Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 05.06.2024, 1:55
Dnes je streda 5. júna 2024, meniny má Laura a zajtra Norbert




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 bezpecnostne skrutky (ako na ne bez medzikusu ???) 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
HELP POMOC ...
Priatelia , kedze som nemohol vybehnut na pojazdenie vcera v Nemsovej , tak som vybehol so synatorom dnes ... A stalo sa co sa stat nemalo ::: DEFEKT::: Do r.ti, kua :shock: :evil: . A este sa pridal pruser v necakanej forme. Ked som kupoval auto pozrel som fsetko len toto nie . Takze teraz mam namontovane kolesa a neviem ich dat dole lebo nemam BLBY MEDZIKUS na bezpecnostne skrutky ( citaj sroby ) na demontaz kolesa a rezervy . PORADTE co robit .
Guma pekne fuci a ja musim cakat , lebo nic ine nenarobim ... C hlapi z okolia TN - ktory pneuservis bude fungovat ???

_________________
OFF the ROAD


Ned, 31.12.2006, 16:25
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No dnes asi ziadny :-( inak bezpecnostny srob ak nemas na neho kluc ... ti budu vediet "odvrtat" v skorokazdom pneu-servise.


Ned, 31.12.2006, 16:56
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
fotni aky je ten srob, mozno ti budem moct pomoct. Inac kedysi sa predaval taky univerzalny gola orech ktory bol vyplneny malymi tyckami poukladanymi husto vedla seba, ked si ho ptlacil na srob tak vedel okopirovat tvar srobu. Horsie bude ak mas hledky srob len s dierkami :roll:

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Ned, 31.12.2006, 17:07
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Navarit srubu.

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Ned, 31.12.2006, 17:26
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 29.12.2006, 0:52
Príspevky: 220
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
DanoDEF píše:
Navarit srubu.


Jednoznacne ma dano pravdu navar tam srob alebo matku priamo na hlavu toho bezpecaka uz som to robil as 5x odvrtat sa to ani nesnaz je to zbytocne


Ned, 31.12.2006, 18:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sudruhovia - zatial vdaka. Momentalne som to riesil nudzovo :
- na pumpe som za 400skk kupil opravne spreje 2kusy a aplikoval tu penu do gumy, dofukal na 3 bary a pojazdil. Potom som opat behol na pumpu a uz nesycalo nic a tlak bol 3,2baru. Odfukol som to na opat 3bary a pevne verim, ze to bude drzat. Zajtra rano dam vediet.
ADD sroby (swine) - navarit to asi bude problem = su asi 15mm schovane v disku (dural).
ADD Peto TN (este stale Titan ???) - foto poslem zajtra a tie orechy do goly s univerzalnou hlavicou ma tiez napadli - no neviem kde ich kupit ( teda dnes a zajtra urcite nikde ...)

_________________
OFF the ROAD


Ned, 31.12.2006, 18:34
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 29.12.2006, 0:52
Príspevky: 220
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
IvoLUCKY píše:
Sudruhovia - zatial vdaka. Momentalne som to riesil nudzovo :
- na pumpe som za 400skk kupil opravne spreje 2kusy a aplikoval tu penu do gumy, dofukal na 3 bary a pojazdil. Potom som opat behol na pumpu a uz nesycalo nic a tlak bol 3,2baru. Odfukol som to na opat 3bary a pevne verim, ze to bude drzat. Zajtra rano dam vediet.
ADD sroby (swine) - navarit to asi bude problem = su asi 15mm schovane v disku (dural).
ADD Peto TN (este stale Titan ???) - foto poslem zajtra a tie orechy do goly s univerzalnou hlavicou ma tiez napadli - no neviem kde ich kupit ( teda dnes a zajtra urcite nikde ...)



priloz na ne 12ku matku a vyvar vnej dieru tak aby si to privaril o srob cockou to pohode zmaknes nechaj to chvilu vychladit apotommto plinule povoluj audi tt ich ma vnutry asi 2,5cm a islo to a o ten dural sa neboj len ho predtim postriekaj silikonom ale nie na srobu!!! :smt146 A vsetko naj do noveho roka.


Ned, 31.12.2006, 20:43
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
2 Ivo, Titan este stale ano ale CB mam odpojene. Momentalne byvam na prizemii a je to moc kabla na strechu - cca 56m a velky utlm aj ked som tam ma RG213 tak som to zrusil, lebo to bolo hluche.Uvidime v buducnosti :(

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Ned, 31.12.2006, 23:08
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.12.2006, 21:52
Príspevky: 561
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mam pneuservis,a bežne tu vzberam b. šrobi bez zvarania,vrtania a iních čudných postupov! :-D stačí jedna tona sada a posupne od naječšieho orechu skušat ktorý sa dá nasunuť,potom treba zobrať o číslo menší a pkne krásne ho tam natĺc ktadivom,šób sa pritom oklepe a už to fičí!Je to osvečené!!!maximálne môžete prasknút orech, ale mne sa to ešte nestalo a už som ich niekolko desiatok "vytartasil".Hlavne na elektronoch kde sú schované v diere, tam by som naozaj nezváral ani nevrtal! :smt018 ak by si si nevedel rady ozvi sa môžme sa dohodnúť z myjavi to neni tak daleko

_________________
1. Moje pravopisne chyby kludne opravte, slovenčina nebola nikdy moj kobylka :smt124
2. Nerobim kvalitne, ale pomaly!


Pon, 01.01.2007, 12:26
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Daj si to niekde spravit - v servise. U nas v Nitre mi to spravili za 600 korun - povedali chod prec a nepytaj sa :). A bolo to bez skrabanceka - a to boli to 4 disky na Vectre - su tam take diery na sroby - ale tesne tesne tam vlozis vobec kluc - navarit sa neda, ani nijako uchytit - proste som sa nepytal a mal som to :)))) Fakt neviem ako to spravili ale su dobri ... Moje poucenie - nikdy nedat odtahovat bezpecnaky v pneuservise - ta pneumaticka pistol ma priliz velku silu - velmo to lubi lamat bezpecnaky ...


Pon, 01.01.2007, 12:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3263
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tiez som mal problem po kupe elektronov.Do diery som nedostal ani kluc origo 21.Kupil som matky 22 a na kazdy srob po mensej uprave som ju nadvaril a zbrusil na 21mm.O tu matku su sroby dlhsie a no problem.Fotku mam Moj OFF-Terchova.Na origo sroby do elektronov by som musel vykradnut banku.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pon, 01.01.2007, 15:13
Profil
Koumák

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 22:01
Príspevky: 183
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ako pisal pneukaktus. preklepnut, zvonka zarazit vhodny tesny orech z goly, este lepsie je ho nahriat a potom naklepnut. ide to v pohode.


Pon, 01.01.2007, 15:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Skusenost so sprejmi na opravu pneumatik :
- 1ks 200skk
- guma 265/70R16
- po aplikacii 1ks sa nic moc nedialo
- po aplikacii druheho zacala guma menej sycat ( hehehe profici pneu sa asi rehocu)
- po cca 5km jazdy sa defekt utesnil A DRZIII DO TERAZ ...
ZAVER :
NApriek skeptikom mozem po vlastnej skusenosti doporucit aj pre pouzitie na OFF , je vsak nutne aplikovat 2ks pripravku. Cenovo porovnajte sami - mna to stalo 400skk a pol hodku na pumpe ( aj to len koli kompresoru , takza ti ktori maju kompresor vo voze mozu v terene uspiet uplne nezavisle)

_________________
OFF the ROAD


Pon, 01.01.2007, 19:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3263
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ako nudzovka je sprej dobry.Pocul som ze to pekne zaserie gumu zvnutra a tazko ide stiahnut z disku.Tak napis ako to islo v pneuservise ked ti ju budu robit.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pon, 01.01.2007, 19:51
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
heHehHe - no toto bude asi dan za toto riesenie ... Ten sprej tlacil do vnutra penu, ktora sa (predpokladam) po vtiahnuti do necelisvosti a zatuhnuti reakciou so vzduchom stava tesnenim... Zvysok peny, ktory zostava vo vnutri gumy asi nazmizne bez stopy ... Ale stary pamatnici , ktori pamataju casy bielka z mliekom do gumy si urcite pamataju aj ten smrad potom... Urcite tento rok dam BFG AT a pri vymene budem referovat . :D

_________________
OFF the ROAD


Pon, 01.01.2007, 19:56
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: