Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 16:05
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Vyroba strešneho nosiča na Samuraia 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.01.2011, 21:31
Príspevky: 56
Bydlisko: Valca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Apop píše:
To Urgo: Si sa s tym pekne pozabaval...ozaj dobre odvedena pracicka. Este porozmyslaj nad ochranou svetiel z vrchu...keby nahodou.

To Pandik: ten AL prech zozenies najlacnejsie v ZH, kontakt:
SAPA Predajňa Žiar nad Hronom
Priemyselná 12
965 63 Žiar nad Hronom
Telefón / Fax: +421-45-601 5050
E-mail: predajna.ziar@sapagroup.com


Presne aj ja som tam kupoval ten plech, ta ochrana uvažoval som aj nad tym, možno sa k tomu ešte vratim budem este riešit uchytenie hi-liftu do nosiča.

To:Filipe- na začiatku všetkeho som mal iba 4 ks. držiakov, kusok jokla + trubku 3/8", a nejaku viziu .Postupne ako som to začal skladat sa mi javil pomer nosica voci 4 drziakom takyto. Nosič na celu strechu sa mi trochu zdal aj velky. Aj ta vyška voči streche je dana tými držiakmi, najidealnejsie riešenie su držiaky ktore este nie su v ponuke ale videl som tu na forume riešil to rado-allmetal, tým by som vyriešil večši počet a výšku ukotvenia nosiča. Obrázok


Možno ma kopne muza , nosič predam ,ak sa mi podari vyrobiť tieto držiaky, využijem nove poznatky a zbuchnem novy nosič, trochu zmeneny, nemal by to biť problem.Učim sa za pochodu, ono sa to ukaže až ked to je finalne.Ale v podstate plni funkciu, otazka ale stoji:čo na to naži zelení mužíčkovia ake mate skúsenosti keď je doma vyrobený nosič??? Tie svetla idem zapojit podla navodu čo je tu na forume. Tak uvidim. Inač dik za ohlasy na nosič.

Toto bol pôvodny nosič z nejakej škodovky alebo čosi:Obrázok[URL=http:

_________________
Nedávna minulosť Suzuki samurai 1,3 benzin , japonec -plachta, donedávna Suzuki samurai Santana 1,3 celoplech a teráááz: Land Rover Discovery, 2,5 TD5,zatial v zaklade na mechoch,medzinápravová uzávierka,obutie KM 2 ,manual 2003.


Uto, 18.01.2011, 22:48
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.06.2009, 21:23
Príspevky: 394
Bydlisko: ZH
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To Pandik: Co tak napisat na mail predajne ci ti to vedia poslat? Myslim, ze by ti urcite odpisali a je to zadara. ;-)

_________________
Patrol GR 3.O TDi Wagon, maxis crawler 35x12.5 R15, IM, navijak, CB, PMR


Str, 19.01.2011, 10:42
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 01.05.2008, 22:19
Príspevky: 431
Bydlisko: Modra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nepotrebujes Radove drziaky daju sa vyrobit aj doma a urcite budu lacnejsie :-D


Str, 19.01.2011, 14:58
Profil ICQ
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Apop už som im písal mail minule o cenu najmenšej tabule ale zabudol som sa opýtať či by to aj doviezli :smt021


Str, 19.01.2011, 17:35
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.01.2011, 21:31
Príspevky: 56
Bydlisko: Valca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Filipe píše:
nepotrebujes Radove drziaky daju sa vyrobit aj doma a urcite budu lacnejsie :-D


To Filipe: aspon mam inspiraciu na ich vyrobu, ale keby boli tak ich asi kupim a ostatne dorobim

_________________
Nedávna minulosť Suzuki samurai 1,3 benzin , japonec -plachta, donedávna Suzuki samurai Santana 1,3 celoplech a teráááz: Land Rover Discovery, 2,5 TD5,zatial v zaklade na mechoch,medzinápravová uzávierka,obutie KM 2 ,manual 2003.


Str, 19.01.2011, 23:56
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.01.2011, 21:31
Príspevky: 56
Bydlisko: Valca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Prave pre toto som vedel preco chcem plech na nosič- zoberem lopatu a je pokoj
Obrázok
Obrázok

_________________
Nedávna minulosť Suzuki samurai 1,3 benzin , japonec -plachta, donedávna Suzuki samurai Santana 1,3 celoplech a teráááz: Land Rover Discovery, 2,5 TD5,zatial v zaklade na mechoch,medzinápravová uzávierka,obutie KM 2 ,manual 2003.


Štv, 03.02.2011, 23:39
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Pia, 16.09.2011, 21:27
Príspevky: 121
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mal som na samuraji podobnu zahradku, zahodil som ju do šrotu, zavadilo o konár, ohlo strechu, poznam este jedneho, ten zavadil o betonový most nad potokom.Pokial chce človek jazdiť v terene, zahradka nie je bohviečo. Inak na cestovanie super. a pekne si to spravil.


Uto, 01.05.2012, 13:35
Profil
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
urgo presne kvoli tomu som taký pllech daj hore aj ja. Zametať sneh pomedzi rurky bola piplačka :lol: detto blato
abacab pokrivilo strechu? aj to sa dá? :) to si musel cez riadne stromiska chodiť, mne sa minule tiež strom zakotvil o záhradku ale ako som pomaly cukal tak povolil iba anténu od CBčky urval :lol: a betonové mosty búrať nebudem :D


Uto, 01.05.2012, 18:36
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.01.2011, 21:31
Príspevky: 56
Bydlisko: Valca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ano ten plech bol dobrý nápad :smt023 , aj kôli snehu ale aj dobre poslužil na prepravu materiálu, no už je fuč aj s autom , nový majitel to dotiahol celkom do slušného stavu, pozapajal svetlá dal tam lanká a tak dalej, baví ho to, proste dotiahol to do konca, U mňa už nastala fáza že to chce iné auto, tak som trochu spomalil, a nakoniec som ho posunul aj s tou záhradkou dalej. Kupil som si niečo väčšie komfortnejšie s plánmi do budúcnosti isť kdesi na expedíciu :smt162 , potom budem zase riešiť nejaký strešný nosič kde sa bude dať namontovať trebárs aj stan :D , ale teraz som momentálne na začiatku, menil som mechy, čaká ma spojka, pevnostný a tak.... :roll: :roll: :roll:

_________________
Nedávna minulosť Suzuki samurai 1,3 benzin , japonec -plachta, donedávna Suzuki samurai Santana 1,3 celoplech a teráááz: Land Rover Discovery, 2,5 TD5,zatial v zaklade na mechoch,medzinápravová uzávierka,obutie KM 2 ,manual 2003.


Uto, 01.05.2012, 21:28
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: