Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 25.04.2024, 3:52
Dnes je štvrtok 25. apríla 2024, meniny má Marek a zajtra Jaroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10516 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
a cudujes sa ked tam su taky prijebany ako ta nasa krava?? hovno satomu rozumeju,, ale keby tak povedali ze stop lietadlam,, ktore najviac zajebavaju ovzdusie,+ *chemtrails*,, tak to nie,, klen si oredstav ze kolko kerozinu -leteckeho petroleju sa spali a lietadla uz naozaj nemaju katalizator a podobne picoviny,,nemaju emisne-nepodliehaju tomu.. tuto temu neriesie, bo nemaju nato,, staraju sa len a somariny, co je absurd a zastava rozum nad tym coho su schopny ty poslanci EU... :smt011 :smt010

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 08.07.2016, 21:40
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Efendi, bacha, chemtrails radšej nespomínaj, čo ak ťa náhodou označia za konšpirátora ?


Pia, 08.07.2016, 22:55
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Efendi, bacha, chemtrails radšej nespomínaj, čo ak ťa náhodou označia za konšpirátora ?



Ogo...mne mozu pobozkat moj ctihodny a vzneseny urodzeny zadok,zadok :-D :D a jazykmi vybliskat moju zlatu zilu :smt126 grooofsku,,,
nepisem ze komunisticku,, bo potom by bola cervena a zadok by som mal cerveny jak pavian nebo vrestan hahahah :smt121 :smt121 :smt121

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 09.07.2016, 21:57
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:smt017 Ogo nieco k veci ...http://www.svetkolemnas.info/novinky/za ... kutecnosti

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 12.07.2016, 9:45
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Efi, to bol dobrý vtip! :smt023 4 žaby v rámci domácej úlohy nezvratne dokázali existenciu chemtrails. :-D Ale ako by sa tieto "vedecké kapacity svetovej úrovne" tvárili, keby robili podobný výzkum v okolí Žiaru? Asi by dospeli k presvedčeniu, že tu musia mať chemtrails hniezdo! :smt126 :smt126 :smt126

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 12.07.2016, 11:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
S tými chemtrailsami, to je tak, že plno ľudí nepresvedčí ani to, keby sa im to vylialo priamo na hlavu. Má to ale jednu pozitívnu stránku a síce padá to nakaždého rovnako, aj na toho, čo vie, o čo tu ide a rovnako aj na toho, čo vraví, že to je len konšpirácia.


Uto, 12.07.2016, 12:14
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
veru tak ako pises,,je to zial pravda.. :smt010

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 13.07.2016, 11:10
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:-D nedalo mi to ale doslo meilom tak sa tym podelym...
Čo ste nevedeli o prdení
27.6.2013 | Úlety
Prdí každý! Aj tá najväčšia dáma a aj strojený džentlmen si potrebuje uľaviť, dať svetu poriadnu ranu smradu. V črevách sa nám vytvorí od pol až po dva litre plynu. Záleží, či si dávate len suchú ryžu, alebo fazuľu. A toto musí ísť von, aby sme neboli ako balón. Prdenie má jednoducho svoje čaro aj tajomstvá.

Čo je typický prd
Zdravý, krásny, tichý špión, či mohutný hromotĺk má približne 59% dusíka, 21% vodíka, 9% oxidu uhličitého, 7% metánu a 4% kyslíka. To vysvetľuje, prečo sa nám zrazu tak ťažko dýcha, keď si niekto v zatvorenej miestnosti poriadne odvalí.

Ženy smrdia častejšie
Priemerný človek, aj keď si to neprizná, odfúkne priemerne 14 krát denne. Rozhoduje samozrejme strava, ale tento raz máme tromf v rukáve proti všetkým voňavým dámam. Z rovnakej stravy majú tendenciu vytvárať omnoho viac plynov ako muži. Muži len častejšie prezentujú svoje pochody, ale rozhodne menej neprdia.

V spánku si neporadíte
Aj keby ste celý deň chodili so zadkom stisnutým ako zverák, len čo zavriete oči, už to syčí. Spánok je dokonalý na uvoľňovanie plynu a to je jeden z dôvodov, prečo po výdatnom spánku treba ráno vždy vyvetrať. Akosi sa horšie dýcha pri takej koncentrácii metánu a dusíka.

Prdy a globálne otepľovanie
Samozrejme, majú ho na svedomí. Ale ani nie tak ľudské, ako tie termitie. Také malé živočíchy prdia viac, ako všetci ostatní a majú silný metánový náboj. Plynatosť termitov je druhý najväčší zdroj metánu na svete.

Prd má čas
Kto neprdí, má skutočne vážny problém. V nemocniciach koluje fráza, že prd pacienta je orchestrom chirurga. Je totiž znakom, že vaše črevá pracujú ako majú a zažívací trakt sa začína podobať švajčiarskym hodinkám. Neprodukovať plyny znamená koketovať so smrťou. Na druhej strane plyn sa šíri relatívne pomaly. Difúzia nie je rýchla a preto priemerne trvá 10 sekúnd od osudového momentu, kým zacítite niečo pri nose. Aspoň viete, koľko máte času na únik z výťahu...

Posledný prd príde po smrti
Kto si myslel, že to posledné, čo tomuto svetu zanecháte sú slová rozlúčky, veľmi sa mýli. Aj po smrti z tela unikajú plyny a to rovné tri hodiny. Takže aj keď už budete v podsvetí a začnete sa rozhliadať po nových možnostiach na druhom svete, vaše telo si na rozlúčku s vami ešte pár ráz odprdne.

Autor: Marcos

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 14.07.2016, 10:36
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:smt017 velmi zaujimave,, len mkde zohnat taku foliu,, nech to stoji cokolvek,,,,
https://www.facebook.com/carsgarage.it/ ... 801474370/

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 24.07.2016, 21:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Kua najde mi do hlavy prečo im nejebli do zadku všežravku . :smt017
My sme ju fasli hned z prichodu po absolvovaní holica :-D

http://www.hlavnespravy.sk/gajdos-po-ko ... kov/817064

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Pon, 08.08.2016, 21:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Mňa by zaujímalo, že čo za pomyjami ich to nakŕmili, že ich tak odfajčili. To má byť vojsko ? Po večeri v prdeli celá rota ? To takých vojakov kde chcú posielať do boja, do deckej škôlky ? Kurnik, ja som na vojne pil vodu z potoka, alebo roztopený sneh, od hladu žral plesnivý chleba a v pohode.

ale toto je tiež fasa http://www.idemvolit.sk/188-kauza/galko ... 11eur-kus/


Pon, 08.08.2016, 23:06
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Mňa by zaujímalo, že čo za pomyjami ich to nakŕmili, že ich tak odfajčili. To má byť vojsko ? Po večeri v prdeli celá rota ? To takých vojakov kde chcú posielať do boja, do deckej škôlky ? Kurnik, ja som na vojne pil vodu z potoka, alebo roztopený sneh, od hladu žral plesnivý chleba a v pohode.

ale toto je tiež fasa http://www.idemvolit.sk/188-kauza/galko ... 11eur-kus/




Dufam ze mu to zrataju,,lebo predpokladam ze tymato predanyma zbranami dnes Ahmedovia vrazdia,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 09.08.2016, 10:00
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Táto jedna veta je tam super : "...prakticky zredukoval možnosti vyzbrojenia záložákov v prípade potreby obrany vlasti, na nulu...."


Uto, 09.08.2016, 10:32
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Od Bahna:
"Hej,august,ale uz tyzden meskas .Ty este len asi budes mat,tak ti prajem vsetko to,co aj ty mne !
Negativne...pozitivne...,to by som si dovolil trocha nesuhlasit .Keby napr.taky stryko noe namiesto pripravenia sa na potopu a stavby lode myslel pozitivne a pozitivne dufal,ze ziadna potopa nebude,bolo by ludstvo teraz v riti .Mozno mu vtedy dabel tiez navraval,ze neboj nic noe,ziadna potopa nebude,to ta len panboh ojebava....radsej sa venuj hyreniu,ako ostatni ....
No a teraz je doba,ked kazdy triezvo rozmyslajuci clovek vidi,ze panboh vravi,ze hadam bude druha potopa.Aj ked dabel a jeho sluhovia-politici,presstituti,rozni slnieckari a podobna haved vykrikuju,ze vsetko je ok .A na nas zalezi,co si vyberieme.Myslis,ze keby neprisla tato skurvena doba,zeby sa mi chcelo robit papiere?Ale ked uz su,preco ich nevyuzit nielen nato,co sa musi,ale aj co bavi?!No a tak som pripraveny na tu zlu alternativu-ze bude zle a ja budem zbran potrebovat na obranu rodiny,ale zatial,kym je este dobre,tak ju vyuzivam nato,co ma bavi . samozrejme ucim aj nase zeny,lebo daleko lahsie sa ubrania picusovi ''devinou'',ako prazdnou rukou a hlasitym ''no!'',ako doporucuju svojim zenam a dievcatam jebnuti svedi,ako ochranu pred napadnutim .Toz,asi tak.....kua,od klavesnice viac boli ruka,ako od paky lisu"


Ahoj, tak sorry, všetko naj naj a naj sice opozdene ale aspoň takto. Buď na prednej stránke som prehliadol, alebo nemáš to uverejnené. 54 ? Dobre pamätám ? No ja som mal vo februári, takže za pól roka, zas a to už bude rovných 2 x 5, nejak to uteká… ale snažím sa kus hýbať,dávať si pozor na stravu….

To čo za papiere píšeš že robíš ?


Sob, 13.08.2016, 10:07
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Dakujeeem,dakujem :D ...uteka to ako besne :smt139 ....ale,co uz.
Papiere...nieze robim,ale bol som prinuteny urobit nasimi debilnymi politikmi-zbrojak :-D .Ja som ciernoprachovy strelec a priatel velkej rany :D,len s velkou 54kou sharpkou by sa proti viacerym utocnikom branilo dost blbe ...takze aby som mohol naucit rodinu branit sa,musel som urobit zbrojak,aby som mohol kupit dake zelezo.Samozrejme by sa dalo aj bez papierov :wink: -na slovaci sa da setko,ale bolo by neslusne chodit s tym na strelnicu.Ba priam by som povedal,zeby to bola vylozena sprostost :-D ,ked je clovek len obycajny clovek a nie jeden z tych ''rovnejsich''.
No a tak mojich ucim pouzivat najbeznejsie zeleza a ked us su tie papiere,tak si chcem urobit radost aj ja a spojit uzitocne s prijemnym.
Inak,keby bol volakto pred dakymi 2 rokmi v rajchu spomenul,ze ich tam budu cmoudi ucit lietat bez kridel,ci robit operacie macetami,povazovali by ho za uplneho debila.Realita dnes....?Nemecko v pici a uz aj obycajni nemci,zvyknuti drzat hubu a na slovo posluchat vrchnost,dostavaju rozum a veeelmi pomaly aj odvahu ten rozum pouzit-najlepsie v kombinacii s povrazmi :-D
No a kedze uz bolo dobre bohove dlho a uz nas nik dlho nepredal(nemyslim nase totalne rozkradnutie modernymi "demokratmi a velkopodnikatelmi),tak sa az cudujem,ze ako je vobec mozne,ze nam uz ''priatelske'' vojska,tentoraz z druhej strany uz nenesu volaku tu ''vyssiu formu demogracie'' :-D .
Ked tak vo svete kecam s ucastnikmi kosovskeho problemu,(kazda z 2 stran podava svoju verziu a kazda by sa dala povazovat za pravdu,keby clovek nepocul aj verziu protistrany),tak drviva vecsina sa zhoduje v tom,ze keby boli vtedy ich rodiny vyzbrojene,nebolo by tolko civilnych obeti.Lebo na neozbrojeneho civila si trufne kazdy cocot,co sa mu na pleci hompala daky kalach a bol cely zivot povazovany za hovno.
Aj stryko ada vraveli,ze keby v nemecku v zaciatkoch 40tych rokov bola v kazdej protinacistickej rodine jedna 98cka a keby sa ju nebali pouzit,bola by strana nsdap,ci ako sa to pise,len bezvyznamnou kapitolou v dejinach nemecka :wink: .
Takze,ked verchuska krici,ze treba odzbrojit svojich slusnych a zakonadbalych obcanov a zaroven do europy taha(za nase prachy) tisice potencialnych zlocincov,tak kazdemu sudnemu cloveku musi napadnut,ze ta verchuska chysta nejake nehorazne svinstvo na vlastnych obcanov.No a sudny clovek sa nato pripravi....pozitivne zmyslajuci si kupi mavatko,ci do okna zavesi vlajku,negativne zmyslajuci si da urobit dopredu pomnik na hrob a realisticky zmyslajuci sa uci strielat,aby sa vedel branit. :wink: .Kecy typu...mame policiu... :smt126 :smt126 :smt126 ,to su dristy hlupakov a vladnych ojebavacov.Aj policajti su len ludia a v prvom rade budu branit svoje rodiny,nie nase.No a ked vidim,ako poniektori ovladaju zbran :shock: :shock: ,tak myslim,ze budu na ochranu svojich rodin este dakych polisov potrebovat :wink: .Mylim sa v dacom?


Sob, 13.08.2016, 13:54
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10516 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron