Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 20:46
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 71 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 cooper discoverer M+S 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Včera som obul na svoje jimnítko toto :

Obrázok

Obrázok

Zatiaľ som mal možnosť odskúšať to len na suchej a mokrej studenej ceste, ale som až prekvapený ako dobre to napr. brzdí, alebo ako stabilne sa zrazu jimník tvári. Dojmy zo snehu a blata podám, až bude. Inak, hĺbka dezénu pri mojom rozmer 235/75R15 je 11,8mm.


Naposledy upravil MilanBB dňa Str, 22.11.2006, 16:18, celkovo upravené 2



Str, 22.11.2006, 16:11
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 13:24
Príspevky: 1209
Bydlisko: Ráztočno - PD
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Myslím si, že veľmi dobrá voľba :smt023
Koho poznám, kto ich má ten ich vychvaľuje.

_________________
Ludia požadujú aby ich život mal nejaký zmysel, život má presne toľko zmyslov, koľko sme ochotný doň vložiť. H. Hesse


Str, 22.11.2006, 16:18
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Uvidíme. Viem, že tieto gumy má ( alebo mala ešte minulú zimu ) na svojich defendroch horská služba. To bolo v rozmere 235/85R16. Čo som počul, tak si chválili, takže aj preto som sa takto rozhodol. Inak, cena za kus bola 4522,- s DPH cez M&G Bratislava. Prišlo to z nemecka asi za týždeň. Ešte uvidím ako rýchlo sa budú drať a ako sa vlastne budú správať v snehu, na ľade a v blate..... uvidíme....


Str, 22.11.2006, 16:21
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 11.10.2006, 22:19
Príspevky: 886
Bydlisko: Šoma - východ SR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No a čo bude s tvojim testom MT v zime? ha? Dúfam, že tie MT v zime nahodíš aspoň na dáky čas a dáš nám svoje dojmy na sklo. :D

_________________
"Každý z nás je len taký človek, ako vníma a posudzuje iných ľudí okolo seba."
https://www.youtube.com/channel/UCI80j8 ... y0FyRKt0Xg


Štv, 23.11.2006, 23:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
GaboSB píše:
a dáš nám svoje dojmy na sklo. :D


myslis sklo malovane ??? :-D :-D :-D

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Pia, 24.11.2006, 15:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aby som nedal svoje sklo potom nejakému stromu, alebo zvodidlám.... :lol: :lol: Obujem ich veľmi skoro na jar, resp. koncom zimy, keď už budú teploty prevažne nad nulou.


Sob, 25.11.2006, 22:50
Profil WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 08.12.2006, 4:35
Príspevky: 114
Bydlisko: LM
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milan ako si spokojný s cooperkami, nehučia na mokrej ceste?

Ja sa zatiaľ neviem rozhodnúť medzi Cooper Discoverer M+S a DEAN WintercatObrázok
Nemáte niekto skúsenosť s týmito pneu? http://www.avonpneu.sk/index.php?module=wintercat


Ned, 10.12.2006, 21:14
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 27.10.2006, 16:23
Príspevky: 181
Bydlisko: KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Igor, vyckaj este den-dva a Milan ti snad odpovie uz aj ako sa chovaju na snehu, lebo uz tuto noc ma sneziiiiiiiiiiit!!! :smt125 :smt125
Akurat skoda, ze ja este stale nemam off :smt022 :smt022


Pon, 11.12.2006, 18:05
Profil ICQ
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Igor, zaujímavá pneu...daj vedieť ďalšie info, keď budeš mať...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 12.12.2006, 13:30
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
IgorLM píše:
Milan ako si spokojný s cooperkami, nehučia na mokrej ceste?

Ja sa zatiaľ neviem rozhodnúť medzi Cooper Discoverer M+S a DEAN WintercatObrázok
Nemáte niekto skúsenosť s týmito pneu? http://www.avonpneu.sk/index.php?module=wintercat


Nie, čo sa týka hlučnosti, tak som bol veľmi milo prekvapený aké sú tiché. Sneh zatiaľ neviem zhodnotit, lebo ho ešte nemáme, ale ako náhle bude, napíšem dojmy. Ja som ich chcel preto, lebo ich obúva horská služba na defendre a pokiaľ viem je s nimi maximálne spokojná. Zatiaľ som okúsil len blato a to aj hlboké a aj veľmi mazľavé ( to mazľavé potvrdí Janči ) a držia sa skvele. Porovnateľne z BFG AT čo som mal pred tým. Dean a cooper by mali byť pod jednou strechou, ak som správne počul, no čo sa týka vzoru na mňa pôsobí agresívnejšie cooper. No je to vec názoru a samotná agresivita dezénu ešte nemusí znamenať, že je aj lepší alebo trvácnejší.... Dean mi príde trošku viac stavaný na cesty, než terén. Ale fakt len o trošku.


Uto, 12.12.2006, 23:57
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MilanBB píše:
IgorLM píše:
Milan ako si spokojný s cooperkami, nehučia na mokrej ceste?

Ja sa zatiaľ neviem rozhodnúť medzi Cooper Discoverer M+S a DEAN WintercatObrázok
Nemáte niekto skúsenosť s týmito pneu? http://www.avonpneu.sk/index.php?module=wintercat


Nie, čo sa týka hlučnosti, tak som bol veľmi milo prekvapený aké sú tiché. Sneh zatiaľ neviem zhodnotit, lebo ho ešte nemáme, ale ako náhle bude, napíšem dojmy. Ja som ich chcel preto, lebo ich obúva horská služba na defendre a pokiaľ viem je s nimi maximálne spokojná. Zatiaľ som okúsil len blato a to aj hlboké a aj veľmi mazľavé ( to mazľavé potvrdí Janči ) a držia sa skvele. Porovnateľne z BFG AT čo som mal pred tým. Dean a cooper by mali byť pod jednou strechou, ak som správne počul, no čo sa týka vzoru na mňa pôsobí agresívnejšie cooper. No je to vec názoru a samotná agresivita dezénu ešte nemusí znamenať, že je aj lepší alebo trvácnejší.... Dean mi príde trošku viac stavaný na cesty, než terén. Ale fakt len o trošku.

-hej, potvrdzujem, v blate super...
Milanko, aj to máš pravdu, že agresívnejšie vyzerajú cooperky, mňa zaujalo pri deankách tvrdenie o extra hlbokom dezéne, takže najbližšie chcem vedieť, ako hlboký je, keďže cooper je 12 mm...-keby boli deanky ešte hlbšie, možno by stáli za hriech....

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Str, 13.12.2006, 0:52
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 27.10.2006, 16:23
Príspevky: 181
Bydlisko: KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milan, ako to ze este nie je sneh? Ved uz nasneziloooo! Mas uz dojmy?


Str, 13.12.2006, 13:01
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak som bol dnes testnúť. Po zasneženej lúke to šlo aj do veľmi prudkého kopca až som sa divil teda. Už v tomto to má navrch oporti BFG AT čo som jazdil minulú zimu. Trakcia jak svina teda !!!! Uvidím čo to bude robiť vo veľmi hlbokom snehu, tak 40cm a viac. Potom zas napíšem.


Str, 13.12.2006, 21:09
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MilanBB píše:
Tak som bol dnes testnúť. Po zasneženej lúke to šlo aj do veľmi prudkého kopca až som sa divil teda. Už v tomto to má navrch oporti BFG AT čo som jazdil minulú zimu. Trakcia jak svina teda !!!! Uvidím čo to bude robiť vo veľmi hlbokom snehu, tak 40cm a viac. Potom zas napíšem.

gratulujem. ;-)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Str, 13.12.2006, 21:12
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MilanBB píše:
Tak som bol dnes testnúť. Po zasneženej lúke to šlo aj do veľmi prudkého kopca až som sa divil teda. Už v tomto to má navrch oporti BFG AT čo som jazdil minulú zimu. Trakcia jak svina teda !!!! Uvidím čo to bude robiť vo veľmi hlbokom snehu, tak 40cm a viac. Potom zas napíšem.


Zvažujem čo dať na druhú sadu diskov. Adepti sú BFG MT, T3 alebo.....Cooper Discoverer M+S(možno s hrotmi). Stále sa neviem rozhodnúť. PLZ testuj kolko môžeš a dával info. :smt135 Hlavne ma zaujmajú ich výhody na zimu oproti BFG AT.

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Str, 13.12.2006, 21:24
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 71 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: