Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 16:48
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 BFG M/T vs. A/T 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 31.12.2009, 10:40
Príspevky: 37
Bydlisko: Kysucke Nove Mesto
Odpoveď s citáciou
wori píše:
Ja na BF KM1 normlne aj 160 po dialnici, to hucanie je od cca 110 rovnake, aspon v aute to az tak pocut nieje vonku mozno hej, ked predbieham auta tak sa cudne tvaria. ( XJ-4.0) Ale to mozno preto ze ich predbieha zelena krabica. Na BF AT jazdim tak isto, su o dost tichsie, a spotreba je asi taka ista. Grabery AT su o dost tichsie, a sa mi zda ze aj na snehu lepsie drzia. Ale v zime jazdim na 4x4.


a ak by si mohol porotvnat graber at a bf at? co do jazdy a ake mas z nich dojmy?


Ned, 07.07.2013, 20:46
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 14.11.2009, 3:18
Príspevky: 236
Bydlisko: ZH
Odpoveď s citáciou
No moje dojmy, BF AT mam na Cherokee 4.0 a Grabery na ZJ 5.2. BF je tvrdsia guma, v terene asi vydrzi viacej obuvan na XJ na zimu, ked je sneh a primrznute jazdim 4x4, idu celkom fajn ale nieje to cisto zimna guma tak treba dat pozor, na vode v pohode. Lahsi teren v zime celkom dobre, ked treba vytiahnu nejake auto nie je problem. Grabery som kupil za ZJ uz jezdene, mali 7mm ale bol som prekvapeny. Sucha cesta super, ticha guma. Na vode celkom dobre ale ked je viacej vody na dialnici pri cca 120km/h davam 4x4 (mam 242 pridavku) v zime na snehu som bol prekvapeny idu lepsie, lepsia zmes ale vzdy 4x4, v zakrude drzia lepsie a asi aj trochu lepsie pri brzdeni. Gaber sa trochu viacej derie. Chcel som kupit aj na ZJ BF-AT ale rozhodol som sa pre Graber, to auto mam prevazne na cestu sem tam lahsi teren. Ale mozno na inom aute budu fungovat inac, v XJ nemam ABS a vzadu je samosvor, a ZJ mam ABS a nemam samosvor. Tuto zimu to skusim prehodit, a mozno to bude uplne inak.

_________________
Cherokee XJ 4.0
Grand Cherokee ZJ 5.2
Obrázok


Ned, 07.07.2013, 21:31
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: