,copery alebo kumha.Co sa týka ceny,a pevnosti bočnice tak matadory,životnosť -jednoznačne bf godrich a copery ,kumha su najlacnejšie ale neviem o nich nič viac.Tie matadory ma odradzaju tým že miznu pred očami -to su skusenosti s viac ako desiatkou namontovaných sád. A hugo -pejo tie gumy kupoval.

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Str, 23.04.2008, 13:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 26.11.2006, 22:15
Príspevky: 681
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tu sa pletu pojmy s dojmami, M/T typu Wissenta, BFG M/T, Cooper STT a mnoho dalsich su pneu typu M/T(bez debaty), avsak su to pneumatiky univerzalne, nesmerove, kazdopadne urcene do terenu s moznostou chodit pomerne vysokou rychlostou aj po asfaltkach. M/T dezeny ako T3 ci sipaky(a takisto mnoho dalsich) su pneumatiky zaberove, povacsine smerove a primarne urcnene do tazkeho terenu(povacsine hlbokeho blata) a na asfalte nie su prave doma.
A/T je vsak uplne nieco ine ako predchadzajuce dve M/T kategorie, to su pneu primarne urcene na cestu s moznostou vybehnut aj do lahsieho terenu.
Vacsine ludi na tomto fore je to jasne, tak neviem preco sa tu natahujete ako male deti.

_________________
Lada Niva MPI v prestavbe, Chevy Niva 2.0MPI


Str, 23.04.2008, 13:24
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:50
Príspevky: 821
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať .
ROMAN a Ty odkiaľ vieš, že DUREXY sú dobré gumy? Veď Ty používaš nejaké iné!!!
DUREXY sú tak dobré do piesku a nie naše blato. Veď na nich jazdia skoro všetci Dakar.

_________________
Kde ostatní končia ...


Str, 23.04.2008, 13:27
Profil
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Majod píše:
... A hugo -pejo tie gumy kupoval.

???

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Str, 23.04.2008, 13:46
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Hugo píše:
Majod píše:
... A hugo -pejo tie gumy kupoval.

???


samozrejme, nič nie je zadarmo, aj ked cena bola dobrá.

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Str, 23.04.2008, 13:51
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.02.2007, 18:42
Príspevky: 566
Bydlisko: senk
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rado nd píše:
Ak som dobre čítal, tak po obnovení témy Pejo porovnával BFG MT a Matador Wissenta.

Na to som sa od Peťa dozvedel, že Wissenty (alebo ich vzor)sú považované za AT. To ma zaujalo.Môže byť aj taký názor. Tak som sa na to opýtal. Odpoveď som dostal takú, že jej v súvislosti s položenou otázkou nerozumiem.


rado nd Ja som chcel hlavne vediet preco si vlastne niekto kupi kopiu za taku istu cenu ako original.

To AT bolo samozrejme mislene trochu ustipacne no nemislel som tim len WIS ale i BFG a podobne vzorky. No popri M/T dezenoch ako T3 ci sipaky(a takisto mnoho dalsich) je vzor pneu BFG MT skor AT ako MT, ze?


Str, 23.04.2008, 13:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 26.11.2006, 22:15
Príspevky: 681
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
lenze to ze ich dostal zadarmo nepisal hugo ale roman

_________________
Lada Niva MPI v prestavbe, Chevy Niva 2.0MPI


Str, 23.04.2008, 13:57
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re
Hugo prepač malo to byť Peťovi ,Majo -precitaj si moj príspevok este raz a potom komentuj pojmy a dojmy ,ja som napisal vzor typu visenta a myslel som tým na ilustraciu ,môžem tu pisať čisla a pismena ako ty a ludia nebudu vedieť o čo ide ked napíšem že je to velke ako traktor nemusí to byť traktor,dufam že ma chápeš.

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Str, 23.04.2008, 13:58
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 165 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: