Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 19.03.2024, 8:55
Dnes je utorok 19. marca 2024, meniny má Jozef a zajtra Vítazoslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 Fox Performance 2.0 ? 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 01.02.2017, 0:21
Príspevky: 20
Odpoveď s citáciou
Dobre rano slecny.
V prvom rade by som sa ako novacik rad predstavil-caute.
Tak a teraz ked uz mame formalitky za sebou :-D podme k tomu dolezitejsiemu:
Mate niekto skusenoati s Fox Performance 2.0 NASTAVITELNYMI tlmicmi s vonkajsim rezervoarom? Pocul som ze 2.0 ladene Teraflexom su dost tuhe, o OME som este vela nepocul ale co som zachytil tak vladla spokojnost.
Jedna sa mi hlavne o komfortnejsie jazdenie. Ano viem, "it's a Jeep thing" ale stale viac vyuzivam svoj Wrangler na bezne behanie po obchodoch a za gaadzovkami :smt137 (to druhe bol Bohuzial uz len zart, bejvavalo :cry: ) asi proste starnem.
Takze ako hovorim, jedna sa mi o komfort a kedze mam na Unlimited Wranglerovi toho nacapaneho dost, pridalo to dost vahy a je to pri 3'5" lifte vsetko citit.
Dakujem vopred za podelenie sa o skusenosti so zelenacom


Str, 01.02.2017, 10:05
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 16:11
Príspevky: 409
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
pointa tychto tlmicov je, ze sa daju skutocne naladit a nastavit si charakteristiku podla poziadaviek (bound/rebound vymenou planziet na pieste). Zjednodusene. "klikacom" nastavujes IBA tuhost tlmica limitovanim prietoku oleja do expansky a spat. Je to v podstate doplnkove nastavovanie.

_________________
Range Rover farma :)


Pia, 03.02.2017, 11:04
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 01.02.2017, 0:21
Príspevky: 20
Odpoveď s citáciou
teslo píše:
pointa tychto tlmicov je, ze sa daju skutocne naladit a nastavit si charakteristiku podla poziadaviek (bound/rebound vymenou planziet na pieste). Zjednodusene. "klikacom" nastavujes IBA tuhost tlmica limitovanim prietoku oleja do expansky a spat. Je to v podstate doplnkove nastavovanie.


Takze mi to nepomoze trosku zmakcit jazdu po meste hovoris? Teraz tam mam Skyjacker a to citim kazdy vymol, kazdy kanal, kazdu nerovnost... Ide mi o to to zmenit


Pia, 03.02.2017, 13:16
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2116
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Všetko bude lepšie ako Skyjacker. Fox patrí medzi TOP výrobcov tlmičov, samozrejme záleží na triede. Nechcem tárať, ale tuším väčšina áut z JK Experience má Fox tlmiče a tí borci vedia čo dať na JéKáčko a čo nie.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pia, 03.02.2017, 13:44
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 16:11
Príspevky: 409
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Unlimited píše:
Takze mi to nepomoze trosku zmakcit jazdu po meste hovoris? Teraz tam mam Skyjacker a to citim kazdy vymol, kazdy kanal, kazdu nerovnost... Ide mi o to to zmenit


priznam sa, ze som reagoval vseobecne. Chcel som tym povedat, ze tym, ze su to plne nastavitelne tlmice, tak ich charakteristiku vies zmenit (dat zmenit).
Tazko povedat, ako su tie tlmice naladene pri tomto konkretnom kite. Tlmice su ale iba polovicou rovnice. Druhou su pruziny. Ak chces dosiahnut optimalny vysledok, tak to musi byt zladene. Je to relativne komplexna otazka.
V inom vlakne si si zacal pisat s ORC. Odporucam, aby si to skusil prediskutovat s nimi osobne. Na Slovensku budes tazko hladat niekoho fundovanejsieho, kto ma realne skusenosti aj zo sfery do ktorej boli taketo tlmice povodne vymyslene - preteky. To nad cim tu my budeme uvazovat, tak oni pravdepodobne uz zazili a verim, ze pomozu.

_________________
Range Rover farma :)


Pia, 03.02.2017, 14:54
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 24.02.2009, 0:18
Príspevky: 515
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
ja tie tlmice mam, nastavenie kompresie je perfektna vec, pokial clovek vozi rozdielne vahy (prazdne auto vs nalozene na vylet). inak to nie je take dolezite, kedze doladenie na auto sa riesi vymenou planziet.

co sa tyka foxu, tak urcite ORC. vedia o nich vsetko!


Pia, 03.02.2017, 16:56
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: