Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 19.03.2024, 10:23
Dnes je utorok 19. marca 2024, meniny má Jozef a zajtra Vítazoslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Fox shocks na Jeep Grand Cherokee 5,9 v8 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 19.12.2008, 21:40
Príspevky: 2047
Bydlisko: Košice
Odpoveď s citáciou
Joe motas to
Porovnaval som cl a srt, nie srt a g kedze si ty pisal ze nemec v zatacke bude sediet

_________________
Ford Bronco 5.8, Mercedes 300GD, EX Jeep WK2 SRT 6.4


Pia, 03.02.2017, 22:37
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Nic nepletiem :-D Sak jasne ,ze bude sediet nemec lepsie v zatacke :-D A myslis ,ze nemec s zadokolkou-starsia verzia cl bude horsie sediet na zasnezenej ceste ako americka zadokolka srt ? :-D


Pia, 03.02.2017, 22:54
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 01.02.2017, 0:21
Príspevky: 20
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
No mas pravdu co sa tyka tych emocii len clovek rozmysla aj rozumom a potom ked na tej dialnici pride dlha tiahla zakruta tak na tej amerike musis pribrzdit a v tom nemcovi to bude take komotnejsie ale istejsie a tu dlhu tiahlu zakrutu preletis vo vysej rychlosti s vacsim pocitom istoty -tvrda realita :smt138 Ze daco za daco a kazda masima ma svoje + aj -


Neviem ci je to tvrda realita, SRT podvozok je fajn, alebo povedzme fajn na "dlhu tiahlu" zakrutu, ono problem je taky okruh kde su tie zakruty ovela agresivnejsie ako v beznej prevadzke, tam je to ozaj tragikomedia, ale to je aj na takom SLS AMG. Inak je paradox, ze tu porovnavame AMG a SRT pretoze presne tieto dve maju k sebe najblizsie. M alebo RS ( BMW Audi) sedia na cestach ovela lepsie ako AMG alebo SRT ale su ovela umiernenejsie, take povedzme politicky spravnejsie (inak presne to co mi na dnesnych Europskych autach vadi)
Nie len, ze moje SRT bolo vyrabane este zo spoluprace Daymler-Chrysler (podvozok, prevodovka, MyGIG...) ale celkovo su AMG zivelnejsie ako ich Nemecki rovesnici, preto to porovnanie SRT/AMG asi nie je najvhodnejsie ked chces dat do popredia vyhody Nemeckych aut pred Americkymi. Tam by mi asi ozaj skor vyhovovalo take RS6, aj ked aj to je pochybne, kedze je ovela mensie a lahsie ako taky Charger... Jednoducho povedane, pre mna, kto porovnava Nemecke a Americke auta nechape pointu vlastnenia Americkeho muscle car a nemal by si ho kupovat.


Pia, 03.02.2017, 23:07
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 01.02.2017, 0:21
Príspevky: 20
Odpoveď s citáciou
ORC píše:
Unlimited píše:
Vdaka za vela uzitocnych info! Tie Kahn su nadherne ale ako poznam tu znacku a svoje terajsie prijmy, asi sa s nimi nestotoznim. :) kde si mozem pozriet vasu ponuku aj s cenami?
To pohodlie asi bude aj tym, ze mam 2 metre a 115 kg, neviem. Ale osobne mi vobec JK sedacky nesedia.
Pripadne, kde vas najdem? Ten JK mate v showroome, pred obchodom, alebo je niekde k videniu? Kombinacia Fox tlmice s afternarket sedadlom je prilis lakava na to aby som ho nevidel nazivo, da sa to nejak?


Nieco najdes na http://www.offroad24.sk, ale taketo custom veci tam nemam. To uz je na samostatnu kalkulaciu. Sidlime v Petrzalke, kontakty su na webe.
Bohuzial momentalne tu nemame nic na Foxoch, to konkretne JK je zakaznikove.
Pripadne mi napis mail na orc@orc.sk s poziadavkami a urobim ponuku.


Super, dakujem. Ono bude najlepsie ked sa zastavim osobne, pretoze si potrebujem najprv nieco vybrat a na to sa musim najprv poradit


Pia, 03.02.2017, 23:12
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Tak amg -hlavne starsie boli fakt zivelnejsie-co sa tyka hlavne zvukoveho prejavu motora a novsie uz su utlmene a ako pises napriklad bawor je na tom v tych zakrutach lepsie aj brzdy ma agresivnejsie a podvozok tvrdsi aj prevodovka rychlejsie reaguje a podraduje ale Emocie skoro ziadne,ze ide to ako po kolajnici ale usmev na tvari to az taky nevykruti :mrgreen: Kamos ked mal c 63amg-po par skuskach tak zakruty to tiez az tak nevedelo vykruzit ale oproti m-ku to auto vykuzlilo vzdy zimomriavky ked som sliapol na podlahu az mi mraz po chrbte isiel,ze ist vecer sa previezt a spalit benzin za 100ecka bola jedna velka radost :smt126 :smt147 to bawor nedal hoci bol hravejsi ale ta brutalna sila od motora od neho nesla . Ale ked mozem porovnat tak aj ten medved hoci je maksi na ceste oproti takemu baworu alebo audine tak sedi na ceste trochu lepsie oproti amerike . Ze vraj nove ameriky uz maju podvozky vyladene lepsie ale to som,sme este neskusali :)


Pia, 03.02.2017, 23:18
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 24.07.2014, 14:21
Príspevky: 996
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Preco sa porovanvaju vysoke auta s nizkymi? Suv nemozno porovnavat s klasickým autom.
A v 98 bol Jeep 5.9 v8 vykonnejsi ako Ml 55amg alebo X5 v8 tusim ak sa nemylim.
A na Youtube je dost videii ako stará supra poraza niekoľko 100 tisicove ferari. Sedis si v nom a ze kolko si za vykonny stroj drbol penazi a porazí ta niekoľko generacii starí voz. Sice tiez dost prachov vrazenych, ale menej ako za ferrari.

_________________
Jeep Grand Cherokee 5,9 v8, gear ratio 4.56 , Np 242 1995, Magnaflow metallic cat, Flowmaster 50, ARB locker, Prins Lpg, HUG 5409 FI AIRGAP kit, HUG 5504 BIG GULP THROTTLE BODY, Suzuki GSX S 1000


Sob, 04.02.2017, 0:06
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 01.02.2017, 0:21
Príspevky: 20
Odpoveď s citáciou
Tuto temu sme krasne uniesli, uz by ju nenasiel ani Liam Neeson z toho filmu 96 hodin :smt014


Sob, 04.02.2017, 15:04
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron