Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 12.07.2020, 12:15
Dnes je nedela 12. júla 2020, meniny má Nina a zajtra Margita

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 109 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Čo ďalej ? 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No voziť nevozil, ale už len predstava že mám v SUV 1,4 tak nejako mi z toho vychádza, že to síce nejako pôjde ale len nejako. V osobáku mám len 1,6 a zdá sa mi málo v určitých situáciách, nehovorím keby chcel ťahať za tým moju loď na prívese. Tiež nejako pôjde a zrejme dopraví z bodu A do bodu B ale za akú cenu :|

A mám rovnaký problém, WJ mi viac stojí ako chodí, momentálne mám najazdených krásnych 300km od začiatku roka :smt017 Len čím to kua nahradiť v rozumnej sume za auto, pri starom aby sa z toho človek neosypal a pri novom tie ceny a úžitkové vlastnosti jedna katastrofa.

A.

EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com

Pon, 29.06.2020, 7:55
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Veď práve to. Ono tie motorčeky papierovo majú krásne hodnoty a výkon ale v reálnej prevádzke sa ukáže smutná realita. Inak som mu omylom ubral 1deci. Je to 1.5 :?

Servisný manuál a katalóg náhradných dielov Jeep GCH WJ
https://drive.google.com/open?id=0ByDsG ... m50TkQ0cms
alebo
https://webshare.cz/file/29xdY5cA1t/jeep-iso

Pon, 29.06.2020, 9:28
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Patroláci vo väčšine prípadov tiež nemajú v aute motor a jazdia.
Chcelo by to vyskúšať. V Prešove je tuším predajňa. Mne je SY celkom sympatická značka. Jedného času šéf o nej uvažoval, ale nakoniec sa rozhodol predávať Peugeot.

Pia, 10.07.2020, 6:32
Frajer
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Onoho času som dral Korando II (KJ) po facelifte s benzínovou 2,3i a čo sa týka pohodlia, kvality a použitých materiálov bolo to v pohode a oproti vtedajšej kórejskej konkurencie bolo o riadny krok vpredu.
Motor spoľahlivý MB, pomerne pružný a s prijateľnou spotrebou, ale horšie to už bolo s ostatkom vozidla.
Automatické voľnobežky pri záťaži praskali ako na bežiacom páse a kľud som mal až po ich výmene za manuálna ARB, lanká radenia sa pravidelne trhali a celkovo použité kovové materiáli boli veľmi krehké, lámali sa a trhali a
žiadne iné auto ma toľkokrát nenechalo visieť niekde na ceste ako táto kórejská pomsta :smt021
Vtedy som sa zapovedal, nikdy viac Kórea!!! :-D

Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME

Pia, 10.07.2020, 8:38
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 109 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný