Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 18.04.2024, 11:58
Dnes je štvrtok 18. apríla 2024, meniny má Valér a zajtra Jela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 584 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Ďalší
 Výlety po Slovensku a okolí 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
bull4x4 píše:
Tak sa kludne ozvy, ked pokdes okolo a kuknes aj 5.9

Beriem :smt156

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 07.09.2014, 21:14
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1832
Odpoveď s citáciou
Luther:
Dneska som sa „zatúlal“ na Liptovskú Maru. Bol som kuknúť v Trnovci, v kempe. No je tam krásne ! Mám aj nejaké foto, len sa mi ich nedarí sem vkladať a už sa hanbím stále otravovať Boobleho.
No ako som tak bol pri tej vodičke, tak som sa krútil a kukal, kukal kde môže byť ten hrad, kde si bol, kde môže byť ten kopec. No lebo tam je dookola samý kopec !

PS: Pustý hrad - dozvedel som sa po funuse, že tam bola akcia ! No, škoda.
http://www.pustyhrad.com/


Ned, 07.09.2014, 23:57
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Štv, 18.03.2010, 21:09
Príspevky: 126
Bydlisko: Krivan
Odpoveď s citáciou
Finder a hned pod kastielom ma pizzeriu Jozo Procko,ktoru prerobil zo zbrojnice.mozem doporucit. :smt023


Pon, 08.09.2014, 5:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.07.2011, 11:10
Príspevky: 851
Bydlisko: Martin
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Luther:
Dneska som sa „zatúlal“ na Liptovskú Maru. Bol som kuknúť v Trnovci, v kempe. No je tam krásne ! Mám aj nejaké foto, len sa mi ich nedarí sem vkladať a už sa hanbím stále otravovať Boobleho.
No ako som tak bol pri tej vodičke, tak som sa krútil a kukal, kukal kde môže byť ten hrad, kde si bol, kde môže byť ten kopec. No lebo tam je dookola samý kopec !

PS: Pustý hrad - dozvedel som sa po funuse, že tam bola akcia ! No, škoda.
http://www.pustyhrad.com/


Keď si bol v Trnovci a pozeral sa smerom na západ, respektíve JZ (k priehradnému múru), tak nad tým kostolíkom je Havránok a odtiaľ vyššie smerom na sever je tá zrúcanina. Niekda v úrovni Liptovskej Anny , len viacej na západ :smt121
Obrázok 

_________________
MAZDA CX-30
EX: Jeep Grand Cherokee Overland 2004
2.7 Diesel
bbooble zavináč gmail.com


Pon, 08.09.2014, 14:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Ak by niekto nemal čo robiť, pokojne sa môže pridať:
Obrázok
https://www.facebook.com/events/340868922740511/

EDIT: Bolo perfektne http://pospolitost.wordpress.com/2014/0 ... choc-2014/

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Štv, 18.09.2014, 21:30
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.07.2011, 11:10
Príspevky: 851
Bydlisko: Martin
Odpoveď s citáciou
Zajtra má otec meniny, tak beriem mojich dôchodcov na obed do Krajinky. Teda nie, že by to bol nejaký extra výlet ale ak chodíte okolo, tak rozhodne odporúčam zastaviť sa. Býva plno ale oplatí sa chvíľu počkať. Nevynechajte ani pekárničku a predaj syrov a kadečoho iného.
http://www.salaskrajinka.sk/sk/index.html
https://www.facebook.com/salaskrajinka?fref=ts

Tuším niekedy začiatkom leta sa ich niekto snažil odstaviť, že hygiena bla bla, skupinka doktorov z Oravy sa posrala z ich bryndze a korunu všetkému nasadila zapredaná TA3. Nakoniec to boli všetko len výmysly. Keby to bol nejaký menší podnik, tak je na lopatkách a zatvorený. A najviac sa my páčili reakcie ľudí. Až na pár premúdrelých trapošov, čo tam v živote neboli sa všetci vyjadrili, že je to blbosť a budú tam chodiť naďalej :smt023

_________________
MAZDA CX-30
EX: Jeep Grand Cherokee Overland 2004
2.7 Diesel
bbooble zavináč gmail.com


Pia, 03.10.2014, 18:29
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 08.05.2014, 15:35
Príspevky: 200
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Tento rok sme mali tri výlety do Tatier a okoli,čiže 6 jázd cez RK a zakaždým obed v okolí, môžem len potvrdiť, že tú pekárničku, teda výrobky majú výborné, či už koláče, alebo pagáče, nikdy ju neobídeme bez zastavenia :smt023
čo sa týka reštaurácie a obedu, tak sme tam boli 4x a bolo to 50:50, asi je to o kuchároch, niekedy výborné, inokedy len jedlé. (vďaka tej aférke zo začiatku leta aspoň rozšírili WC)
osobne už asi budem chodievať k obedu sem:
http://www.kolibaupastiera.sk/sk/ taktiež príjemná obsluha a jedlo bolo fakt super a aj dosť rýchlo/bolo nás 7ludí a každý si dal iné jedlo/.skús sa aj tam niekedy zastaviť :smt151

_________________
SUZUKI Vitara 93´ 1,6 8V automat kvetinková leštenka


Pia, 03.10.2014, 20:14
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.07.2011, 11:10
Príspevky: 851
Bydlisko: Martin
Odpoveď s citáciou
Dnes Beckov.
http://www.hrad-beckov.sk/o-hrade/prihovor/
VIP prehliadka len pre nás 3. Počasie nám moc nevyšlo. Mne vyfúkalo z mojej dutej hlavy aj posledné zvyšky rozumu :lol:
Inak v sobotu 11.10. tam bude zabíjačka.
Obrázok Obrázok Obrázok 

_________________
MAZDA CX-30
EX: Jeep Grand Cherokee Overland 2004
2.7 Diesel
bbooble zavináč gmail.com


Uto, 07.10.2014, 18:30
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.07.2011, 11:10
Príspevky: 851
Bydlisko: Martin
Odpoveď s citáciou
Ak sa nám zadarí a bude ešte dobrý čas chceme ísť do Wieličky. Vyberáme sa tam už od jari :)
http://www.kopalnia.pl/zwiedzanie/trasa-turystyczna
Akurát sa neviem rozhodnúť kade. Cez Oravu-Trstenú a potom v Myslenici kadiaľ ? Novou cestou na Krakow alebo tou starou popri tom jazere ? Ak tade niekto jazdí bol by som vďačný za radu.

_________________
MAZDA CX-30
EX: Jeep Grand Cherokee Overland 2004
2.7 Diesel
bbooble zavináč gmail.com


Str, 08.10.2014, 21:24
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.07.2011, 11:10
Príspevky: 851
Bydlisko: Martin
Odpoveď s citáciou
Tak dnes bol deň "D" a konečne sme sa vybrali do spomínanej Wieličky.
http://www.kopalnia.pl/zwiedzanie/trasa-turystyczna
Začiatok sú nekonečné schody ale potom je to už v pohode. Sprievodkyňa v PL sa celkom dá, len človek nie je na tú reč naučený, tak nie všetkému porozumie. Na krk dostanete krabičku a sluchátko, tak ju pekne počujete aj keď je ďalej od vás. Akurát nie vždy to funguje a potom počujete prd. Prehliadka trvá niečo vyše 2 hodín. Potom sa dá najesť v reštike priamo v bani, alebo pozrieť film. Von sa ide výťahom, ku ktorému sa celkom dlho šľape. Východ je o kus ďalej ako vchod.
Čo sa týka cesty, tak poľská strana je super. Ako sme prešli hranicu, tak som nevidel a hlavne necítil žiadnu dieru. V obci široký chodník a krajnica = 70km/h. Obchvat Krakova parádne a rovno z neho zjazd na Wieličku.
Vydarený výlet, len dlhýýýý. Vyrazili sme o 7 ráno a vrátili sa o 18. Dve prestávky cestou tam dve nazad.
Obrázok Obrázok Obrázok 

_________________
MAZDA CX-30
EX: Jeep Grand Cherokee Overland 2004
2.7 Diesel
bbooble zavináč gmail.com


Uto, 14.10.2014, 18:51
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 08.05.2014, 15:35
Príspevky: 200
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
BOOBLE píše:
........Inak v sobotu 11.10. tam bude zabíjačka........

vďaka za tip :smt023 mali výborné klobasky, jaterničky, tlačenku.... a samozrejme aj slivovičku :D

_________________
SUZUKI Vitara 93´ 1,6 8V automat kvetinková leštenka


Uto, 14.10.2014, 19:28
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Obrázok

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 19.10.2014, 22:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.07.2011, 11:10
Príspevky: 851
Bydlisko: Martin
Odpoveď s citáciou
V poľskom Zakopanom už niekto bol ? Malo by tam byť pekne.

_________________
MAZDA CX-30
EX: Jeep Grand Cherokee Overland 2004
2.7 Diesel
bbooble zavináč gmail.com


Pon, 10.11.2014, 19:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
Áno, v Zakopanom je malebne, hlavne v zime a je to z Trstenej kúsok.

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Uto, 11.11.2014, 14:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1832
Odpoveď s citáciou
Ahojte.
Takže v posledných týždňoch som podnikol nasledovné výlety na Slovensku. - Málinô Brdo (Hrabovo) – chcel som kuknúť aktuálnu techniku zjazdových bicyklov. Technika bola fajná, tie bicykle sú už ako motorky bez motora...ináč kraj je nádherný, tie apartmány sú jedna báseň. Buduje sa tam nejaké jazierko.
Mlyňany-Arborétum, tu som dostal inšpiráciu od Boobleho ( dik ) – no čo dodať, chodili sme, túlali sme sa a možno sme pochodili polovicu. Je tam krásne, počasie bolo krásne, i keď možno je tam krajšie na jar ako na jeseň...
Chopok – Srdiečko, následný peší výšľap k hotelu Kosodrevina. Počasie krásne, ale jesenné, miestami bol už aj sneh...zistil som, že kondička mi nejak zoslabla...Hotel Kosodrevina nejak chátra, zdal sa taký spustnutý, zanedbaný.
Topolčianky a zubria obora – tu som dostal inšpiráciu od Garganela ( dik ), no čo dodať, zubry sú majestátne tvory, prostredie ako stvorené na relax. Park v Topolčiankach – no poviem, úprimne závidím tým, čo tam bývajú. Krásne, nádherné, pekné.


Uto, 11.11.2014, 20:09
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 584 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: