Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 19.03.2024, 10:22
Dnes je utorok 19. marca 2024, meniny má Jozef a zajtra Vítazoslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 L200 listove pruziny 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Štv, 31.07.2014, 13:55
Príspevky: 13
Odpoveď s citáciou
Zdravim
Kupil som dovezenu L200 r.v.99 a zistil som ze ma prasknuty jeden list na pere. Chlap co mi to predal slubil ze list zadarmo vymeni ale mne sa to nejako nepozdava. Cital som ze original listy na L200 vydrzia malo hlavne ked je auto zatazene nakladom. Pre mna je to auto na pracu a tak rozmyslam nad nejakym kvalitnejsim riesenim napr. IM. Problem je v tom ze zatial chcem menit len listove pruziny, casom aj torzky. Pri vymene pruzin je nutne vymenit aj tlmice koli liftu alebo to zvladnu aj stock? tie boli menene pred rokom takze su este celkom v pohode. Dalsia vec co ma trapi, ze ci je ten lift taky citelny... nerad by som "rypal nosom v zemi" :D teda nechcel by som mat korbu velmi vyssie ako predok, uz teraz je to kusok naklonene dopredu.


Uto, 16.08.2016, 10:27
Profil
Učeň

Registrovaný: Štv, 31.07.2014, 13:55
Príspevky: 13
Odpoveď s citáciou
Este takto to upresnim, nejde mi o lift ale o to aby nove pruziny nieco vydrzali, na aute planujem dost casto vozit naklad. Takze nejaka alternativa k IM alebo OM? po bazaroch vidavam nejake robene pruziny, pisu ze vraj v nejakej renomovanej fabrike... nejake skusenosti? https://auto.bazos.sk/inzerat/63084084/Listove-pera-Mitsubishi-L200-zosilene-vsetky-rocniky.php


Uto, 16.08.2016, 18:28
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Uto, 16.02.2010, 23:02
Príspevky: 137
Bydlisko: LM
Odpoveď s citáciou
mas 17-rocne auto,origo vydrzali +- tolko,tak sa toho neboj,ja som mal take ako si poslal link,len myslim ze boli z DK a nie KM,cca 4 roky+40tiskm a spokojnost potom som auto predal


Uto, 16.08.2016, 21:17
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: