Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 12:49
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 55 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Bojovnici proti krize... 
Autor Správa
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ona celá táto kríza je hlavne strašne veľký biznis pre pár vyvolených! Stal sa s toho slova" KRÍZA" hlavne riadne veľký strašiak na vykorisťovanie ľudí vo fabrikách a podnikoch.Viem o min. dvoch podnikoch v okolí PU kde majú roboty viac ako kedykoľvek predtým ale ľuďom stiahli peniaze lebo je kríza a musia robiť presčasi a za menej peňazí ako pred krízou!A nemusím písať že odmietnúť ísť alebo zostať na nadčas je hneď okomentované že je kríza a ak sa Ti nepáčí tak ...! Ale som rád že aj medzi nami je nejaký bojovník Thunder :smt023 :smt127

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Pia, 31.07.2009, 13:16
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 23:39
Príspevky: 529
Bydlisko: ba//mi
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no frima v ktorej pracujem, musela zavriet jednu prevadzku, a prepustit cca 13 ludi.. nech sa to vola kriza alebo biznis valcuje to ludi... stavebny trh v ktorom sme, sa zastavil... neni kto kupovat, nemame komu predavat... staci sa pozriet kolko projektov je pozastavenych... ked pride klient vydiera zlavou, ze je kriza... kriza je ked sa to komu ako hodi... samozrejme skupiny ludi si teraz nakupia lacne pozemky, materialy, auta... obycajny clovek ma ledva na chleba a strach o pracu... ked este o nu neprisiel...

_________________
www.khvmi.sk


Pia, 31.07.2009, 13:30
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.01.2008, 23:34
Príspevky: 2183
Bydlisko: Prakovce, Myjava a Vrbové
Odpoveď s citáciou
Poslať 
vojto515 píše:
........................Svajciari by sa chodili učit ..................


:lol: Neblázni! :lol: Švajčiari sa šmeline nemusia učiť už 2000 rokov od nikoho!

_________________
ARO m461 2.5TD CactusEdition .... Trooper 2.2TD (RIP)
.... alebo ....
*Čo z auta odpadáva ,to tam nepatrí*


Pia, 31.07.2009, 13:31
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
Len skoda, ze cim viac penazi je v obehu, tym viac ich aj tak vlada utopi v nastenkovych, emisnych a inych tendroch.


nemylme si ekonomiku s politikou. je tam sice suvis, ale nie je to zdaleka to iste. v politike je prilis vela absolutne rozdielnych nazorov a nedovolil by som si o tych svojich kohokolvek presviedcat, aj ked v tom mam pomerne jasno.
v ekonomike ale platia vseobecne platne fungujuce pravidla, ktore sa daju len velmi tazko oklamat a ma zmysel o nich presviedcat ludi akoukolvek formou.

peniaze v obehu netvoria statny rozpocet. len mensia cast z pridanej hodnoty a tiez mensia cast zisku z nich do neho prispievaju. ta vacsia cast ostava v obehu a tvori dalsi zisk.
ak sa to obmedzenim alebo zastavenim spotreby zastavi, ekonomika kolabuje a nastava kriza...

kto neprisiel o pracu a ma stale z coho zit, nech mina a investuje ako bol zvyknuty. jedine tak dokaze bezny obcan bojovat proti krize. na mnohych tovaroch su take nizke ceny, ako uz asi nikdy nebudu, treba to vyuzit. ak ma niekto uz existencne problemy, zial musi sa setrit, tam sa neda nic robit...


Pia, 31.07.2009, 15:45
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
thunder píše:
kto neprisiel o pracu a ma stale z coho zit, nech mina a investuje ako bol zvyknuty. jedine tak dokaze bezny obcan bojovat proti krize....


...platilo by to, keby boli odstránené chyby a deformácie v systéme...ja toto celé s bojovníkmi berem ako dobrý fór na rozptýlenie a odlahčenie...ak by som to bral vážne tak sa zase roščúlim plus pena u huby... :-D


Pia, 31.07.2009, 16:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 23:39
Príspevky: 529
Bydlisko: ba//mi
Odpoveď s citáciou
Poslať 
je to cisty matrix... a trebalo by pokecat s programatormi...)))

_________________
www.khvmi.sk


Pia, 31.07.2009, 16:32
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
DIESELKO ja idem bojovat proti tej krize v nedelu cal.50 a asi pol kg. cierneho prachu a niekolko kuskou zhaveho PB ktore je us nedockave ako si zalieta :-D a mozno ak sa postasti tak ju zostrelim :smt066 :smt067 :smt068 :smt070 :smt071


Pia, 31.07.2009, 16:45
Profil
Učeň

Registrovaný: Pia, 21.11.2008, 22:05
Príspevky: 71
Bydlisko: Banska Stiavnica 0948700779
Odpoveď s citáciou
Poslať re:
Akurát že kríza vznikla niekde inde a aj zanikne niekde inde a my na to všetko nemáme žiadny vplyv a aj keby sme mal mesčnú spotrebu za miliony. Všetci predsa vieme, že naša ekonomika je napojená na europsku a ona zas na americkú, tak bude najlepšie asi pre každého zohnať všetko čo najlacnejšie, čo najkvalitnejšie a robiť v čo najlepšej robote a zarábať čo najviac peňazí. Lepšie byť zdravý a bohatý ako chorý a chudobný.

_________________
Jeep Wrangler TJ, Späť do náručia prírody, kde som slobodný.


Pon, 03.08.2009, 14:53
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Krizu som sice netrafil ale zato ma dobre boli plece :smt068 :-D No dnes som s nou bojoval opet pri kupe PHM. :D


Pon, 03.08.2009, 17:02
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Obrázok

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Štv, 03.09.2009, 11:29
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.02.2008, 20:07
Príspevky: 743
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
malokto si uvedomuje ako tato pliaga kriza vznikla: nenazranostou, chamtivostou, minanim, nerozmyslanim, zivotom na dlh vsetkych moznych aj nemoznych
a teraz ked mi v bulvare podstrcia hypotezu vysporiadania sa s krizou minanim a vecsou spotrebou.
pride mi to ako keby isli fetaka liecit heroinom alebo alkaca borovickou.
- pocit to musi byt skvely ale efekt bude minimalne diskutabilny.
kriza je vec trendu tzv samovyplnitelne proroctvo,
raz sa zobudime, svet si povie ze uz je po krize, ze uz je dobre a bude proste po nej
- dovtedy by som minal len tolko kolko si mozem dovolit popripade este menej.

jo a tento suhaj mi vravi z duse:
http://gregor.blog.sme.sk/c/203145/Som- ... dacni.html

ale tie vtipne soty dokonca aj to logo sa mi celkom paci /beriem to ale s velkou recesiou/

_________________
GR Y60 W IM C BFG MT HiLift IM Spulka


Štv, 03.09.2009, 14:48
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
"V politike sa nič nedeje náhodou. Keď´sa niečo stane, môžeme si byť istí, že to bolo týmto spôsobom aj naplánované. (F.D.R.) "
_____________________

Z môjho laického hladiska, je v EU kríza umelo vyvolaná. V podstate je to skôr opatrnosť a následná strnulosť. Čím sa aj zastavil tok financíí.
Preto sa vedie kampaň typu: "...jedzte syry, dodajú vám sily.."

A predovšetkým to vela firiem využíva na svoju očistu.

1./prepustíme zopár zamestnancov......../ak bude treba nabrať nových, dostaneme za vytvorenie nových miest slušnú dotáciu od štátu./

2./zostávajúcim zoberieme kusisko platu, ale zato pridáme viacej práce, zvýšime normy....../nebudú namietať, lebo pohrozíme vyhadzovom....../

3./snažíme sa získať dotácie a úlavy , veď je predsa kríza....

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Štv, 03.09.2009, 15:24
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 15.02.2007, 19:45
Príspevky: 679
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

_________________
Patrol 3,0 TDi


Štv, 03.09.2009, 15:49
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.01.2007, 11:04
Príspevky: 208
Bydlisko: Trnava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Práve som s hrôzou zistil že opäť idem proti prúdu.Nebojujem proti kríze!Neviem či ju aj nespôsobujem.Nič múdro nenakupujem! :smt017

-moje autARO má 45 rokov a bude mi slúžiť aj daľších kolko treba
-moja najmladšia puška má 65 a najstaršou poľoval ešte Ferenc-Joži a určite nepotrebujem novšie
-moj dom o dva roky oslávi storočnicu a má dušu,tak načo nový?
-zaboha si nezoberem nijakú pôžičku,radšej si našetrím atd.atd.
Pointa-už som o sebe začínal pochybovať ale vdaka ti kríza,už nepochybujem. :smt139


Štv, 03.09.2009, 18:42
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.01.2009, 11:01
Príspevky: 848
Bydlisko: Bratislava - Dubravka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ty mas pusku po Frac Jozef sak to je hotovy majetok. :roll:


Štv, 03.09.2009, 18:58
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 55 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron