Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 30.04.2024, 9:44
Dnes je utorok 30. apríla 2024, meniny má Anastázia a zajtra nikto




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Patrol GR - moje Hebedo. 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Vyrastli sme trosku a uz vyzerame ako dospele auticko.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Ironman kit "C", vdaka teamu ORC za odvedenu pracu. :)

Uz len nasadit a zalievat novu zahradku:

Vyroba
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

A je tam
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Zahradka je dielo RAIDERA a Rolanda ktorym dakujem za vybornu pracu a sorry za tie "nadcasy". :D:D

Este to chce dajake vacsie kolecka asi.

Len pruser je ze na buduci rok v Tisovci sa uz asi nebudem moct vyhovarat ze nejdem lebo mam seriove auto.....sakra. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ;-) 8-)

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Naposledy upravil Dufi dňa Str, 04.11.2009, 13:19, celkovo upravené 1



Uto, 03.11.2009, 10:41
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dufi, no konečneeee!!! :smt158 Už so myslel, že ho necháš dožiť v sériovom setupe. Ešte trochen gumy a idééééš.... :smt162

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Uto, 03.11.2009, 11:09
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takže si povíšil. Na budúci rok už Motešice asi pôjdeš naplno.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 03.11.2009, 11:29
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Uz sa hadam nebudem tolko strapnovat v tom kamenolome. :D

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Uto, 03.11.2009, 11:43
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ále, to nebolo strápňovanie! Bojoval si a nakoniec aj vyliezol. A ešte si sa zbavil nejakých plastových zbytočností. Musíš povedať, že to bol zámer a hneď na to ľudia inak pozerajú...

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 03.11.2009, 11:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 15.02.2007, 19:45
Príspevky: 679
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no vidis, hned si mozes viac dovolit. v Tisovci ta potiahnem ked zapadnes :-D

_________________
Patrol 3,0 TDi


Uto, 03.11.2009, 13:02
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 25.04.2009, 19:34
Príspevky: 56
Bydlisko: Kosice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zahradka je nasrubovana v streche ?


Uto, 03.11.2009, 14:06
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 20.06.2009, 14:29
Príspevky: 201
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Odpoveď s citáciou
Poslať 
....presne toto aj mňa zaujalo ako je tá zahradka uchytená :roll: ak je prišroubovaná čo na to tapacír, nebojíš sa dažda? Aj si ju od vnútra niečim vypodložil, aby sa ti strecha nepreliačila? Prečo je to riešené takto? Má to nejakú výhodu. Inak tento patrol sa mi páči už aj v sérii no teraz je naspapanie tie úpravy vyzerajú fajn. :wink:


Uto, 03.11.2009, 14:48
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kazda noha je dvoma srobami uchytena o strechu priamo.
Neviem, dali sme takto, pripadalo nam to take nejelegantnejsie a nie velmi napadne.

Su tam pouzite take lysovacie nejake "matice" a v nich je zavyt 8mm.
Islo to len do plechu cize secko pod tapacirom, a rozmiestnili sme to tak aby to bolo vzdy v mieste priecneho nosnika v streche.

Cize nejake preliacenie strechy nehrozi hadam. Cele je to otesnene gumou pod kazdou nohou a okolo silikonom.

Tecenie hadam nebude, az dneska prvykrat prsalo tak uvidime ked pojdem do auta ci budem mat bazen. :D:D:D

Inac subjektivne to vypada velmi pevne a bytelne, ale neskusal som este napriklad vyliezt na to ze co to spravi...ale skusim dakedy. :D:D:D

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Uto, 03.11.2009, 15:30
Profil ICQ WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 12:24
Príspevky: 132
Bydlisko: Dúbravka-BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
O koľko to máš dvihnuté, podkladali Ti aj prevodovku po prípade čo všetko na tej káre spáchali v ORC?


Uto, 03.11.2009, 19:29
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dvihlo sa to o cca 7cm ale to bolo merane hned po osadeni, malo by to este kusok sadnut.

Bolo treba podkladat prevodovku o cca 5mm, teraz je to tak na hrane, sem tam este zahrkoce kardan, zalezi od nalozenia a, neveril by som, ale aj od stavu v nadrzi, s plnou to nerobi a jak ubuda tak zacne castejsie.

Uvidime ako to este sadne a co vsetko na to namontujem...:D :D :D

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Uto, 03.11.2009, 20:59
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dufi krasa...
Dizajnovo si mi tu zahradu trafil presne ( iba to uchytenie do strechy mi akosi subjektivne nesedi = mna to laka do tych okapovch zliabkov , predsa len tvoria profil a je tam pokope viac plechov). Pred kupou gumiek doporucujem este aj zmenit ET na cca -20 (mne to pri 12,5" gumach funguje bez dretia o blatniky ) a kludne na 15" diskoch , lebo to prosto ide. Dalej sa urcite dostanes casom k rieseniu otazky stabikov. Ja som to prezuval a psychicky rozdychaval hodne dlho a na koniec sli spontanne oba oba prec. A nic ! = kludne to urob . Ja citim viac pokyvkavania prechodom z 33" na 35" .

_________________
OFF the ROAD


Uto, 03.11.2009, 22:05
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jaj vidis to som zabudol uplne...stabiky su prec, to este robili v ORC...sorry... :( :shock:
Ja uz som asi vazne skleroik tusim. :evil: :evil:

Ziadnu zmenu som ale nepozoroval, dokonca by som povedal ze to ma este lepsie jazdne vlastnosti nez predtym.

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Uto, 03.11.2009, 22:29
Profil ICQ WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 21.06.2007, 11:26
Príspevky: 224
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dufi neni zac :-)

osadenie do strechy sme volili po dohode s Dufim a tak nejak nam vyslo z debaty to ze keby sme to chytali o ten zlab tie nozicky by boli nechutne vysoke a dost rozcapene esteticky efekt by bol trochu no ja neviem povedzme divny napr. totiz uz len s toho dovodu ze sme nechceli urobit tu zahradku moc siroku ono na fotkach to trochu skresluje ale ked sa na to pozrete nazivo dodrzalo to teraz no neviem ako by som to vyjadril ....vnutorny obrys strechy takze to neposobi ako klobuk ale pekne sa to cele zbieha dohora no neviem snad sa to bude pacit..a chceli sme to hlavne cele co najviac natlacit k streche vlastne by to mohlo ist este o min 6cm nizsie ale davali sa pod to svetla takze sme museli dohora...no a tu sa dostavame vlastne zas na zaciatok ze tie nozicky keby sme tahali od listy by boli strasne dlhe a asi aj na pohlad dost nechutne .ja neviem je to vec vkusu kazdeho ale mne by sa to napr nepacilo
no a co sa tyka zataze:strecha by sa nemala deformovat ani pri vacsej vahe pretoze vonkajsie skrutky su v podstate namahane na strih su pod oblinou hrany strechy ak sa chapeme takze cast sily by sa mala rozkladat smerom na dol pod hranu a nie priamim tlakom na plochu vrchu strechy


Uto, 03.11.2009, 22:55
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak už len kolečká na to hebedo. :-)

A čo je to za svetielka?

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 03.11.2009, 23:11
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: